IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 30th May 2008, 17:09
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте,
вчера четяйки темата реших и аз да се включа в отслабването, но нито знам колко кг. съм нито обиколкоте ми
Миналото лято бях 95 кг, а последния път (декември) бях 77кг., а от тогава съм отслабнала още като си правя свой си режим като се ограничавам от някои неща, но понякога и се глеза (излиза ми скъпо)

Та днеска менюто ми беше:
закуска - чаша вода с оцет и малко макарони със сирене
обяд - един домат и половин краставица с плочка сирене
не смятам да вечерям тъй като вечер не изразходвам енергия.

Исках да питам има ли някой от кв. Хаджи Димитър в София ? - нека пише на л.с.
Отговори с цитат
  #222  
Стар 30th May 2008, 21:52
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Сутринта отидох в парка....
Винаги съм искала да попитам и съм се чудела как хората намират време да ходят да спортуват сутрин- преди работа ли.. Аз имам проблем със събуждането-мога да бъда изнесена на сън, нито чувам нещо, нито помня ако съм чула нещо.. Та ти кога точно ходиш сутрин и всяка сутрин ли ходиш да спртуваш ?
Иначе си мисля, че ти е много хубав режима, имаш всякаки полезни храни и то в не големи количества.. браво на теб
Отговори с цитат
  #223  
Стар 30th May 2008, 22:12
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Аз умирам да се мотам сутрин - в смисъл, разходки, това, онова, но твърде рядко имам времето за това. Пък и обичам да спя. Затова ще си ходя дебела.
За изминалите дни - много нередовно хранене, част от храните са съмнителни, "менютата" съвсем не са за писане. Много стрес, който веднага ми се отрази на диетата, страх ме е да се претегля, не си е работа.
Не съм се отказала, даже никак, но в момента не мога да насилвам нещата.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 30th May 2008, 22:19
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Aine, добре дошла ти явно днес си по стриктна от мен.. Аз имах ужасен ден- цял ден по пътищата, пренасяне от едно място на друго.. разправии в университета, направо се чувствам смазана.. До следобяд обаче бях много много послушна. Бях яла следното:
закуска: 2 сухара
обяд: миш-маш
вечеря: домати със сирене и 1 филийка Бонус
Да..но.. легнах да спя и като се събудих изядох знайни и незнайни неща.. успокоявам се, че от утре ще съм по сериозна, а и нали понеделник уж е големия ден.. абе излагация общо взето..
Отговори с цитат
  #225  
Стар 30th May 2008, 22:27
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ran
За изминалите дни - много нередовно хранене, част от храните са съмнителни, "менютата" съвсем не са за писане. Много стрес, който веднага ми се отрази на диетата, страх ме е да се претегля, не си е работа.
И на мен стреса ми се отразява така.. не знам що другите хора като са нервни и им е гадно не могат да си отворят устата, а аз ям ли... ям..
Отговори с цитат
  #226  
Стар 31st May 2008, 08:44
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feik
Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Сутринта отидох в парка....
Винаги съм искала да попитам и съм се чудела как хората намират време да ходят да спортуват сутрин- преди работа ли.. Аз имам проблем със събуждането-мога да бъда изнесена на сън, нито чувам нещо, нито помня ако съм чула нещо.. Та ти кога точно ходиш сутрин и всяка сутрин ли ходиш да спртуваш ?
Иначе си мисля, че ти е много хубав режима, имаш всякаки полезни храни и то в не големи количества.. браво на теб
Тази седмица само в четвъртък пропуснах бягането, защото много си претоварих мускулите(вчера още не бяха възстановени ). По принцип ставам в 6.20, а като тичам - 5.45ч. На работа съм от 9.00, така, че имам време. Човек като иска, намира време за всичко. Ходя и на Тае Бо, обаче усещам, че много се претоварвам и се притеснявам, да не се получи обратен ефект. Определено мисля да понамаля спорта. Няма да ставам оломпийска шампионка. Тренирала съм 7год. Лека Атлетика, за което много се радвам. Спорта много ми е помогнал.
Ran, всички имаме такива дни! Не се притеснявай за няколкото ккал в повече, едва ли са фатални. Пък и организма понякога си има нужда от тях. Важното е , че не си се отказала и като мине лошия период, пак ще влезнеш в ритъм.
Днес не знам какво ще ям. За сега съм пила мляко с нес и след малко ще хапна филия Бонус със сиренце. После ще мисля останалото..
Хубав и ЗДРАВОСЛОВЕН уикенд, девойки!
Отговори с цитат
  #227  
Стар 31st May 2008, 12:52
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

здравейте менюто ми в последно време е доста зле, но винаги така става като си седя вкъщи и уча... ок, досега съм погълнала:
1. кафе
2. овесени ядки с прясно мляко и 2 плочки черен шоколад
3. айрян
4. филия бонус с кашкавал и салата зеле с моркови
5. 1 кайсия
До 5 ч. мисля да хапна някаква салата и сварено яйце + мноого плодове, просто не мога да им устоя
Отговори с цитат
  #228  
Стар 31st May 2008, 12:59
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

от сутринта съм на
1-во чаша с вода и оцет
2-ро кафе с мляко
3-то картофена салата

за вечеря - пиле на грил само бялото месо с шопска салата без олио със сирене
Отговори с цитат
  #229  
Стар 31st May 2008, 15:34
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

хайде снимки от бала това не са от фотографа, а от разни приятели. Аз съм със сивата/сребристата рокля

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250927
Отговори с цитат
  #230  
Стар 31st May 2008, 15:49
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране Re: Дневник на отслабващите 2

Здравейте, точно навреме открих този форум . Четох няколко часа и реших да се включа. сега при отслабващите, а скоро и в други раздели .
Да се представя. Омъжена, майка на две деца, на 39 съм, висока 165 и тежаща 69.000 (това според кантара сутринта).
След раждането на второто дете, излишните килограми се заковаха, а аз не полагах никакви усилия да ги разкарам. Предстоящо събитие е причината да реша да се взема в ръце и да вляза в приемлива форма. Имам 2 месеца на разположение, килограми за сваляне колкото повече, по-добре. Целя се в 9. Оптимистка нали?
Обожавам сладкото, всичко що е тестено, кока-кола, вода не пия, ям само веднъж и то на вечеря. Пия по 4-5 двойни кафета дневно с МНОГО сметана и захар
Спирам сладкото, колата, хлебните изделия. Тестените ще се опитвам да ги избягвам. Закуска, обяд .... с две думи ще се ипотам да се вкарам в някакъв по-здравословен режим.
Винаги съм знаела, че с посочените неща прекалявам ужасно, но явно съм мързелива мърла, щом като не мога да спра.
Започнах днес ,
закуска - един банан
едно двойно кафе със захар и сметана ( ако трябва да пия горчиво кафе по-скоро ще спра да пия кафе)
обяд - зеленчукова супа с около 40гр сирене ( май ще трябва да си купя кантарче)
Гадна, негадна изпих 3 чаши вода.
Вечерята още не съм я измислина, но ще изпия поне още 2 чаши вода.

Ами май това е, пък дано писането тук помогне малко
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:23.