IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 7th June 2008, 09:15
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Аз пък сънувах, че ям бонбони, сладкиши, торти, пасти и най-смешното е, че сега вместо да ми се ядат ужасно много, аз се чувствам все едно наистина съм ги яла ..Чудно начало на деня
Иначе закусих половин кофичка кисело мляко 2% с малко череши и нещо, подобно на праскова. След домашните плодови млека, които си правя, съм убедена, че ако опитам активия например, ще ми се стори ужасно гадна

Понеже при мен закуската е нещо като център на вселената или поне на менюто ми - мисля да хапна и омлет със салатка и малко филе
за по-късно планирам пилешко месо, домати, краставици ..обичайното.

И едно прегрешение - напоследък съм си разрешила хляб "Бонус", което е добре, обаче често стигам до 4филийки на ден така че официално слагам граница от 3 (препоръчителни 2) пък ще видим колко ще я спазвам. Сега както ме изкушават едни бадеми (да ги ям в голееееми количества), ще трябва и на тях да сложа ограничение

Въпреки лошото време пожелавам прекрасен ден на всички
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #332  
Стар 7th June 2008, 11:33
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Извинявам се, съвсем не съобразих, че ако не се разбира за какво говоря. Става въпрос за Toning Tables (не знам как им казват в БГ) и VibroGym.
За който не работи с английски, това са различни уреди, които се задвижват от електричество, но върху тях може да се упражнява сила, т.е да се използват подобно на познатите фитнес уреди, за натоварване на различни мускулни групи.
Аз им казвам мързелив фитнес, защото можеш дори само да си лежиш и да се оставиш те да раздвижат тялото ти.
Колко биха ти оформили тялото обаче е малко под въпрос , но за подобряване на тонуса определено вършат работа, ако се използва и физическа сила, а не само да лежиш.
С малко упражнения пък на включена маса, определено може да се постигне резултат. Аз ги използвам като "прелюдия" към фитнеса, към който мисля да се насоча за постоянно.
Като цяло мисля че са подходящи за възрастни, бременни и болни нуждаещи се от раздвижване, това на фона на начина по който са предоставени за ползване.




http://www.shapemaster.com.au/content/view/19/34/

http://www.vibrabody.com.au/media.html


Отговори с цитат
  #333  
Стар 7th June 2008, 12:20
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране

The black pearl, благодаря ти за споделената информация! Знам, че нещата които си обобщила, са плод на доста време прекарано в четене по темата.
Аз се опитвам да използвам възможно най-чисти от към примеси и химикали продукти.
С две думи не ядем неща, дето не може да се видят или пипнат в природата, или пък с ненатурален произход.
Достатъчно ми химията, която поемам като излизаме да ядем навън.
Маргарин съм опитвала преди мнооого години в БГ, малко след като го бяха пуснали и народа беше луднал да го купува, че беше по-евтин от маслото, а пък тогава беше една беднотия ...
Ако знаех от какво е направен, едва ли щях да го опитам.
-----------

Да си кажа и аз мнението относно мазнините за готвене при желанието за ЗДРАВОСЛОВНО хранене.
Слънчогледово олио - най-добро и здравословно за готвене и пържене.
Зехтин - за салати и печене на меса. Изобщо зехтин не се използва за пържене или готвени храни, освен ако не се добавя в последните, едва когато храната се махне от котлона.
Масло за сладкиши, или добавяне в ГОТОВАТА храна за аромат.

----------

Аз вчера се разкачих от ходене покрай децата и свързани с тях ангажименти.
Успях да изям една ябълка само за времето до 3 часа слетобяда, добре че вода поне пих достатъчно, че и малко повече от последната седмица.
За вечеря се наградих със вкусен пържен боб със чушки и лук и малко грозде.
Изпих едно кафе САМО със захар за деня и нищо алкохолно.
Кантара не показва минус последните два дни, надявам се да е заради месечното неразположение, затова и ще отчитам мерки и теглилки следващата седмица.
-----------

На всички весели почивни дни и не се отпускайте много на масата
Отговори с цитат
  #334  
Стар 7th June 2008, 19:39
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Понеже се беше заформила дискусия за маргарина, искам да ви покажа този линк : http://d.host.bg/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=123&hilit=
Отговори с цитат
  #335  
Стар 7th June 2008, 20:29
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте диетуващи .Днес искам да се похваля,че съм много стриктна въпреки трудните условия.Бях на събор и изядох една шоколадова бонбона.Това ми е единственото прегрешение (нямаше как да я откажа).На събора ядох още - варени яйца,шопска салата,настъргани зеле и морков,печено агнешко месо.Мезих си от тези неща,не съм изяла цяла шопска .Закуската ми беше мюсли с кисело мляко.Следобяд изядох една праскова и една кайсия.И сега изядох още една кайсия.Това ми е яденето.

Движение - хора по събора
Вода - 1,5 литра/
Забравих и един чай с лъжичка мед
Отговори с цитат
  #336  
Стар 8th June 2008, 10:19
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

ай да се отчета и аз
вчера цял ден бях на плодове и салатки и малко картофки сварени
днеска почнах с кафенце череши и една ябълка и до края на деня ще съм само на плодове (:
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #337  
Стар 8th June 2008, 21:01
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Ехо Къде отидоха всички диетуващи) Надявам се просто да нямате време да пишете от приятния занимания
Аз да се отчета Днес съм изяла кофичка и половина кисело мляко (0,1%) и ядки, само че съм много разсеяна и не мога да кажа колко бадема и колко ореха, но си бяха по режима, нямам крачки в страни. Мисля да намаля малко млякото или поне да не го ям в толкова промишлени количества на ден. За вечеря имах апетит и ядох свинско шишче, салата (доматки и краставички) и диня за десерт..
Та днес съм доволна от себе си. Пожелавам си новата седмица да ми е толкова успешна както последния ден на старата
А, утре е ден за мерене, нали Ще чакам да се похвалите
Отговори с цитат
  #338  
Стар 9th June 2008, 06:50
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

добро утрооо кифлички :d
за закуска кафенце, косичка кисело мляко (мн обичам да го пия със сламка) и ся една ябълка ще хапна :Д
за обян най-вероятно салатка или от зеле или от доматки и краставици :d
за нататъкаа ще видим ама нещо подобно ще е
айде весело на всички :P
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #339  
Стар 9th June 2008, 08:34
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Здравейте!
Нямах нет през уикенда и затова не съм писала. Иначе имах доста прегрешения и затова не знам дали да вярвам на кантара тази сутрин. Показа заветните 45 кг.!!! Не, че се оплаквам, просто като знам какво ядох в събота..... В линийката ще напиша 45.5, за всеки случай.. Мерките също са надолу!!! По -0.5см от талията, корема и ханша. Щастлива съм, но мисля, че имам проблем, който ще споделя, но по-нататък..
Радвам се, че всички сте толкова постоянни и (почти) стриктни!
Отговори с цитат
  #340  
Стар 9th June 2008, 08:48
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Аз съм направо.. не знам какво да кажа.. Прибвах се вкъщи и още първата вечер ставах да ям, не знам вече какво да правя, като се махна от тук го нямам тоя проблем, баси ужаса, развали ми прекрасния режим вчера!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:42.