IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th May 2008, 13:44
pop4o0 pop4o0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 4
По подразбиране Възможно ли е..

Здравейте.На 14 години съм,ръст-183см.,тегло 70кг.Мисля това лято да тръгвам на фитнес, че имам сланинки ;], които през дрехите не си личат ама иначе се на голо се виждат.Мога да си направя режим на ядене, като огранича доста неща и всеки ден ще тичам по 5,6 километра и на море ще ходя, все пак съм на брега на морето.Въпросър ми е мога ли за 3 месеца да направя една стройна мъжка фигура?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th June 2008, 17:44
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

може,с много труд,всичко се постига,а за още 3 месеца ще направиш още по добра фигура,след още 3 няма да се познаеш в огледалото... нали знаеш...no pain,no game....
хайде успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th June 2008, 12:06
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Смята се, че е присъщо на жените при ръст метър и 70 и тегло 50 кг да се оплакват колко са дебели (не знам дали искрено, или с цел да чуят още веднъж, че са слаби). Но явно имало и мъже, т.е. момчета в случая.
Не знам колко са ти сланините при този ръст и тегло, но щом смяташ, че има какво да поправяш - успех! Три месеца не е малко време за постигане на резултати (поне някакви).
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th June 2008, 16:27
Hexfire Hexfire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 68
Изпратете съобщение чрез MSN до Hexfire
По подразбиране

А бе човече ти на тия години ако си 70 кила и такъв ръст... готви се за рекордите на гинес
__________________
Свърши ми химикалката еее... ,някой да има да ми услужи да се подпиша ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2008, 16:45
pop4o0 pop4o0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 4
По подразбиране

hexfire познавам един колкото мен е голям висок е 195см, ако искаш вярвай.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th June 2008, 17:53
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Съществени промени няма да постигнеш, тъй като нямаш нагласата да правиш правилно упражненията, така или иначе се изисква много време само за да свикнеш с нещата. Предполагам тея 70 кг не са ти мускулна маса, ако си доста отпуснат няма как за 3 месеца да направиш плосък корем, каквото и да правиш, но поне можеш да се постараеш за другото лято да бъде плосък и релефен ; ) До тогава времето е повече.
Разбира се можеш да отслабнеш и за 1 месец, много хора са сваляли десетки килограми, но с това не са постигнали релеф, а и след неконтролираното отслабване отново започва качване на мазнини.

П.П.
Това в случай, че говориш за фитнес де ; ) Ако тичаш и спазваш хранителен режим, разбира се ще отслабнеш, но за "стройна мъжка фигура" не си давай големи надежди
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възможноли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:31.