IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 6th June 2008, 09:27
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feik
Така аз се вземам в ръце и няма да се предавам.. Днес мисля да съм на таратор цял ден.. А сега пия кафенце Успешен дне на всички!
Отговори с цитат
  #322  
Стар 6th June 2008, 09:44
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

margarita_ilieva, ти беше преди няколко дни само на мляко, как се чувстваше? Аз мисля да го правя като по диетата- с орех или зехтин, а диетологът каза, че мога да слагам краставица колко искам и да не я мисля, но няма да прекалявам..[/b]
Отговори с цитат
  #323  
Стар 6th June 2008, 10:59
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feik
margarita_ilieva, ти беше преди няколко дни само на мляко, как се чувстваше?.[/b]
Нормално. Според мен е хубаво чат-пат да се правят такива "еднообразни" дни, но пак казвам ЧАТ - ПАТ...
Отговори с цитат
  #324  
Стар 6th June 2008, 11:49
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Аз ей сега хапнах половин кофичка кисело мляко на таратор.. Само че нямаше нискомаслено и си взех от 2%. За сметка на това не съм добавяла други мазнини и се надявам да са уравновесени нещата. Мисля днес да съм така цял ден и ако се чувствам добре и утре може да го направя. Чувствам тежест и не знам как да се справя с нея.. А и нямам желание да ям нищо, дето се реже, искам течности. Така че май тараторът е най-подходящ в този случай, вие какво мислите
Отговори с цитат
  #325  
Стар 6th June 2008, 17:38
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Feik, каквото и да става, да знаеш, че почти всичко е поправимо и почти нищо не е фатално. А онези неща, които, в крайна сметка, са фатални, не зависят от теб... колкото и ужасно да звучи.
За това, дето питаш - нормално е да чувстваш тежест, заради времето и заради проблемите. Хапвай таратор, направи си доматена супа и пий айрян (със сол, ако имаш ниско кръвно или ти е кофти в жегите - възстановява електролитния баланс), фрешовете също "наяждат" доста.
---
Аз тия дни ям малко, но прекалявам с въглехидратите и затова не мърдам надолу. Но и не бързам - поне ми е леко и ям максимално "натурални" храни. За днес:
- фреш (ябълки и моркови)
- риба на фурна и варени пресни картофки
- 500 гр. ягоди
- за вечеря ще го мисля, не съм огладняла още - вероятно само таратор.
---
Гледам, че сте заформили дискусия относно маслото - българското масло наистина не е масло, затова, според мен, си струва да се купуват немски масла, въпреки че са по-скъпи. Плюс това, не виждам с какво маслото пречи на диетата, при правилно комбиниране на храните. Колкото до маргарина - от пластмасата го дели точно една молекула и за нищо на света не бих го яла. Не го препоръчвам не само при диета, но при хранене изобщо. Но... всеки си прави своя избор - у нас се готви само с масло и зехтин, маргарин не е купуван от поне 4-5 години.
Отговори с цитат
  #326  
Стар 6th June 2008, 18:07
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

За маслото е така. За жалост. Аз от години си готвя само със зехтин , а за сладкиши и палачинки - само "Президент". С други боклуци не само затлъстяване, ами и инфаркт и рак... че и риба сигурно може да си докара човек.
А по темата, не че се пиша за активно отслабваща, ама днес съм на една бира, пакетче пил. шунка 2% с горчица и сега иде ред за омлетче...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #327  
Стар 6th June 2008, 20:09
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте готини хора! Всеки ден чета тази тема и като гледам как си споделяте,подкрепяте се и си давате съвети и реших и аз да се включа.От утре минавам на режим.Успешно отслабване на всички.Надявам се,че ще се сприятелим .
Отговори с цитат
  #328  
Стар 6th June 2008, 20:42
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

ioni, какъв режим си избрала?
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #329  
Стар 6th June 2008, 20:48
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Да съм предимно на салатки,плодове,месо и млечни продукти. Не е точно определен режим.Без хляб,сладко,тесто и разни шоколади.Надявам се да ми дадете съвети относно режима.
Отговори с цитат
  #330  
Стар 6th June 2008, 21:30
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ran
Feik, каквото и да става, да знаеш, че почти всичко е поправимо и почти нищо не е фатално. А онези неща, които, в крайна сметка, са фатални, не зависят от теб... колкото и ужасно да звучи.
За това, дето питаш - нормално е да чувстваш тежест, заради времето и заради проблемите. Хапвай таратор, направи си доматена супа и пий айрян (със сол, ако имаш ниско кръвно или ти е кофти в жегите - възстановява електролитния баланс), фрешовете също "наяждат" доста.
Ran, просто.. всичко опира до това, че.. да, за фаталните неща сме безпомощни, но си мисля, че всичко е низ от събития, има причинно-следствена връзка.. Та мен именно тази връзка ме тормози, но.. Опитвам се да не се отдавам на лоши мисли, понеже е пагубно.
------
spg298, аз.. малко не съм на ясно какво представлява този мързелив фитнес. Ако имаш време и желание, ще ми обясниш ли?
-----
Aine, браво, че успяваш да пазиш режима по време на сесия. Продължавай така! Аз имам още един изпит и си мисля, че мине ли той- всичко ще е тип-топ. Не, че не идват държавните, но..
-----
ioni, много добре си се ориентирала към храните Успех!
-----
Аз лично си пожелавам да си знам, че не спазвам никакъв режим и да не ям сладко като darimai
Та.. както се бях зарекла, аз днес съм на таратор И да си призная честно, чак сега разбрах колко ми е вкусен Сутринта пих 3в1 и се радвам, че го направих Действа ми ужасно зле-сърцето ми изкача, та.. припомних си, че ми вреди ОЧЕВИДНО на здравето..
Иначе две кофички кисело мляко (едното с 2% масленост, а другото с 0,1% като последното си го gарнирах с бадеми) било то на таратор или на айрян. Имаше и един измислен таратор, който ядох в една бърза кухня.. казвам измислен, защото нямаше вкус на кисело мляко особено.. И се чувствам добре Имам пет ядения днес и една кафе О, да, имам и 5км пеша
Е, това е постижение, доволна съм от себе си днес.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.