IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 25th July 2006, 13:57
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th July 2006, 14:26
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Ей ама се похвали, Яворе! Аз не мога да определя при нас кой командва. Мъжлето се занимава със семейния бюджет, защото аз не ги обичам тези работи, въпреки че съм счетоводител. В общи линии май аз повече се налагам. Например за почивката той предпочита планините. Аз обичам морето и почти няма начин да ме накара да идем на планина, колкото и егоистично да звучи. Затова отидохме на море. Той сега се пробва да ме накара да ходим по баирите, а аз с цялото си нахалство го навивам за второ море. Може и да не стане, но на планина най-вероятно няма да идем. Не искам да му правя напук, но не ми харесва такава почивка. Ще умра от скука и от студ, защото съм много зиморничава. На морето всяка вечер бях с яке и вечер с пижама и вълнено одеало и пак не ми беше топло. Тези дни в Пловдив казват, че са адски жеги, а аз не ги намирам за толкова неприятни. И чак пък адски... Важното е че се разбираме, пък кой командва е друг въпрос. Ако му е кеф, да си мисли, че той води парада.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25th July 2006, 19:41
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Щом никога не сме се замисляли за това,значи имаме баланс и "сработване" Почнеш ли да се питаш дали не даваш повече,отколкото получаваш и да пресмяташ колко пъти е станало твоето и колко-неговото,значи има проблем.
Аз отговарям за пари,ремонти,деца,почивки,о тношения с роднини.Той пък прави много повече пари от мене и поправя колите .Като видя,че човекът до мене се раздава на 100% за мене и децата,не мога да не отговоря със същото.Нямам комплекс за малоценност да кажа,че това и това примерно е негова заслуга.Трудно взимаме решения за почивка например,защото всеки настоява да отидем там,където на другия му харесва.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th July 2006, 20:02
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
Щом никога не сме се замисляли за това,значи имаме баланс и "сработване" Почнеш ли да се питаш дали не даваш повече,отколкото получаваш и да пресмяташ колко пъти е станало твоето и колко-неговото,значи има проблем.
Аз отговарям за пари,ремонти,деца,почивки,о тношения с роднини.Той пък прави много повече пари от мене и поправя колите .Като видя,че човекът до мене се раздава на 100% за мене и децата,не мога да не отговоря със същото.Нямам комплекс за малоценност да кажа,че това и това примерно е негова заслуга.Трудно взимаме решения за почивка например,защото всеки настоява да отидем там,където на другия му харесва.
Абсолютно съм съгласна, с изключение на почивката - пълно единодушие - море, нищо че сме от Варна
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th February 2008, 12:46
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

в къщи няма доминанти, за всичко вземаме решение двамата,
единственото нещо, за което само аз вземам решение, е начина на обличане, аз му купувам дрехите и го обличам по мой вкус,
нещо като личен имидж мейкър съм му станала, но на него му харесва, разбира се, а парите се разделят за разходи и за харчене,
без значение, този месец кой е изкарал повече, и двамата обичаме да се глезим и всеки харчи за каквото си реши,
аз най- вече за дрехи и в къщи, а той за лов и риболов, колите и ремонти,
а когато няма единогласие по даден въпрос, разговаряме и приемаме най-подходящото решение за конкретната ситуация,
без значение, кой от двамата е дал идеята,
аз съм за равноправието между половете
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th February 2008, 13:01
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

В нашето семейство АЗ
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th February 2008, 13:03
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Нели,от къде ги вадиш тези теми от две години
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th February 2008, 13:26
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

, Lady'нцето, два дена във форума, какво друго да вадя ровя назад във времетоооо
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th February 2008, 13:36
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И в нас аз съм командирката

Мъжа ми изцяло се съобразява с мен и почти винаги става,което искам!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th February 2008, 14:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

В момента сам си се командвам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коикомандвавъввашатавръзка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:21.