IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 24th May 2008, 18:51
vran4e vran4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Аз по4нах диетите когато бях 85кг., а сега минавам сто. Надявам се при тази да няма йо-йо ефект. Една пиятелка е от 3 месеца и е свалила около 15кг., което много ме обнадеждава . Късмет на вси4ки в борбата
Отговори с цитат
  #272  
Стар 24th May 2008, 18:52
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета вие всъщност за какви кремчета говорите.Май сам много застреляна аз ям само пилешко,яйца,шунка,някво сирене бургос с 0% мазнини и нищо друго като смесвам после с марула и таратор и никoй домат...........
Отговори с цитат
  #273  
Стар 24th May 2008, 18:55
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vran4e
Аз по4нах диетите когато бях 85кг., а сега минавам сто. Надявам се при тази да няма йо-йо ефект. Една пиятелка е от 3 месеца и е свалила около 15кг., което много ме обнадеждава . Късмет на вси4ки в борбата
СПОКО РЕЗУЛТАТА щЕ Е ЗАшЕМЕТЯВАЩ...ЗАПОчНЯЯ
Отговори с цитат
  #274  
Стар 24th May 2008, 19:08
vran4e vran4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

По4нах преди две седмици 7/7 дни, но преди два дни си купих кантар. Мисля, че ве4е има ефект поне по дрехите, а сега когато съм на ПЗ свалям по 200-300гр. на ден. Все е нещо. Много съм се навила. Пък да видим докъде ще остискам.
Отговори с цитат
  #275  
Стар 24th May 2008, 20:45
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте
Аз се включвам от Сливен, изпратих брат си на бал, бях абсолютно режимна, изобщо всичко е супер Вчера обаче ми беше някакъв ужасен ден, забравих си единия телефон в София и то този, в който бях записала номера на Nyssa, пътувах кошмарни 5 часа и половина, мигрената ми се прояви в пълна сила и вече втори ден не ме оставя... Но да не се оплаквам само, а да мина по същество - за утре ме бройте, само че имам едно питане - на сайта дето сте дали видях, че става дума за верига пицарии, та се чудя в коя точно ще ходим? Иначе утре към 3 ще тръгна от Сливен, така че ще е супер да се разберем дотогава. Ако не, ще измисля някакъв друг начин да се свържем - примерно ще си пратя телефона на ЛС на някой от хората дето ще идват
Хайде, оставям ви засега, че главата наистина много ме боли и мисля поне тая вечер да се наспя, че утре да съм във форма.
__________________
...
Отговори с цитат
  #276  
Стар 24th May 2008, 21:05
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Здрасти, Краси. Ами става дума за тази на бул. Дондуков. В сайта се води под М 2. Намира се точно на спирката на трамвай 22, посока ЦУМ. Аз предлагам направо там да се чакаме, какво ще кажете вие? Утре ще звънна там да я потвърдя, че покрай тея балове да не ни извъртят някой номер.
Отговори с цитат
  #277  
Стар 24th May 2008, 21:12
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
Хора, много бързо пишете, не мога да смогна да изчета всичко.
Сега на въпросите. Само изричното напомняне - аз съм вегетарианката, която прилага тази диета, но включих единствено риба и морски продукти, наред с млечните и яйцата. Месото няма да го приемам по никакъв начин.
Доволна съм дори много. Но, нещото, което забелязах и искам да споделя с вас - значи откакто съм на този режим, вече втора седмица, виждам, че кожата на лицето и тялото ми е станала някак си стегната и лъскава. Имаше някакви ситни бръчици, които сега вече не виждам. Все едно смъкнах около 5 години от кожата на лицето си най-вече. Това, разбира се много ме радва, но искам да попитам, ако сте забелязали нещо подобно, знаете ли на какво се дължи: дали на водата, която пия по 2 литра дневно, дали на витаминните добавки, които включих за компенсация или на чистите белтъчини, които приемам основно? При вас така ли е?
Добре де, виждам, че не ме отразявате и не ме вземате насериозно. Питам, защото съм нова. Все пак кажете къде най-видимо се смъкват килограмите или обиколките. Тази вода много издува, имам чувството, че слабея, но съм си някак раздута в талията и ханша. Можете пак да не отговаряте, ако ви се струват глупави питанията ми.
Отговори с цитат
  #278  
Стар 24th May 2008, 21:38
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Хаха ketamina, нали знаеш, че няма глупави въпроси, а глупави отговори, а и твойте никак не са глупави. Ама аз така съм се заплеснала с тая среща хаха Както и да е. За кожата трябва да кажа, че и моята си я чувствам доста по-добре от преди, някак си се е поопънала. Не знам точно как да го обясна, но определено е добре. Но нямам идея точно на какво се дължи.. предполагам в най-голяма степен е на водата.

Аз смъкнах общо-взето навсякъде, защото имах да свалям от насвякъде. Но най-вече мисля, че от корема и ханша и най-малко от бедрата, за съжаление. Аз с толкова мога да помогна по питанките. Малко, но от сърце. :P
Отговори с цитат
  #279  
Стар 24th May 2008, 21:38
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

ketamina мила макар че е събота май всички имам доста ангажименти и затова момичетата не са реагирали на питането ти ...на всички се отразява на елстичността на кожата този режим ..и Дюкан го пише в книгата това е заради приемането на протеини и много вода ( когато в диетата се приемат много протеини организма не черпи от запасите си и не се нарушава кожата ) ...а за подуването получва се ако си попрекалила със солта ...аз за себеси съм забелязала че и от Колата Лайт също подпухвам
Nyssa...ще направя всички по силите си да дойда на срещата
vran4e...по 200-300 грама на ден е много бързо темпо ...но ти скоро си почнала ..приготви се психуически че темпото ще се забави ...и ще почнат периодите на задържане ..но процеса си тече и небива да се отказваш ...аз сега последно задържах над 20 дни ..но просто този период го приемах като "затвърждаване на постигнатите до момента резултати"

borti79
...има много рецепити за режимни храни на ...този сайт
http://dukanskirecepti.wordpress.com/
мила аз почнах от 101 кила ...и съм се подготвила психически за дълга "битка " с килограмите ...но четох постовете на дами в форума на БГ МАМА там има дами който са над 1 година на диетата свалили са над 35-40кг ...други са преминали и трета фаза и са запазили постигнатите килограми ...


Allegra...миличка .... кака ти Наде ...тези дни активно скита из държавата ...многоооооооо бачкане , много навъртяни километри ( около 2000км) ....иииииииии купони разбира се ...като се чуем на скайпа ще дам подробна прескомференция
Отговори с цитат
  #280  
Стар 24th May 2008, 21:46
maggieto maggieto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране

Здрасти Кетамина Аз смъкнах най-много от подобието на талия тогава - 20 см, а от ханша и бюста - по 10 см, за кожата - мисля си, че е от комбинацията протеини-вода, но нямам научно обяснение
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:56.