IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 2nd June 2008, 08:53
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Aine, дано не ти прозвучи като заяждане, защото не е. Но защо смяташ да ядеш бейкроулс за обяд? струва ми се много неподходящо... не само за хора на диета, а и по принцип. аз не спазвам някакъв супер стриктен режим, така че не смятам, че всичко в менюто трябва да е диетично и си позволявам да се поглезя понякога, но бейкроулс си е голям боклук откъдето и да го погледнеш. освен това храната, която си планирала да консумираш днес, е недостатъчна. както и да е, никой не обича да го критикуват, а и аз не бих си позволила да го правя, ако не беше този бейкроулс, който въобще няма място в менюто на човек, който прави някакви опити да отслабне.
дано размислиш
Отговори с цитат
  #242  
Стар 2nd June 2008, 09:31
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

И аз не съм човекът, който трябва да ти го казва, предвид факта, че последната седмица ми беше много зле откъм хранене и изобщо отказах да се тегля, но Бейкролс не е храна. Виж им съдържанието някой път и ако толкова държиш да ядеш нещо подобно, си препечи филии хляб с чубрица. Поне няма да са мазни, ако не друго.
Не искам да звучи като заяждане, защото категорично не е - събрали сме се тук, за да си помагаме. Затова и ти го казваме - не е това пътя.
И пак малко почти личен пример. Баща ми е лекар и работеше с една доста... пухкава мед. сестра. Тя, милата, колкото пъти я видя, толкова пъти ми обяснява, че е на диета и уж нищо не яде, а пък качва от въздуха. И аз все я съжалявах, докато не установих, че на бюрото й има я Бейкролс (тогава тъкмо бяха излезли), я солети, а гризини някакви... А баща ми ми разправя как въпросната мацка си изяла едно цяло шоколадово руло самичка, щото захарта й падала.
Това с рулото не е насочено към теб по никакъв начин, просто го ударих на спомени - щото накрая, като направи рекапитулация, за деня е изяла едно руло, пакет Бейкролс и за вечеря - каквото има, ама не много, щото нали е на диета. Еми... какво да ви кажа - тя сега работи в същата поликлиника, макар и при друг лекар и е все така пухкава и все на диета. Обаче сега яде кубети.
***
Аз ще пусна едно меню за днес, че доста време мина и ми е ред да се върна сред вас.
закуска - фреш от зелена ябълка и магданоз (гениално е, ако имате сокоизстисквачки, пробвайте) - 3 средни (към малки) зелени ябълки и връзка магданоз. Супер става, живваш на момента. Не ми се яде друго, уморено ми е - въпреки сока.
обяд - има тук един сос от домашна кайма, зехтин, доматено пюре, лук, чесън и подправки, дето обаче нямам идея с какво ще го ям. Не ми се иска да е със спагети, но ще го измисля.
вечеря - 2 варени яйца с масло, вероятно и салата.

***
Нова (сериозна) цел - ще се опитам за месец да сваля 4 кг. Ако стане, ще е идеал. Ако не, след 15 юли със сигурност ще стане. :P
Отговори с цитат
  #243  
Стар 2nd June 2008, 09:51
vesity_9 vesity_9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 77
По подразбиране :)

Хора вредно ли е да ядем по много череши
Отговори с цитат
  #244  
Стар 2nd June 2008, 10:37
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Ох, Боже, ти питаш за череши, мене чак ме е срам да кажа какво съм яла, само че съм решила- махам се от вкъщи и си отивам в квартирата и там няма никой да ми купува нито вафли нито каквито и да е сладка, просто.. Е, не са ми виновни хората, не ми ги сложиха в устата, само че, ако ги нямаше тия смотани вафли, нямаше да ги ям, нали ? Въобще знам, че всякаки готови храни изобщо не са полезни, не само за слабееши, а за хора, които искат да са здрави, но като съм сънена не знам какво правя. Наистина си стягам багажа и се махам.
Ох, май важното е да не се отказвам. Пускам си сега лека гимнастика за раздвижване и продължавам.. Като ми дойде на ума да ям, ще пиша..
Успех на всички сериозни слабеещи! А за сокчето от ябълки- ще го пробвам, аз нямам навик да си правя,а да ги купувам, но трябва да го придобия, понеже умирам за сокове и хем ще ми е вкусно, хем ще ми е приятно..
Хайде.. стягам се
Отговори с цитат
  #245  
Стар 2nd June 2008, 11:04
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране аз,несериозната

Ох, направих едно загряване и ми се разхлопа сърцето, което ме притеснява- само то 15 минути леки упражнения.. Не знам. Мисля да си купя колело днес и да ходя да карам. Не че нямам кросинтренажор вкъщи, но.. вече нямам желание уж да тичам и да не стигам по-далеко от отсрещната стена... Като ходех на фитнес преди няколко години ме мажеха с някакви мазила и ме овиваха с нещо като фолио, не знам каква е точната дума Много ще бъда щастлива и благодарна ако някой ми каже как се казват тези неща и откъде да си ги купя. Помня, че ужасно се потях там, където съм обвита и че имаше много хубав ефект..
Отговори с цитат
  #246  
Стар 2nd June 2008, 11:18
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте Аз вчера малко се поотпуснах след матурата и отидох на китайско с едни приятели. Резултатът: излапах огромно количество ориз със зеленчуци Просто оризът попринцип ми е една от любимите храни. Трябвало е да се розя в Китай, че мога само ориз да ям. Даже бях правила такава диета: ориз и ябълки. Е, това беше преди 2 години, но все пак отслабнах с 7 кг. Ох, аз се отплеснах, та менютоза днес:
1. овесени ядки с кисело мляко и лъжичка мед
2. чай
3. череши
4. печена пъстърва с гъби и малко зелена салата
5. ябълка
6. някакви салати: зелена, има и доматче в хладилника + някакво сирене
Отговори с цитат
  #247  
Стар 2nd June 2008, 11:57
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

claudia, ще ми кажеш ли точно какъв е бил този режим с ориз и ябълкиАз за ориз умирам.. мога да го ям само леко запечен с подправки, без нищо друго
Отговори с цитат
  #248  
Стар 2nd June 2008, 13:09
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

feik има една диета ориз, ябълки и пиле /аз съм вегетарианка и пропускам пилето/. В сайта на tialoto я има и в много други. Аз преди 2 години я прочетох в един вестник. Аз тогава бях 67 кг и свалих на 60 с нея, но и след това продължих да си се храня здравословно и свалих още 3. Хубавото е че миналата година имах много изпити и стрес, което при мен нормално и равно на мнооого качени кг, а аз качех отново просто онези 3. А и да знаеш, че е малко драстична /яде се само ориз или само ябълки/ и ако имаш проблемен стомах може и да не е подходяща.
Ето и линк към диетата: http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=2139
Отговори с цитат
  #249  
Стар 2nd June 2008, 14:18
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

claudia, много ти благодаря ще я погледна
Отговори с цитат
  #250  
Стар 2nd June 2008, 15:32
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Aine, дано не ти прозвучи като заяждане, защото не е. Но защо смяташ да ядеш бейкроулс за обяд? струва ми се много неподходящо... не само за хора на диета, а и по принцип. аз не спазвам някакъв супер стриктен режим, така че не смятам, че всичко в менюто трябва да е диетично и си позволявам да се поглезя понякога, но бейкроулс си е голям боклук откъдето и да го погледнеш. освен това храната, която си планирала да консумираш днес, е недостатъчна. както и да е, никой не обича да го критикуват, а и аз не бих си позволила да го правя, ако не беше този бейкроулс, който въобще няма място в менюто на човек, който прави някакви опити да отслабне.
дано размислиш

а ми размина ми се бейкроуса и изчаках да се прибера и си направих шопска салата. А бейкроус реших че е най подходящ... тъй като от 9 до 4-5 съм на лекци... и нямам голям избор
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:22.