IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 1st May 2008, 10:39
kitty9410 kitty9410 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 10
По подразбиране

това с лазера е добра идея но аз сега си ги махам с депилатоар на Veet много съм доволна
__________________
Ne6tO nE RaZbIrAm po PrInCiP
Отговори с цитат
  #142  
Стар 1st May 2008, 10:57
vinaria vinaria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 52
По подразбиране

Кой точно използваш?Чувала съм ,че може да изгори кожата.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 1st May 2008, 11:05
stia21 stia21 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране Re: ф

Цитирай:
Първоначално написано от mays
Не ходя на епилация вече 1 година чисто и просто имам чувствителна кожа и си остават зачервени места след скубане. Как да си успокоявам кожата на проблемното место. Взех че и крем за избелване си купих белким поизсветли кожата. АНли знаете как се възпалява кожата след коли маски или пенесети. Та това имах в предвид
Вземи си ''Флуид анти-руж'' на Талион.Козметиката е френска-таласокозметика.Има и маска и от тази серия.Серията е за мн чувствителна кожа и е успокояваща....Точно за твоя проблем е .Има я в Спа-центровете,защото е професионална,но където работят с нея,продават задължително за дом употреба.Малко е скъпичка ,но си заслужава.Флуида или маската-веднага след епилиране.
__________________
Само този,който рискува е истински СВОБОДЕН!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 4th May 2008, 13:46
sar4icef sar4icef не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 110
По подразбиране

пинсетка
Отговори с цитат
  #145  
Стар 4th May 2008, 13:59
БеБето БеБето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: РусЙе
Мнения: 6
По подразбиране

С лентички Вийт. Правя го от години наред 1 път месечно. Само вечер преди лягане. Така зачервеното се успокоява през ноща. Бързо и безболезнено. Първите 10ина пъти ми излизаха доста пъпчици, защото кожата ми е чувствителна, но после привикна, и нямам проблем.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 5th May 2008, 10:03
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БеБето
С лентички Вийт. Правя го от години наред 1 път месечно. Само вечер преди лягане. Така зачервеното се успокоява през ноща. Бързо и безболезнено. Първите 10ина пъти ми излизаха доста пъпчици, защото кожата ми е чувствителна, но после привикна, и нямам проблем.

Здравейте! Искам отговор на този въпрос: "Вярно ли е, че когато започне да се маха този мъх над устната, започва да расте по-гъст, плътен и върху по-голяма площ?"
Ужасена съм, защото всички ми казват, че така ще се получи....
Междудругото точно по време на бременността всички косъмчета бяха изчезнали от самосебе си, но сега, след като спрях да кърмя, отново се появих, включително и няколко по-тъмни.....Какво да правя?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 5th May 2008, 12:33
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ако е само мъх, наистина не го пипай. Аз бях с мъхче, можех изобщо да не го пипам, ама сега трябва да го махам вече.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 8th May 2008, 12:28
Ladybird_2005 Ladybird_2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте! Имам проблем, който е свързан с появата на тъмни участъци над горната устна, там, където съм премахвала косъмчетата. От дълги години ползвам пинсета, но не знам дали тези петна с дължат точно на нея. Просто има една зона, която стои по-тъмна от другата. Проблемът е, че съм с черна структура на косъма и това стои много неестетично.. Без косъмчета, а все едно имам мустак. Sad Не знам какво да си мисля... Тук чета, че кола маската отделяла и горния слой на кожата.. и си мисля дали ако не направя веднъж такава, тези неприятни оцветявания на кожата няма да бъдат премахнати и отстранени по този начин и да се появи малко по-свежа и беличка кожа. Посъветвайте ме, момичета, какво да правя.. Преди време пробвах с избелващи кремове, разни маски, но нямаше кой знае какъв ефект. Малко като че ли се поолющи кожата и това е, но участъците все още си седят.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 8th May 2008, 13:58
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

най-добре отиди при дерматолог-козметолог,той ще те види и ще ти каже кое е най-доброто за твоя проблем.
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #150  
Стар 8th May 2008, 16:18
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ladybird_2005, едва ли е от махането с пинсета. По-скоро ако се мажеш с нещо след скубането на косъмчетата и после излезеш на слънце може да се получи такава пигментация.
Аз например си докарах пигментация на скулите от употребата на салицилов спирт и излагане на слънце след това
Да, най-добре е на дерматолог да отидеш и да се посъветваш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Махателисимустака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:18.