IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th April 2008, 22:48
tartcitrus tartcitrus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 47
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nervaka
Например, с намаляването на 2-3 кг., не е задължително да ти се намалят обиколките или да премахнеш целулит, ако имаш.
Е не се ли предполага че ако свалиш 2-3 килограма ще намалиш и коремчето примерно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th April 2008, 21:49
nervaka nervaka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 31
По подразбиране

НЕ!!!!! Мазнините около корема се смъкват много трудно. Трябва да си голяма щастливка, че кръвообръщението в тази област да ти е добро, че да смъкнеш! И да гладуваш ефектът ще е същият! Ще смъкнеш килограми и фигурата ще си остане същата.
Много от хората търсят зависимост - смъкване на килограми и корегиране на някаква проблемна област в тялото си! Телесната маса и обиколките на тялото ни не са в правопропорционална зависимост, за съжаление!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th April 2008, 23:02
tartcitrus tartcitrus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 47
По подразбиране

Въобще не подозирах.
Е добре, де значи ако си тичам всеки ден, правя коремни преси и други упражнения няма ли да сваля корема?!
Егати...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th April 2008, 11:14
kalina_88 kalina_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране

пробвай с процедури с целутрон. ако е хубав апарата и ти ги поставят в областта на проблемните зони за 30 процедури може и да намалее чувствително целулита и подкожните мазнини-казвам го от опит.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd April 2008, 14:49
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Значи ако трябва да съм откровен, понятието "отслабна" е много разтегливо понятие. В много от случаите "отслабна" не е равно на красиво и здравословно изглеждащо тяло. Ако следваме формулата 20% тренировки+40% хранене+30% почивка+10% хранителни добавки, то тогава реално се вижда каква е формулата за здравословно склупториране на тялото. Значи да сме наясно, тази формула важи единствено и само ако познавате своето тяло и ако знаете как ТО реагира на отделните елементи презентирани в тази формула.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd May 2008, 15:18
plaminka plaminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране ujas

Здравейте, за съжаление и аз имам подобен проблем. Вече мисля, че ще откача! Но ето накратко историята ми: 155 см съм висока. В момента съм 50 кг, след като за месец и половина свалих 3-4. Ям основно салати и месо. Ходя много пеш и ходя да тичам често.Бивша спортиска съм. До скоро работех активно и с килограмите бях ок. Но спрях работа, ходя само на лекции и непрекъснато пълнея. Дори сега като ям само салати, остана ли за няколко дни вкъщи и наддавам с часове. А ми се вие свят, затова че не ям достатъчно. На всичото отгоре, трупам мускили безобразно, а за моя ръст от 155 см е направо противопоказано. И така. Стоя вкъщи, ям салати и месо, тичам през ден и не само че не отслабвам, ами леко наддавам и мускулите ми растат ежеминутно. А уж кардиото беше за намаляне на обиколката. Вече не знам какво да правя! Sad Моля Ви дайте ми съвет! Все чета неща по тази тема, но явно още не мога да разбера какво да правя с тялото си! Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd May 2008, 15:12
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Промени това което правиш коренно!!!!! Поставила си тялото си в позиция в която то знае какво и кога ще ядеш! Вкарала си организма си в един толкова еднообразен алгоритъм, от който му е писнало и очевидно ти дава сигнали че е време да промениш нещо. Продължавайки по този начин, очевидно с нищо няма да помогнеш нито на себе си нио на своето самочувствие да се почуства добре. Направи си услуга и промени начина си на хранене и тренировка. Замени бягането с колело.... салатата от марули с такава от домати, телешкото с риба, пилешкото с комбинация от яйчни белтъци+пуешко. Просто ти давам примери. Ако сметнеш за необходимо да взимаш хранителни добавки и това можеш да имплементираш в режима си. Надявам се да съм помогнал...
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd May 2008, 17:12
stia21 stia21 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Всички знаем ,че ''ХранЪта пра'и борбЪта!'' ,тоест -Няма много ХранЪ,няма и борбЪ Освен правилния хранителен режим/не говорим за глад/,движението също е много важно...Всичко е строго индивидуално,обща рецепта няма...
__________________
Само този,който рискува е истински СВОБОДЕН!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th May 2008, 11:55
plaminka plaminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране thanks

Благодаря Ви много за отговорите! Аз явно тепърва започвам да опознавам тялото си. А съм на 24 вече! Какъв ужас! Може би защото до сега начина ми на живот е бил много активен и си хапвах доста добре и почти нямах проблем с килограмите. Е, вече имам. Само се притеснявам, че аз не съм никакъв специалист и няма да мога да преценя правилно! Дали да се консултирам с фитнес инструктор или какво?!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th May 2008, 12:10
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Еми пиши тук с всякакви въпроси и ако не успеем да отговорим на тях, то тогава ще те посъветваме да си отнесеш въпросите към иснтруктор, но имай в предвид че и те горките са много зле... само табелката прави някой от тях инструктори!!
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:10.