IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 27th July 2006, 20:03
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Знам,че тази тема е обсъждана,но все пак кажете ми едно добро средство за справяне с лениви черва? това е нещото,което много спира добрия метаболизъм и съответно намаляването на килограмите.При мен действат много добре цигарите,но извинявайте това е ужасно!!!!Аз искам да спра спра цигарите!!може ли човек да е зависим от цигарите,не заради никотина,а заради доброто им действие на перисталтиката???!на бас,че не очаквахте да прочете нещо такова 8) и все пак,това е доста обезспокоително,не смятате ли?
Отговори с цитат
  #362  
Стар 27th July 2006, 20:19
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

преди време бях попаднала на някаква статиика засягаща случай като твоя с цигарите...та на жената която по принцип се води непушачка и се налагало да изпушва по 1-2 цигари на ден за да си стимулир а перисталтиката...тъй че не си единствена ...чувала съм че доста са случайте когато ''лекуват'' запек с цигари.явно в тези 4 000 вредни вещества които постъпват при изпушването на 1 цигара има и 1-2 полезни
Отговори с цитат
  #363  
Стар 27th July 2006, 20:32
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

това обаче въобще не ме успокоява,тъй като идеята ми е да водя здравословен начин на живот без цигари!!!аз не мога да твърдя че съм пушачка,тъй като пуша от една година ,а съм на 21,в смисъл че имам волята да ги спра,само че този фактор за който споменах по-горе е доста важен за мен, и тъй като искам да намеря друг начин,мовете ли да ми препоръчате нещо изпробвано???
Отговори с цитат
  #364  
Стар 27th July 2006, 21:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз ти препоръчвам ленено брашно - изпробвала съм го. Около 3 години пиех сена (зеленият чай е нищо в сравнение с тази билка) и бях привикнала организма си към нея, но започна да ме боли стомаха и се обърнах към лекар. Той ми обясни ,че сената не лекува ,а е само моментно облекчение освен това е вредна макар и билка. Каза да си купя ленено семе , да си го смеля на брашно и в една чаена чаша вряла вода да накисвам една пълна лъжица от брашното, изпива се като изтине. Ефекта не е моментален и не е разстройство, а съвсем нормално ходене до тоалетна. Иска се постоянство и търпение и след 10 - 15 дни ще има ефект. Много е неприятна консистенцията гъста и лигава, но стискаш зъби и на екс.
Отговори с цитат
  #365  
Стар 27th July 2006, 21:36
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Забравих да кажа, че трябва да го правиш поне 2-3 месеца. Аз от време на време го правя и сега , защото ме е страх да не ме хване отново тая "болест".
Отговори с цитат
  #366  
Стар 28th July 2006, 01:44
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Благодаря за инфото!!още утре ще си набавя ленено семе и почвам!тия гадни цигари...който не е пробвал,да не се доближава до тях никога!!!!
Отговори с цитат
  #367  
Стар 29th July 2006, 12:24
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Хора вчера бях на Пилатес, днес съм на арабски танци (кючек) и после съм на аеро кик бокс. Много съм заредена вече ходя всеки ден. Тоеа спорта е много хубаво нещо!!!
Отговори с цитат
  #368  
Стар 29th July 2006, 12:37
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Напълно съм съгласна с теб!!Аз от около 15 дни ходя да бягам..някъде около 3 км и половина на вечер ,коремни преси,стречинг.И ми се отразява много добре.Но две вечери пропуснах и ми толкова съвестно сега трябва да си наваксвам!!!тази вечер ще си скъсам дупенцето от бягане!!!В спорта трябва да сме много постоянни!!Същото се отнася и за някои други спортни занимая
Отговори с цитат
  #369  
Стар 29th July 2006, 17:33
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Момичета, да се похваля и аз, от вчера започнах да играя вкъши Пилатес по 30 мин, дълго време се чудех какъв спорт да започна ,че да се стегна(това ми е проблема иначе нямам килограми за сваляне) и най накрая го открих, много добър стречинг, адски натоварва корема, дупето и бедрата, слабите зони на нас жените и мисля, че скоро ще има резултат Препоръчвам ви Пилатес горещо
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #370  
Стар 29th July 2006, 17:59
TiNki TiNki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 42
По подразбиране

Хмз .Да ви..незнам оплача или похваля.От 58кг преди няколко дена мисля че бяха 4-5 днес съм 53 и половина.доволна съм че съм ги свалила ама не по тоя начин...сега имам още малкоо...до 46-7 дано успея да ги сваля и да поддържам тва темпо на слабеене макар че не е много здравословно.
__________________
Ако не можеш да говориш-научи се да мълчиш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Даотслабнемзаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:38.