IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 17th June 2008, 11:41
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

И аз имам една веничка доста видима по средата на едната гарда..Мисля че е нормално.
  #422  
Стар 17th June 2008, 14:00
teodorra teodorra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 38
По подразбиране

е те кога са ви се появили тези вени,скоро след операцията или не толкова скоро?
  #423  
Стар 17th June 2008, 14:08
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ами при мен горе долу след месец,ама сигурно зависи и от кубиците,колкото са по-големи толкова опъването на кожата е повече и съответно изтъняването,а от там прозирането.
  #424  
Стар 17th June 2008, 15:00
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Да и при мен така..
  #425  
Стар 17th June 2008, 19:57
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Ами при мен горе долу след месец,ама сигурно зависи и от кубиците,колкото са по-големи толкова опъването на кожата е повече и съответно изтъняването,а от там прозирането.

И аз така мисля щото си спомням като бях бременна с огромният ми бюст вените ми бяха наистина силно видими , а аз бях бременна през лятото и съответно бях много много мургава и въпреки всичко вените си се виждааха, но немога да кажа че са приличали на синини!
  #426  
Стар 18th June 2008, 00:31
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

И в крайна сметка някоя мазала ли се е с нещо от което поне малко тия грозни вени да са се позакрили ??? Много искам да се махнат..Предложете с какво да ги махна?
__________________
390/405 надмускулно
  #427  
Стар 18th June 2008, 07:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
И в крайна сметка някоя мазала ли се е с нещо от което поне малко тия грозни вени да са се позакрили ??? Много искам да се махнат..Предложете с какво да ги махна?
Аз не мисля, че съществува мазило/препарат, който да тушира такъв проблем; не им вярвам
  #428  
Стар 18th June 2008, 11:11
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Сега ми казаха че с лазар щяло да се махнат..но първо било много пари и второ се притеснявам за силикона да не му стане нещо.. Как мислите дали ще има проблем с лазер ? И въпреки това предпочитам да пробвам с някакво мазило първо..никоя ли не се е мазала с нещо подобно.. много ме дразнят така и съм решена на всичко само и само да се махнат..
__________________
390/405 надмускулно
  #429  
Стар 18th June 2008, 11:14
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Сега ми казаха че с лазар щяло да се махнат..но първо било много пари и второ се притеснявам за силикона да не му стане нещо.. Как мислите дали ще има проблем с лазер ? И въпреки това предпочитам да пробвам с някакво мазило първо..никоя ли не се е мазала с нещо подобно.. много ме дразнят така и съм решена на всичко само и само да се махнат..
И мен ме вълнува този лазер..........Къде има и премахва ли белези?Аз искам да си третирам този вертикалният към ареолата който е ,защото така съм обречена никога да не се съблека,долният разрез изобщо не се вижда,ех да беше само той............
  #430  
Стар 18th June 2008, 12:15
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Мацки къде е Детективчето, кво стана с нея някой знае ли?
нали имаше болки и щеше да иде на преглед, но май не е влизала за да ни успокои!
дано всичко е наред с нея
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:51.