IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1551  
Стар 4th May 2008, 00:32
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте в този късен час!

Преди малко ометох набързо 2 малки порцийки желенце със степ (много го обичам и е сладкото, което мога да си правя и без мляко) и си викам я да видя как вървят другите дюкански момета.

npp, и ти си късна птица като мен... Браво за смъкнатия половин кг ... само така! Аз май избързах с цялото килце и сега ще откорегирам малко лентичката - още се клатушкам между 500 гр. и 1 кг.
npp, отново ще последвам съвета ти, тъй като при мен май се получава да ям по-рядко и повече... знам, знам... не трябва така , ще се поправя

wili, добре дошла! Ще успеем 100%!

Аллегричке, дано не са много сериозни проблемите и бързичко да се оправи всичко! Пращам ти много положителна енергия!
Но наистина дано по-скоро се появят Изабо, Дебеланка (надявам се да не е сърдита... Липсваш ни!!! )

ellica, и ти някъде заслабваш тайно!

Днес бях малко по пазар. Трябва да си призная, че таз' терапия ми се отрази добре, особено при покупката на панталонче, което ми стои почти както искам... Да ви кажа, момичета, хората забелязват, че съм се повталила, аз го усещам, чувствам се много по-добре, с по-голямо самочувствие и ми казват, че съм се разхубавила...

Целувам ви, прегръщам ви и до утре!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #1552  
Стар 4th May 2008, 00:36
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

divina ...браво за свалени ... ще се колебае колебае канрата ииииииии ще покаже хубава резултат
и на мен ми се губи тези дни и ellica
Отговори с цитат
  #1553  
Стар 4th May 2008, 05:29
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Благодаря на всички за позитивната енергия!
Аз покрай тези проблеми и съм мн поддатлива на храна..днес пак боднах забранени неща..и то сладко по- точно!!!!!
Направо не мога да се трая и позная..незнам какво ми става..на 12ти март правя 2 месеца и трябва да съм в перфектна форма..а аз се отпускам с всеки изминал ден..ето пак ще ми се забави режима сега,ама какво да правя...изядох целия свят днес и ми се струва че е от фитнеса..днес като ходих изгорих 1200 ккал и цял ден тъпча резимни храни и накрая като изпразних хладилника и се изложих с нережимни.. Като мине нервната буря и тогава се освествам и ми идва на акъла какво съм направила..ама е късно вече Трябва да се стегна..не може така..ама е лесно на писане де! То мен затова ме е страх да се кача на кантара...ще почна да се качвам всяка сутрин, че като видя големите числа още сутринта и да си правя сметката ще ям ли или да..Честно иде ми да се ухапя!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1554  
Стар 4th May 2008, 11:40
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

....Алегриче ...ако си решила да се УХАПЕШ .... хапи от дупето ..поне като боли поне ще е от правилното място ...правилно си решила стъпвай извесно време всеки ден на кантара ..и лошите резултати са вид стимул ... мила много калории гориш във фитнеса ...намали малко темпото все пак ти поемаш по малко калории с хранана на този режим, а тялотото ти се нуждае от енергия имаш да вършиш и куп други неща и затова ти се появява неистов глад за сладко ...това е вид "ПИСЪК за организма ти " за бързи въглехидрати
Отговори с цитат
  #1555  
Стар 4th May 2008, 11:53
vanita vanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте Дюканки,

На диетата съм от средата на март, горе долу и от тогава Ви чета. Бях 94кг., висока съм 174см., на 30год., в момента съм се закотвила на 80 кг. и не мърдам. Пробвала съм страшна много диети но без резултат и после връщане на кг., но сега съм направо в еуфория с този режим. Много Ви се радвам на всички как се подкрепяте взаимно и затова реших и аз да Ви пиша.

Целувки на всички.........
Отговори с цитат
  #1556  
Стар 4th May 2008, 12:53
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране


Искам да се подпиша като "вегетарианката", но няма значение.
Резултат след пет дена: четири килограма надолу.
Дрехите играят отвсякъде. Въобще получи се. Нямам представа какъв е механизма на действие на този режим, но оказва влияние и при вегетарианци. Днес вече съм на салати и протеини. Пиех и по 6 таблетки бирена мая на ден. Кожата ми дори стана още по-хубава - някак си лъскава, гладка и с равен тен....Ще видя нататък какво се получава. Имам обаче някакви части от тялото, които трябва да моделирам с упражнения или фитнес. Ще видя това.
Отговори с цитат
  #1557  
Стар 4th May 2008, 13:24
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanita
Здравейте Дюканки,

На диетата съм от средата на март, горе долу и от тогава Ви чета. Бях 94кг., висока съм 174см., на 30год., в момента съм се закотвила на 80 кг. и не мърдам. Пробвала съм страшна много диети но без резултат и после връщане на кг., но сега съм направо в еуфория с този режим. Много Ви се радвам на всички как се подкрепяте взаимно и затова реших и аз да Ви пиша.

Целувки на всички.........
Здрасти, vanita! Страхотни резултати само за месец и половина, поздравявам те, сигурно си ужасно стриктна.

ketamina, 4 килограма? Браво, браво. Щом тази месоядна диета върви и при вегетарианци, нямам какво да кажа просто.
Отговори с цитат
  #1558  
Стар 4th May 2008, 14:14
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Хей, хей, здравейте!

Как сте, мои мили дюканки?

vanita, добре дошла и ГОЛЕМИ поздравления за супер успеха!!! На правилното място си дошла

ketamina, много се радвам, че режимът е удачен за всеки и за резултатите!

npp, мерси за поздравленията!

Аллегричке, мила, съгласна съм с npp (и за фитнеса и за хапането ). Искам да ти кажа, че и аз след тренировка съм гладна като вълк и доста си похапвам... То е нормално, защото това изразходване си изисква своето, което включва и сладкото. Какво ще кажеш една идея да намалиш малко усилените тренировки или вече си свикнала на това темпо?
Айде сега една широка и по-добро настроение, сложи ги онез' и пусни някоя латино музичка да раздвижиш ухапаното дупе и ще видиш как нещата ще потръгнат!
Да си призная сега и аз без много бой вчера си купих едно диетично шоколадче от 30гр. и на малки порции си го изядох през деня.
Ей, новичките, да не взимате лош пример от мен , ама толкова ми се стори вкусно, че не можете да си представите! Няма да се повтаря, но сякаш организмът или лакомията ми викаше: "вземи си, вземи си". Но това го възприемам само като малка награда за постигнатите резултати досега и няма да се отпускам повече...

Айде, аз пак излитам, а на вас ви пожелавам много свалени килца и страхотно настроение напук на времето навън!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #1559  
Стар 4th May 2008, 15:11
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Zdraveite momicheta! Iskah da vidq dali shte moga da vlqza v lubimiq forum prez wifi i to vze che stana. Goreshto vi preporuchvam restorant captain cook, ottuk vi pisha, hapnah cipura na skara i brokoli, izcqlo suobrazeni s rejima. Taka che macki ako iska nqkoq ot vas da se poglezi, tuk e mqstoto- personala izpulni vsichkite mi prishtqvki. Bravo npp za svalenoto kilce dano i az da moga da se pohvalq drugata sedmica, dobre doshli na vsichki novi. Celuvam vi i vi gushkam.
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #1560  
Стар 4th May 2008, 15:12
wili wili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Димитровград
Мнения: 6
По подразбиране

здравейте момичета днес ми е трети ден с протеини и съм вече - 3кг. Супер много съм доволна дано да се задържат все пак искам още да сваля и продължавам напред.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:02.