IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th July 2006, 21:41
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

На мен дерматолога ми каза да спра да се къпя с гъба за баня.Има подобрение ,но наистина като се замислих какво може да има в гъбата и повече няма да ползвам никога,въпреки ,че гел душа се разнася страхотно.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th July 2006, 00:07
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Azumi, наистина ме интересува какъв е бил процента. Аз съм си правила и със 70%, 50 и по-слабо също. От билковия бях най-доволна, но не съм плащала 200 лв, а само 50 беше ми на промоция. Иначе там, където ходих е 150лв.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th July 2006, 00:10
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

ще се обадя да питам и ще пиша после
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th July 2006, 08:27
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
На мен дерматолога ми каза да спра да се къпя с гъба за баня.Има подобрение ,но наистина като се замислих какво може да има в гъбата и повече няма да ползвам никога,въпреки ,че гел душа се разнася страхотно.
А защо? В гъбата се съдържат бактерии ли? ...защото аз имам същият проблем с кожата на гърба си и се къпя с гъба
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th July 2006, 11:12
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Да задържа разни мръсотии и могат да се развиват бактерии.То като я вземеш и я видиш по отблизо се вижда с просто око.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th July 2006, 12:07
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
Azumi, наистина ме интересува какъв е бил процента. Аз съм си правила и със 70%, 50 и по-слабо също. От билковия бях най-доволна, но не съм плащала 200 лв, а само 50 беше ми на промоция. Иначе там, където ходих е 150лв.
ти къде ходиш и как стоят нещата там - колко процедури са необходими, кога се правят и какъв курс, това цената на една процедура ли е?
Друг въпрос към всички, които са ходили на химичен или на грийн пилинг - каква е разликата с микродермабразиото, резултатите по-трайно ли са или напротив, по-вредно ли е..?
А за гъбата - трябва да се сменя честичко, за да не се окаже, че в нея се развиват много бактерии и това причинява вреди на кожата (А ПОНЯКОГА И НЕ САМО НА НЕЯ!!)
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th July 2006, 12:20
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

15 % е трихлороцентна или нещо подобно киселина
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th July 2006, 13:58
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
Да задържа разни мръсотии и могат да се развиват бактерии.То като я вземеш и я видиш по отблизо се вижда с просто око.
да има логика в това...ама с какво тогава да се къпя само със сапун или душ гел съвсем няма да мога да отстраня натруп. мазнини(кожата ми на гърба е ужасно мазна)
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th July 2006, 14:08
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Има един съпун със сяра в аптеките се продава.А аз с гел душ се купя голямо съпонисване пада ,отнема повече време,неъдобно е ,но има ефект.Съшо така ползвай бебешка козметика,гле душ и олио за тяло на Йонсон мнгого добре ми се отрази.Все още ми се появяват малките гаднярчета ,но положението е под контрол.А ти взимала ли си някакъв антибиотик дълго време,или да си била под пълна упойка?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th July 2006, 14:47
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

не, никога даже не съм взимала антибиотици, нито са ми слагали пълна упойка... а тя кожата на гърба ми си е мазна от пубертета още...е лошото е че и аз не спирам да се чопля
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: малкибелегчетаотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:30.