IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 4th June 2008, 18:26
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Днес:

- 500 мл. фреш от ябълки и моркови
- 1 шоколадов бонбон (рожден ден)
- 1 купичка таратор, задушено пилешко с варени пресни картофи
- 600 гр. ягоди

Много, много вода. Малко движение, но като цяло - аз доволен!
Отговори с цитат
  #292  
Стар 4th June 2008, 20:27
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Ох по някакъв начин си изтрих дългия постинг..

Ще се опитам да го възпроизведа

feik напълно си права за плодовете, но аз почти не ям сладко и си ги позволявам понякога. за съжаление ме боли много коремът от тях, затова винаги внимавам с количествата.

менюто ми днес:

-закуска: 2 филийки бонус, препечени, с кашкавал, нес кафе 3 в 1
-междинна закуска: 2 ябълки, 1 чаша кисело мляко
-"обяд" - в 16:30 - яхнийка от коприва, тиквички, домати и овесени ядки. мн вкусна и таратор.
-вечеря - 1 кренвирш знам, знам..но ми се ядеше месо а друго под ръка нямах. и една купичка таратор.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 4th June 2008, 22:03
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Аз днес пак се олях. .Ето го и моето меню :
- кафенце 3в1
- Активия за пиене
- Купичка варени зеленчуци с нискомаслено кисело мляко
- Салата от един домат,половин краставичка и сирене
- И сюрпрайз ! - чиния картофки огретен в 8 часа

Писна ми вече с тая свинщина - цял ден спорт и що-годе нормално хранене,и вечерта
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #294  
Стар 4th June 2008, 22:03
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Ох, имам чувството, че аз ям най-много
Спазвам си без прегрешения режима (който сама си излислих ) и май има резултат, но е много бавен ..от друга страна, аз искам да става постепенно, за да не е стрес и да ги върна после ... не може да ми се угоди
Така .. спешните мерки, които явно се налага да взема са
-да си увелича нещастното кардио
-да си пия упорито водата и да увеличавам количеството, което е по-лесно заради горещото време
- да си намаля малко храната, то бива "с ядене се отслабва" ама чак като мойто НЕ

Стягам се вече наистина никакви оправдания (все пак да кажа, че въпреки че кантарът не мърда съм свалила по 1см от бедрата и талията ...малко, малко, ама все е нещо )
Успех на всички
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #295  
Стар 4th June 2008, 22:05
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The black pearl
.....Как ядете през два, три часа интервал? Имате ли апетит?
.....не ме блазни сладкото, даже изобщо не докосвам сладко, изобщо захар, тестените изделия също, е от време на време си позволявам хляб "Бонус" или франзелка от пълнозърнесто брашно. Всичко, което ям е варено или печено.....
От време на време пия капучино или бяло фрапе без захар, газирани безалкохолни напитки изключително рядко, или ако си позволя то ще е диетична кола. Алкохол, само на дискотека, по 100гр. водка зелена ябълка, ядки също не консумирам, а трябва.
Ами аз не мога да кажа как ям- едно към гьотери
За разлика от теб аз умирам за сладко, но в последно време не знам дали наистина ми се яде или просто мисълта, че не мога да ям, ме предизвиква.. Всички около мен ядат сладко и го отдавам и на това..А и пият сумати вредни неща, а средата е много важна.. Пък да я сменя само заради храненето не става.. Затворен кръг .. А за щастие алкохол не мога да пия ( в смисъл плюс е за диетата..)
Между другото аз бях отвикнала да ям хляб, но покрай режима на Огнян Симеонов се научих и ми стана много вкусен даже За Бонус говоря..
Ето ми го менюто

12:30 400мл топла вода
някъде около 14ч салата от 200гр домати и 82гр краставица; 90гр карначе, 102гр ябълка, три ореха
около 17ч 1 кофичка кисело мляко и 2 ореха
някъде около 19ч малко ориз, едно топено сирене, орехи и не помня какво още, а да, Cola и ред сълзи, ред сополи..

Утре мисля да изключа стреса от менюто и да елиминирам всички "смазващи-доброто-настроение" елементи..

chokoladka ще ми кажеш ли рецептата за тази яхнийка(яхнийка-магийка) от коприва и тиквички..)
Отговори с цитат
  #296  
Стар 4th June 2008, 22:08
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SummerBaby=)
Ох, имам чувството, че аз ям най-много
Спазвам си без прегрешения режима (който сама си излислих ) и май има резултат, но е много бавен ..от друга страна, аз искам да става постепенно, за да не е стрес и да ги върна после ... не може да ми се угоди
Така .. спешните мерки, които явно се налага да взема са
-да си увелича нещастното кардио
-да си пия упорито водата и да увеличавам количеството, което е по-лесно заради горещото време
- да си намаля малко храната, то бива "с ядене се отслабва" ама чак като мойто НЕ

Стягам се вече наистина никакви оправдания (все пак да кажа, че въпреки че кантарът не мърда съм свалила по 1см от бедрата и талията ...малко, малко, ама все е нещо )
Успех на всички
Сигурна съм, че не ядеш много, просто защото мозъкът ти е на вълна ДИЕТА забелязваш всяко едно нещо, което слагаш в устата си.. Защо не си записваш някъде какво ядеш и да си отбелязваш по някакъв начин кои дни са ти се сторили с много тъпкани и в кои си била горда със себе си? После като погледнеш ще можеш сама обективно да прецениш..
Отговори с цитат
  #297  
Стар 4th June 2008, 22:12
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinkerbell
Аз днес пак се олях. .Ето го и моето меню :
- кафенце 3в1
- Активия за пиене
- Купичка варени зеленчуци с нискомаслено кисело мляко
- Салата от един домат,половин краставичка и сирене
- И сюрпрайз ! - чиния картофки огретен в 8 часа

Писна ми вече с тая свинщина - цял ден спорт и що-годе нормално хранене,и вечерта
Моето съветче е да я откажеш тая Активия.. Да, страхотна е на вкус, да, рекламата й е много добра, но съм чувала само лоши неща за нея и то от лекари ( и съм склонна да им вярвам.. само й виж срока на годност)
А аз така обичам 3в1.. , обаче усатнових, че го пия НЕ защото е кафе, а защото е топличко, сладичко и ухае добре.. и сега съм на чай със стевия или фруктоза.. като се присетя
Отговори с цитат
  #298  
Стар 4th June 2008, 22:16
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

feik ,аз не я пия редовно.Просто сутринта пихме кафета пред блока и нямаше кво друго да си взема - исках нещо сладичко.Иначе не я уважавам изобщо. 3в1-то го пия по същите причини,както и ти.Иначе си подслаждам разни неща я с мед,я с изкуствен подсладител
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #299  
Стар 4th June 2008, 22:17
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

оххх 3 в 1 е нещо, от което не мога да се откажа. знам, че е вредно, по-добре чисто кафе сигурно, въпреки че не съм наясно, защото не съм по кафетата. по принцип мразя вкуса на кафето, но в 3 в 1 всичко е толкова вкусно
Отговори с цитат
  #300  
Стар 4th June 2008, 22:24
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
оххх 3 в 1 е нещо, от което не мога да се откажа. знам, че е вредно, по-добре чисто кафе сигурно, въпреки че не съм наясно, защото не съм по кафетата. по принцип мразя вкуса на кафето, но в 3 в 1 всичко е толкова вкусно
както казват в рекламата С МЛЯКО И ЗАХАР )) заради това е вкусно, аз го обичам допълнително разтворено във мляко с едно кубче черен шоколад вътре.. и отговорът ми да се мести в графа ЧРЕВОУГОДНИЧЕСТВО )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:28.