IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 29th April 2008, 21:35
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Изобщо не съм съгласна. Щом зарежеш един мъж, ставаш номер 1 за него. Инстинктът на ловеца се проявява с пълна сила.
Аз не мисля,че винаги се получава така. В смисъл такъв,че ако въпросното момче те обича, би направило нещо,за да те върне,но ако не му пука и няма силни чувства или просто е непукист, каквото и да правиш, ако ще и 20 пъти да го зарежеш тая си е.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 29th April 2008, 22:11
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Да, но дори в момента, в който го зарежеш, да си номер едно, това пак не означава със сигурност, че те обича. Бившият ми приятел два пъти искаше да се съберем, каза ми, че ме обича и не знам си още какво. И след няколко дена вече си беше хванал друга, като сам каза, че ме е прежалил. Така че пак не бива да разчиташ на това, което мъжът ти казва в такава ситуация, той сам си вярва, но това не значи, че и ти трябва да му вярваш. И раздялата трябва да е по-дълга (нашата беше от две седмици, когато за последно искаше да се съберем, а след 2-3 дена вече ме беше прежалил и хванал с друга), за да може човек наистина добре да премисли нещата.
Повярвай ми, знам колко е трудно да се разделиш с някой, който харесваш толкова много и който те кара да се чувстваш по този начин. Но понякога това е правилното решение. Сега аз съм много доволна от себе си, че не се поддадох на моментния импулс и бях твърда, че трябва да се разделим. Просто той не е човекът за мен, колкото и мило да се държи, като ме иска обратно и колкото и да ми се иска да го гушна, като съм до него.
А щом този човек ти носи повече болка, отколкото щастие, щом видимо състоянието ти се е влошило, а не подобрило, значи тази връзка не е както трябва. Любовта трябва да те прави щастлива, а не нещастна. Така че помисли от тази гледна точка - твоето състояние, твоите чувства, как ти би се чувствала най-добре. В никакъв случай не мисли за чуждото щастие, от опит ти казвам, че от това полза няма.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 30th April 2008, 10:37
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Сега ако тука някой мъж седи и чете темата ще си каже- "пфу поредните патки обсъждат връзката на някаква и тават тъпи съвети". Колкото и да не ми се иска мъжете са елементарни и това е. Това просто им е в природата. Ако тя го напусне не очаквайте той да седи вкъщи и да "обмисля" връзката им. Просто е - ние сме тези които обмислят нещата, мъжете си действат и говорят каквото им е присърце и това е. А според мен най-удачното ще е ако просто отиде и го попита защо и е писал? И всъщност Зузка каква роля играе в живота му.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 30th April 2008, 15:09
stia21 stia21 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
Сега ако тука някой мъж седи и чете темата ще си каже- "пфу поредните патки обсъждат връзката на някаква и тават тъпи съвети". Колкото и да не ми се иска мъжете са елементарни и това е. Това просто им е в природата. Ако тя го напусне не очаквайте той да седи вкъщи и да "обмисля" връзката им. Просто е - ние сме тези които обмислят нещата, мъжете си действат и говорят каквото им е присърце и това е. А според мен най-удачното ще е ако просто отиде и го попита защо и е писал? И всъщност Зузка каква роля играе в живота му.
Абсолютно съм съгласна с теб Patetu !
Обаче аз съм доста крайна и бих го зарязала.Мисля,че такъв тип няма поправяне или то ще е временно.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 3rd May 2008, 17:15
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:30
Отговори с цитат
  #56  
Стар 3rd May 2008, 19:33
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:30
Отговори с цитат
  #57  
Стар 5th May 2008, 17:18
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Знам, че в сърцето му винаги ще има място и за другата, тя е неговият красив копнеж, несбъдната мечта, мираж, забраненото. Няма да му преча, нека направи сам своя избор, а всъщност той е избрал мен - защото съм негова изцяло, защото е по-лесно хората около него да ме приемат, удобно му е с мен, приятно му е...

Искам едно - той и аз да сме щастливи, защото и двамата го заслужаваме!!!
Според това, което си написала, излиза, че много искаш ТОЙ да е щастлив, но за теб не разбрах - значи - това, което те прави щастлива е, той да се чувства добре? А ти? Явно не мислиш много много за теб самата. Но няма как да ти се помогне отвън, проблема е в твоя характер. Щом не се поставяш на първо място сама за себе си, никога няма да бъдеш на първо място и за някой друг.
Не искам да те разубеждавам, ако вече си взела някакво решение. Просто много ме озадачиха думите ти.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 5th May 2008, 17:32
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:30
Отговори с цитат
  #59  
Стар 5th May 2008, 17:47
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Няма да му преча, нека направи сам своя избор, а всъщност той е избрал мен - защото съм негова изцяло, защото е по-лесно хората около него да ме приемат, удобно му е с мен, приятно му е...
Ето оттук - какво значи - хората около него да те приемат? Защо не хората около теб да приемат него?! "УДобно му е" - а на теб - удобно ли ти е? "Приятно му е" - а на теб?
Това имах предвид... Радвам се, че се чувстваш добре, че си взела някакво решение, не искам да те разочаровам, но така или иначе ти сама ще разбереш тази истина, че изречението - "Няма да му позволя да ме манипулира" - не значи абсолютно нищо! Щом един човек успява да те манипулира, то ти нищо не можеш да направиш по въпроса, остава само да прецениш допустимо ли е поведението му спрямо теб, не правиш ли твърде много компромиси - струват ли си, и тогава ще продължиш да си живееш, както и досега.
Друго нещо - "с едно огромно едно на ум" не става пълноценна връзка. Или трябва да забравиш за проблема, или за този, който ти го причинява. Иначе няма голям смисъл, но ти си знаеш. Аз не мога да давам съвети, тъй като самата съм със съвсем различни разбирания от теб и бих постъпила по друг начин.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 5th May 2008, 18:05
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:30
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СледващапрошканямадаимаобещавамсиЩеопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.