IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th April 2005, 23:35
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от gost
Моля пишете на кирилица.

най сигурниа и най евтиния начин за премахване на космите е с отвара от полски хвощ,правят се компреси или бани вьв ваната след около 20 бани космите изчезват трайно.желая ви успех!
Би ли написала как точно се прави тази отвара,че ме заинтригува!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th April 2005, 15:29
svilena - gost
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

отвара от полски хвощ - ако е за вана вземат се 4-5кг от билката и се залива се с вода /да се покрие билката/ и се оставя да ври дотогава докато водата остане на половина.след това се прецежда и отварата се слага вьв водата вьв ваната,но сам чела ниакаде, че други са си правели компреси с отвара от полски хвощ и космите пак са изчевали,просто направете,по силна отвара или вижте за доза в някоя билкова книга,а и в билковата аптека сте ви кажат как да я направите,ако ви триабва в по-малки количества и пражете компреси с отварата или праветв бани и космите ви сте изцхезнат трайно,само не се отказвайте барзо.рецептата е сигурна!успех!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th June 2005, 09:22
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ????

Моля пишете на кирилица.
а колко време трябва да се държи компреса на желаното място??????
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th June 2005, 10:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Още по-сигурен и траен начин е три беззъби баби да ти баят 3 часа по пълнулуние.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th May 2008, 13:34
isky isky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Най-сигурната процедура за обезкосмяване е лазерната епилация. Необходими са една две процедури за пълно обезкосмяване
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th May 2008, 16:16
:) :) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 71
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от isky
Най-сигурната процедура за обезкосмяване е лазерната епилация. Необходими са една две процедури за пълно обезкосмяване
До колко съм чел и при лазерната искат поне 4-5...според зависи...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th May 2008, 20:09
isky isky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от :)
Цитирай:
Първоначално написано от isky
Най-сигурната процедура за обезкосмяване е лазерната епилация. Необходими са една две процедури за пълно обезкосмяване
До колко съм чел и при лазерната искат поне 4-5...според зависи...
Прав си. При някои са необходими повече процедури, но тъй като аз се оправих с две такива взех че си помислих ,че и при другите би могло да е така
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd May 2008, 10:40
lili_75 lili_75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 2
По подразбиране ееее

Е КАК? АЗ ХОДИХ НА ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ И ИСКАМ ДЯ ВИ КАЖА ЧЕ НЯМАШЕ И НАЙ МАЛЪК ЕФЕКТ! ХОДИХ НА 5 ПРОЦЕДУРИ И ДАДОХ НАД 600ЛВ. А НЯМАШЕ РЕЗУЛТАТЛхОДИХ В "ПИКАСО".ПЪЛНА ЛЪЖА ЕЕЕЕ!!!!ОСВЕН ТОВА ПОСЛЕДНИТЕ 2 ПРОЦЕДУРИ БОЛЯХА МНОГО И МИ ОСТАНАХА БЕЛЕЗИ ПО ТЯЛОТО! БЕЗОБРАЗИЕ!НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ МОМИЧЕТА!
__________________
khkjk
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th May 2009, 14:30
maria999 maria999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Плевен
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез AIM до maria999 Изпратете съобщение чрез MSN до maria999 Изпратете съобщение чрез Yahoo до maria999
По подразбиране Re: ееее

Цитирай:
Първоначално написано от lili_75
Е КАК? АЗ ХОДИХ НА ЛАЗЕРНА ЕПИЛАЦИЯ И ИСКАМ ДЯ ВИ КАЖА ЧЕ НЯМАШЕ И НАЙ МАЛЪК ЕФЕКТ! ХОДИХ НА 5 ПРОЦЕДУРИ И ДАДОХ НАД 600ЛВ. А НЯМАШЕ РЕЗУЛТАТЛхОДИХ В "ПИКАСО".ПЪЛНА ЛЪЖА ЕЕЕЕ!!!!ОСВЕН ТОВА ПОСЛЕДНИТЕ 2 ПРОЦЕДУРИ БОЛЯХА МНОГО И МИ ОСТАНАХА БЕЛЕЗИ ПО ТЯЛОТО! БЕЗОБРАЗИЕ!НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ МОМИЧЕТА!


MASHINATA E BILA FALSHIVA
__________________
Когато фактите говорят,и Боговете мълчат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нежеланоокосмяване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:12.