IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 4th June 2008, 08:15
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Ей, хора, менютата ви са страхотни! Браво! Да не сте мръднали от здравословното хранене, че една крачка встрани води до още много, гаранция. И после -
Де да можех и аз така... но тия дни по бива и при мен. Дано се закрепят нещата.
Слънчев ден на всички!
Отговори с цитат
  #282  
Стар 4th June 2008, 08:44
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ran
Ей, хора, менютата ви са страхотни! Браво!
Слънчев ден на всички!
И аз така мисля!!
Днес изпих едно мляко(0.1%) с нес и мисля чак довечера да хапна 1/2 кофичка кисело мляко с 3 маслинки. Ще пия само вода през целия ден. Е, ако огладнея много, имам това-онова за хапване. Все пак се надявам деня да си остане разтоварващ...
Отговори с цитат
  #283  
Стар 4th June 2008, 08:48
Want2StayWithYou Want2StayWithYou не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Baрна
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Цитирай:
Първоначално написано от Ran
Ей, хора, менютата ви са страхотни! Браво!
Слънчев ден на всички!
И аз така мисля!!
Днес изпих едно мляко(0.1%) с нес и мисля чак довечера да хапна 1/2 кофичка кисело мляко с 3 маслинки. Ще пия само вода през целия ден. Е, ако огладнея много, имам това-онова за хапване. Все пак се надявам деня да си остане разтоварващ...
Извинявай, но мисля, че това ядене е супер малко.... ще си развалиш метаболизма. Пък и тези кг са ти добре..... просто ги поддържай , така с глад ще свалиш още.
Отговори с цитат
  #284  
Стар 4th June 2008, 09:36
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Този ден не е с цел отслабване, а просто за разтоварване. Пък и вчера се натъпках с разни простотии и нека малко се поизчистя.
Отговори с цитат
  #285  
Стар 4th June 2008, 12:11
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Здравейте,момичета . Аз днес започнах с кафенце 3в1 и Активия за пиене.По-нататък не знам какво ще ми се случи ,дано да не е нищо прекалено свинско.
Сега да си задам въпроса - една приятелка каза,че е чела някъде,че е хубаво,когато спазваш някакъв режим,веднъж на определен период от време да правиш един ден само на топла вода /2,5л/със сол ,защото много добре прочиствала.И после пак си продължаваш режима.На мен ми се струва малко грубо това със солта - знам,че тя задържа вода и вероятно това е добре,защото не позволява на организма да се изцеди.Но все пак...вие какво мислите ?
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #286  
Стар 4th June 2008, 12:19
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Здравейте..
Нов ден, ново начало Успех на всички и С ВАС СЪМ! Така така.. да започна по ред на номерата
chokoladka , няма нищо по-хубаво от плодовете и зеленчуците !!! Наскоро обаче говорих с диетолога и той ми каза, че нито бананите, нито черешите са подходящи. Въпреки това ми е интересно, че в менюто ми е включил банан, а не череши. Та си мисля, че ако няма да стигаш до крайности, по-добре хапвай по-сладките плодове до обяд, а следобяд гризкай нещо като например или портокал.. Иначе всичко останало е супер
spg298, аз наистина имам възможност да ставам по-късно в последно време и се възползвам от тази възможност, защото колкото повече толкова по-малко ям ( е почти винаги е така ) А.. колко ми стига храната- аз си ям като съм гладна, но съм решила след 20ч да не ям.. Или ако трябва да си призная целта ми е малко различа Искам да не ям, след 17ч, но ми се струва много трудно и съм решила една седмица(или две) да свикна да не ям след 20ч, след това след 19ч и т.н. Не знам до колко ще успея, щото го има и фактора излизане вечер, но съм се навила да не се поддавам на провокации А и благодаря за рецептата, мисля да я пробвам Гледам ти менюто и се чудя само какви са точно макароните? Имаше някакви от трици, които като се ядат сутрин спомагат за редовно ходене до тоалетна.. Ще проверя и ще ти пиша точно
margarieta_ilieva На мен също ми светва лампичката като чуя само течности цял ден, но.. щом си решила.. А и пречистването е хубаво нещо, но аз бих предпочела да се пречистя като цял ден ям един вид плод само.. Пък и ти ми изглеждаш много запозната и здраво стъпила на земята, така че съм сигурна, че се пазиш.. Говоря така, щото съм припадала от уж само течности и ми е малко.. свито сърцето на тая тема.
Така.. аз продължавам да си пия топлата водичка и след това ще мисля какво да ям пак ще се гледат колона 1, колона 2, колона 3... но няма как
До скоро писане
Отговори с цитат
  #287  
Стар 4th June 2008, 12:35
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinkerbell
Здравейте,момичета . Аз днес започнах с кафенце 3в1 и Активия за пиене.По-нататък не знам какво ще ми се случи ,дано да не е нищо прекалено свинско.
Сега да си задам въпроса - една приятелка каза,че е чела някъде,че е хубаво,когато спазваш някакъв режим,веднъж на определен период от време да правиш един ден само на топла вода /2,5л/със сол ,защото много добре прочиствала.И после пак си продължаваш режима.На мен ми се струва малко грубо това със солта - знам,че тя задържа вода и вероятно това е добре,защото не позволява на организма да се изцеди.Но все пак...вие какво мислите ?
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9124&start=25
Виж тук е написано за топлата вода със сол.
Отговори с цитат
  #288  
Стар 4th June 2008, 12:47
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

feik, ти нали спазваш режима на Огнян Симеонов?.. Той не ти ли каза, че е хубаво малко преди да си легнеш да хапваш кисело мляко? Пък и той препоръчва периодите м/у храненията да не са по-дълги от 4, макс. 5 часа, също така да има 5 хранения за деня. Аз като гледам ти хапваш по 3 пъти. Относно листовете... Аз много отдавна не ги гледам, защото ги знам наизуст и грамажите вече ги докарвам почти точно и на око. Миналият път(както вече много пъти съм го казвала) се отказах заради непрекъснатото мерене, но сега не е така. Постепенно свикваш и лесно, на око преценяваш и само грабваш от хладилника и хапваш.
Съветът ми е да се вглеждаш прекалено в мерките и теглилките(в смисъл да не обръщаш толкова много внимание на това, че ПАК ще трябва да мериш), защото така си натоварваш психиката.. Поне при мен беше така.
Отговори с цитат
  #289  
Стар 4th June 2008, 13:08
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
feik, ти нали спазваш режима на Огнян Симеонов?.. Той не ти ли каза, че е хубаво малко преди да си легнеш да хапваш кисело мляко? Пък и той препоръчва периодите м/у храненията да не са по-дълги от 4, макс. 5 часа, също така да има 5 хранения за деня. Аз като гледам ти хапваш по 3 пъти. Относно листовете... Аз много отдавна не ги гледам, защото ги знам наизуст и грамажите вече ги докарвам почти точно и на око. Миналият път(както вече много пъти съм го казвала) се отказах заради непрекъснатото мерене, но сега не е така. Постепенно свикваш и лесно, на око преценяваш и само грабваш от хладилника и хапваш.
Съветът ми е да се вглеждаш прекалено в мерките и теглилките(в смисъл да не обръщаш толкова много внимание на това, че ПАК ще трябва да мериш), защото така си натоварваш психиката.. Поне при мен беше така.
Същата работа е при мен моментът с тегленето, само че мен ме притеснява това, че се вманиачавам за 1-2гр.. И режа, връщам, режа, връщам.. Изнервя ме
А що се отнася до храненията- да, той каза по пет, само че се чувствам задръстена от храна, а като не ям късно вечер сутрин ми е леко... Но се опитвам да спазвам интервала между храненията, даже ми се е случвала да ям два часа след предното хранене..
Честно казано не помня какво ми каза за преди лягане. Аз се усещам, че от толкова много препоръки (не само от него, от неща, които съм чела, било то разделно хранене.. няма да ги изреждам, че се ядосвам) се получава така, че едновременно спазвам няколко режима на хранене, а това изобщо не е добре, но.. психика, успокоявам се, като знам, че правя нещата що-годе правилно...
Отговори с цитат
  #290  
Стар 4th June 2008, 18:01
Аватара на The black pearl
The black pearl The black pearl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Аз нищо не тегля, на око преценям.
Как ядете през два, три часа интервал? Имате ли апетит?
Храня се по три пъти на ден, като не броя, плодовете между храненията, предимно ябълки, по точно по една.
Закусвам в 08:00ч., в 10:30ч., една ябълка, обядвам в 12:00ч., в 15:30ч., още една яблъка и вечерям най - късно в 18:30ч., след това никакво ядене, ако много ритам от глад, още една ябълка или морков.
Тази сутрин закусих отново с нестле фитнес и сушени плодове + половин кофичка кисело мляко, на обяд изядох две пилешки кебапчета + малко зелена салата и един домат, а за вечеря картофена салата + две ябълки. Днес не съм яла нищо между храненията. Пия кафе всеки ден, кафеманка съм , и като такава, го пия чисто без сметана и захар.
Двете неща на които изключително трудно устоявам са пуканки и нестле фитнес с сушени плодове, не ме блазни сладкото, даже изобщо не докосвам сладко, изобщо захар, тестените изделия също, е от време на време си позволявам хляб "Бонус" или франзелка от пълнозърнесто брашно. Всичко, което ям е варено или печено.
От време на време пия капучино или бяло фрапе без захар, газирани безалкохолни напитки изключително рядко, или ако си позволя то ще е диетична кола. Алкохол, само на дискотека, по 100гр. водка зелена ябълка, ядки също не консумирам, а трябва.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:05.