IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 2nd May 2008, 17:06
stia21 stia21 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mel4e
Благодаря ти stia21!
За нищо Mel4e,радвай се на носленцето,което ще става все по-хубаво
__________________
Само този,който рискува е истински СВОБОДЕН!
Отговори с цитат
  #342  
Стар 3rd May 2008, 12:24
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

мелче ,хареса ли си нослето ,или още не е паднал гипса
Отговори с цитат
  #343  
Стар 3rd May 2008, 20:56
m1nichkata m1nichkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 22
По подразбиране

A на мен като ми махаха гипса имах чуството че ще ми махнат и носа с него ... Ужасно беше.Толкова дърпаха че... хах
__________________
wAnnA bE lIke baRbie...thIs bitCh haS everYthINg :PpP
Отговори с цитат
  #344  
Стар 16th July 2008, 02:02
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Ох и на мен като ми сменяше Док гипса на петия ден много ме заболя .Някак си не бях подготвена ,че ще ме заболи и ми дойде доста неочквано.По интересното и доста по болезненото беше след това като ми слагаше новия гипс и някак ми оформяше носа сякаш го мачкаше като пластелин Обясни ми след това че отскоро се прилага тази смяна на гипса на петия ден и оформянето му .Махането на тампоните и плаките ми се стори като песен в сравнение с това оформяне.На десетия ден като ми махна окончателно гипса носа ми беше супер различен от това което видях на петия ден.Много си го харесах за съжаление отече малко ....
Отговори с цитат
  #345  
Стар 31st July 2008, 21:39
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

здравейте всички!!!От доста време чета във форума и реших да се включа и аз!1 искам да поздравя всички смелчаги,които са се подложили на тоя кошмар-ринопластика!поздравявам ви и Ви пожелавам много щастливи мигове с новите нослета!и аз имам нужда от ринопластика,не е наложащо но имам малка гърбичка и мн. ме дразни.затова всеки път като се видя в огледалото и си казвам ,че ще я махна,но съм много ама много страхлива и все не намирам смелост.Но се надявам скоро и това да се случи!
Отговори с цитат
  #346  
Стар 5th November 2008, 04:26
nedosegaema nedosegaema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: plovidv
Мнения: 9
По подразбиране

момичето.... прочетох как всички не ви е боляло и се изплаших. От моята операсия минаха 8 дни а от 6-я когато ми махнаха тампоните имам страшни болки в костта отгоре не ми помагат и болкоуспокояващи. Имам и температура 37.4л Доктора ми казва, че всичко е наред ама това не ми се вижда нормално. Още пия и антибиотици ....... В петък ще ми махнат лонгетата и не знам какво ще ме изненада под нея
Отговори с цитат
  #347  
Стар 5th November 2008, 10:57
kremi1 kremi1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 29
По подразбиране

buba-77 ти при кого си прави операцията та са ти прилагали такъв метод с оформяне и друг гипс, според мен това е доста добре.
Отговори с цитат
  #348  
Стар 5th November 2008, 13:11
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nedosegaema
момичето.... прочетох как всички не ви е боляло и се изплаших. От моята операсия минаха 8 дни а от 6-я когато ми махнаха тампоните имам страшни болки в костта отгоре не ми помагат и болкоуспокояващи. Имам и температура 37.4л Доктора ми казва, че всичко е наред ама това не ми се вижда нормално. Още пия и антибиотици ....... В петък ще ми махнат лонгетата и не знам какво ще ме изненада под нея
Определено не е нормално да имаш страшни болки, ако наистина са такива, най-много лек дискомфорт. Кой те оперира?
Отговори с цитат
  #349  
Стар 5th November 2008, 17:37
nedosegaema nedosegaema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: plovidv
Мнения: 9
По подразбиране

дискомфорт имах до събота и след махането на тампоните започнаха болките там където ми беше гърбицата. Не знам какво става може да е от пластмасовата лонгета която нося.Иначе носа ми спадна много . Не мисля, че проблема е в лекара дори съм много доволна от отношението, което получих. Оперира ме Д-р Анлел Енчев в пловдив
Отговори с цитат
  #350  
Стар 5th November 2008, 17:59
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kremi1
buba-77 ти при кого си прави операцията та са ти прилагали такъв метод с оформяне и друг гипс, според мен това е доста добре.
др.Асен Асенов Той работи 3м в България и 3м в Щатите .Предполагам ,че от работата му извън България е научил този метод
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВъзстановителенпериод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:54.