IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 21st May 2008, 01:16
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

ооооффф тва оправяне....!!! то като се почне едно гримиране(30 мин.), къпане(20мин.), гласене на косата(1час), обличането поне ми е 5 мин. .............. ,а гаджето ми само вика,бучи,фучи....... "пак ли не си готова......., кво толкова се гласиш" и т.н.
ужас направо и на мен зе да ми писва пък за него дето секи път ме чака по 1ч-1:30 направо незнам кви нерви има
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 29th May 2008, 15:38
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

ако трябва да се оправям за работа ми е необходимо един час,а ако 6те се оправям за вечерно излизане,за моето кипрене ми е необходимо два часа и половина,може и три часа зависи от прическата която съм си наумила
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 29th May 2008, 15:40
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Сутрин за работа се приготвям за 30 мин. Вечер за час, час и малко.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 29th May 2008, 21:21
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

На мен каквото и да правя колкото и да бързам час и половина два не ми мърдат /в това включвам кафе ,душ,дрехите ,грим и косата/ Мъжа ми вече е свикнал и ако трябва да ходим някъде почва да ме ръчка отрано .А моята дежурна реплика е ....
-Мило хубавите работи стават бавно ..
Отговори с цитат
  #65  
Стар 29th May 2008, 21:28
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз пък не мога да чакам 100 часа да се контя при положение, че знам, че всички вече са седнали и пият, а аз изпускам наздравиците! Това ме влудява!!! Ако трябва от сутринта ще се оправям, но ще съм първа на масата с жаден поглед Направо гъза си ритам в посока заведението когато става дума за купон и пиене
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 29th May 2008, 21:45
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

При мен всичко е до настроението ми. Сутрин ако съм станала с гъза нагоре минавам през банята слагам един гребен обличам се и дим да ме няма, ама дойде ли ми музата и съм на кеф или просто искам да си отпочина и разтоваря по този начин мога да изкарам с часове пред огледалото. Ако става въпрос за среща с мъж... хич не си давам зор за прически и гримове, особено на първата среща (винаги на опаки вървя)
Отговори с цитат
  #67  
Стар 31st May 2008, 07:14
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Аз пък съм забелязала ако не бързам за никъде се оправям доста по бързо ама знам ли ,че трябва да се приготвя бързо все не ми стига времето
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #68  
Стар 31st May 2008, 18:12
Porsha Porsha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 39
По подразбиране

На мен обикновено ми трябват не по-малко от половин час, като вътре включвам и сутрешния душ.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 31st May 2008, 22:14
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Аз, като всяка хубава жена, винаги закъснявам, колкото и бързо да се приготвя сутрин - обикновено си отделям по половин час. Но дори и за излизане с любимия не ми е необходим повече от един час, за да се приготвя. Имам си навици на красотата и собствен стил и така не се разпилявам. А, ако ми се налага много да бързам за нещо и нямам време да се наглася както трябва, предпочитам изобщо да не изляза от къщи, отколкото да се излагам.
Който ме обича ще ме чака...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 31st May 2008, 22:34
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Аз мога да се приготвя за излизане за 20 минути (не включвам душа, той е вечер, а лятото - и сутрин, но за 5-6 минути) от момента на ставане от леглото. Въпросът е, че не искам. Това е отвратителен стрес - далеч по-хубаво е да си станеш раничко, да си се помотаеш, да излезеш напълно будна...
Но и аз в ежедневието нося само балсам за устни, лак за нокти и ролон/стик, така че...
Виж, вечер ако ще се ходи някъде, вече е страшно. Баща ми като ме види как се туткам, все се будалка с някакъв виц, дето един мъж казал на жена си: "Жена, стягай се бързо - след 3 часа тръгваме".
Ама тогава се почва - дууууш, пък сушене, пък прическа, пък мислене около половин час пред гардеробааа... пък лещи... междувременно още мисля за тоалет... после обличам един, не успявам да намеря обувките за него... събличам го, мисля за друг. Зазяпвам се в ТВ-то или в някой форум... обличам друг тоалет, слагам лек грим някакъв (червило, спирала, ако е нещо много така - и съвсем леки сенки). Готова съм да тръгна, и виждам нещо, което не ми харесва... събличам тоалета и се подпирам на вратата на гардероба в пристъп на отчаяние. В това време кавалерът звъни на вратата Хващам първото, което си харесам и се стягам за по-малко от минутка.
Нещо такова е. Добре, че тия поводи са не по-често от веднъж в месеца, че иначе...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Поколковремесеприготвяте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:05.