IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 9th May 2008, 16:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodorra
здравейте всички,
първо мерси за съветите на тези,които ми ги дадоха.
току-що се връщам от консултация....влязох с гръм и трясък и заявих,че искам по-големи импланти и така се стигна до 350с.дано не сбърках
350сс са си едни доста стабилни гърди ,но зависи от твоя начален старт и от това какъв еект търсиш ти
Аз ти пожелавам успех
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 9th May 2008, 17:02
teodorra teodorra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 38
По подразбиране

ефекта искам да е-да мога да си нося разни дрехи и рокли без сутиен,да не ме стиска и да ми се мотаят презрамки. а един въпрос имам,но незнам къде да го задам...затова тук?
тези от вас,които си имат приятели ,те как възприеха всичко това? има ли някои да са били много против?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 9th May 2008, 17:20
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Моя ме подкрепя за всичко ,даже той искаше повече от мен да имам такива гърди.Направо съм щастливка във това отношение сега искам уста и той е твърдо за
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 9th May 2008, 17:33
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Ох, и моя мъж ме подкрепя много.........веднъж ми каза "абе жена, аз от твойте пластични операции ще осиротея" - жив и здрав да си ми е
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #55  
Стар 9th May 2008, 17:52
teodorra teodorra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 38
По подразбиране

късметлийки...моя даже и не знае...хехеххе,ако мога да кажа "моя" изобщо.той е в чужбина сега и се виждаме рядко,ако изобщо на това мога да кажа връзка...но не това е темата..аз съм малко егоист-важното е аз да се харесам.
а "тежи" ли ви новия бюст? защото аз днес като изпробвах как ще стоят 350с в един ластичен потник и ми дотежа . сигурно отначало е много странно.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 9th May 2008, 18:00
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodorra
късметлийки...моя даже и не знае...хехеххе,ако мога да кажа "моя" изобщо.той е в чужбина сега и се виждаме рядко,ако изобщо на това мога да кажа връзка...но не това е темата..аз съм малко егоист-важното е аз да се харесам.
а "тежи" ли ви новия бюст? защото аз днес като изпробвах как ще стоят 350с в един ластичен потник и ми дотежа . сигурно отначало е много странно.
Да от начало малко е странно, може би около седмица (не помня вече ) усеща се някаква тежест, но послееееее.........е голям кеф
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #57  
Стар 9th May 2008, 18:14
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз съм с 325 и нищо не ми тежеше нито в началото нито сега. Само опъването на кожата и свърхучствителност ме тормозеха но нищо друго. като кърмех пак се чуствах по този начин така че ми беше познато!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #58  
Стар 9th May 2008, 18:19
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Аз съм с 325 и нищо не ми тежеше нито в началото нито сега. Само опъването на кожата и свърхучствителност ме тормозеха но нищо друго. като кърмех пак се чуствах по този начин така че ми беше познато!
Може би защото съм с надмускулно.....незнам , но като ми махнаха ластичния бинт на следващия ден тежяха ужасно много.И казах на сестрата "ще паднат" а тя - няма, няма мойто момиче.
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #59  
Стар 9th May 2008, 19:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodorra
късметлийки...моя даже и не знае...хехеххе,ако мога да кажа "моя" изобщо.той е в чужбина сега и се виждаме рядко,ако изобщо на това мога да кажа връзка...но не това е темата..аз съм малко егоист-важното е аз да се харесам.
а "тежи" ли ви новия бюст? защото аз днес като изпробвах как ще стоят 350с в един ластичен потник и ми дотежа . сигурно отначало е много странно.
Мила това със потника няма нищо общо,аз като сложих 400 и 450 и ми се видяха като дини .Сега съм със 390 и ми малеят .
Усещането няма нищо общо.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 9th May 2008, 19:14
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Да и при мен беше това с потника,даже изобщо не виждам защо ни показват с него.После са поне 2 пъти по-малки?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Васстахливиоткрайниятрезултатнаимплантанти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.