IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 31st May 2008, 15:58
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aine
от сутринта съм на
1-во чаша с вода и оцет
2-ро кафе с мляко
3-то картофена салата

за вечеря - пиле на грил само бялото месо с шопска салата без олио със сирене
Aine, ти не закусваш, така ли ?
Отговори с цитат
  #232  
Стар 31st May 2008, 18:18
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

От утре съм back on track. Че тия събития продължават да излизат едно след друго, а аз нищо не правя по въпроса. Тия дни съм изяла толкова картофи и сладолед, че им загубих количеството.
И тъй.
Клаудия, ти къде видя нещо за сваляне по себе си, бе, мадам? То бива хубаво, хубаво... и младо!
Айне, много малко хапваш, честно. И други ще ти го кажат. А оцетът на гладно ти гарантира най-малкото гастрит след известно време - киселината не прощава.
Марго, само да мине сесията, и аз почвам със спорта рано сутрин - иначе ми липсва не толкова време, колкото желание. Сесията е мръсно време...
Spg298, добре дошла. Тук е хубаво А целите ти са реалистични, спокойно. С времето ще регулираш и храната, а за водата - не се тревожи, като почнат големите жеги, ще пиеш не, ами..
Отговори с цитат
  #233  
Стар 31st May 2008, 20:30
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

spg298, , поздравления, че си решила да се погрижиш за себе си, а освен промяната в хранителния режим спортуваш ли?

На мен ми липсва Engel , на нея успех на матурата утре, естествено и на всички останали, на които им предстои

margarita_ilieva, май пак се претоварваш .. оставяй си време за възстановяване

днес и аз малко надцених силите си в залата, та съм като пребита, но ще ми мине
хапването е ок, но с повечко череши, че и 1 банан, някой да ми се скара
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #234  
Стар 31st May 2008, 21:19
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Ran, благодаря за посрещането .
Първите десетина дни ще са ми доста трудни, защото ще трябва да се ограничавам. Аз съм като алкохолиците, "без едно си мога, но с едно не мога" (нещо подобно май беше).
Изпих още две чаши вода, и макар че си бях обещала да не пия повече кафе (заради захарта и сметаната), не издържах и си направих едно.

......................

SummerBaby=), не мога да го нарека спортуване, по-скоро мога да кажа, че имам повишена физическа активност, която ни ме позволява да качвам от погълнатите калории двневно ( 2-3 литра кола дневно, торти, сладкиши .. не ми с изброява).
Ходя около час всеки ден (без почивните дни), понякога половината от това разстояние тичам, но не е редовно. Не броя къщата, градината ..
В различни периоди съм имала плуване, упражнения с гирички или пилатес като добавка но никога не е било сериозно или целенасочено с програма.
Сега обаче ще трябва да съм сериозна , взела съм си пробен час за Toning Table и Vibro Gym, а и мисля да намина и във фитнеса да поговоря с някой там .
Никога не съм ходила на фитне си не знам как ще им пасне, но ще опитам.
Изобщо, имам големи планове, пък да видим колко ще изпълня
Тук има толкова много за четене, че ще трябва и доста време да изгубя в седене пред компютъра.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 31st May 2008, 21:22
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Ако си от София, аз май ще си търся фитнес-другарче, щото и аз съм стъпвала на такова място точно веднъж, но сама не се чувствам комфортно. Като ще се излагаме, поне да сме 2.
Обаче сега с тая сесия... не знам как и дали ще се случи въобще. Затова в момента не мога да обещая нищо, просто ме имай предвид, ако имаш планове.
Отговори с цитат
  #236  
Стар 1st June 2008, 11:45
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране фитнес-другарче

Цитирай:
Първоначално написано от Ran
Ако си от София, аз май ще си търся фитнес-другарче, щото и аз съм стъпвала на такова място точно веднъж, но сама не се чувствам комфортно. Като ще се излагаме, поне да сме 2.
Обаче сега с тая сесия... не знам как и дали ще се случи въобще. Затова в момента не мога да обещая нищо, просто ме имай предвид, ако имаш планове.
Пиша ти бележка, т.е ще опитам, че досега не съм писала.
Отговори с цитат
  #237  
Стар 1st June 2008, 12:08
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feik
Цитирай:
Първоначално написано от Aine
от сутринта съм на
1-во чаша с вода и оцет
2-ро кафе с мляко
3-то картофена салата

за вечеря - пиле на грил само бялото месо с шопска салата без олио със сирене
Aine, ти не закусваш, така ли ?

като стана в 13-14 няма как да закусвам.. направо си е обяд
Отговори с цитат
  #238  
Стар 1st June 2008, 17:58
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Здравейте На мен днес ми е първият истински ден.. имайки предвид какво правя последните седмици, да не кажа месеци. Станах късно, така че не съм имала време да закусвам. Веднага изпих една чаша топла вода. Планът ми беше две, но.. ми стана гадно, а и ефектът дойде още с първата чаша Ето какво съм хапвала днес:
1. картофена супа
2. 2 филийки Бонус
2. печени тиквички с кисело мляко (0.1% масленост)
3. череши (200гр максимум).
Вече е почти 19ч и ще стискам палци да не ям повече.. Не знам дали следите другите теми, но аз си правих вега тест и според него картофите ми действат добре (това май го казвам, за да си успокоя гузната съвест, а и имам нужда от течна храна)..
Та това е за сега. А що се отнася до движението- клони към минус безкрайност Надявам се скоро да го променя това, но.. даже не ми се излиза от вкъщи, да не говорим за нещо друго.. И така
Отговори с цитат
  #239  
Стар 2nd June 2008, 08:07
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от claudia
хайде снимки от бала това не са от фотографа, а от разни приятели. Аз съм със сивата/сребристата рокля

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250927
Супер си, claudia! А се вижда, че и супер си си изкарала..

на новоприсъединилите се!
В събота хапнах течен шоколад, но други "прегрешения" нямаше. Най-после имам бял панталон!! Не е това, което исках, но също е много хубав
Такаааа... да започна с мерките: -0.5кг и -0.5см. от талията, корема и бедрата.. Мога да кажа, че съм доволна, въпреки, че ми се иска бедрата да мръднат повечко.. Но търпение...
Ето какво ще хяпвам днес:
- стандартните прясно и кисело мляко;
- въглехидрати: 3-4 филии Бонус и домати;
- белтъчини: сирене и шунка;
- мазнини: маслини.
Успешна седмица на всички!!!
Отговори с цитат
  #240  
Стар 2nd June 2008, 08:15
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Днес започнах с макарони за закуска
за обяд смятам да ям бейкроус
вечеря - шопска салата с плочка сирене
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.