IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 30th June 2008, 13:24
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Менюто ти е екстра. От цялата работа с Дюканската диета най-много ми липсват зеленчуците. Ама наистина много. Още един ден и минавам на фазата със зеленчуците
Отговори с цитат
  #622  
Стар 30th June 2008, 13:40
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Като изключим пирожката.. ех А за зеленчуците, аз май май сасмо домати и краставици обичам
Отговори с цитат
  #623  
Стар 30th June 2008, 14:39
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zozeto
Има ли причина, която те е накарала да се настроиш скептично към неговите методи?
Според мен не е полезно да даваш на организма си само и единствено белтъци. Смятам, че е крайно и не виждам логиката в това да изключваш плодовете, а в същото време да разрешаваш подсладители, които всички знаем, че не са полезни. Нищо лично, просто мнение. Всеки познава нуждите на тялото си и сам преценява кое е добре и кое-не за него.
Отговори с цитат
  #624  
Стар 30th June 2008, 14:55
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zozeto
Здравейте, слабеещи сладурки,

Време е да се отчета.
Днес ми е 7-ми ден от Ударния режим на Дюканската диета и резултата към момента е: -4кг. Чувствам се екстра и изпълнена с енергия и ентусиазъм

Пожелавам на всички да се чувстват като мен!!!
браво браво...много се радвам за теб и постиженията ти

аз да се похваля-днес свърших училище...завърших само с една 5 и другото 6 и догодина хващам и стипендия
ходихме на ресторант но не прегреших ни най-малко, а преди ресторанта имаше една много дълга разходка из софия

ето какво похапнах аз днес /и ще похапвам де/
1.мюсли с кисело мляко
2.две пилешки шишчета със задушени моркови и царевичка
3.малко черешки
4.кисело мляко
Отговори с цитат
  #625  
Стар 30th June 2008, 15:29
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Цитирай:
Първоначално написано от zozeto
Има ли причина, която те е накарала да се настроиш скептично към неговите методи?
Според мен не е полезно да даваш на организма си само и единствено белтъци. Смятам, че е крайно и не виждам логиката в това да изключваш плодовете, а в същото време да разрешаваш подсладители, които всички знаем, че не са полезни. Нищо лично, просто мнение. Всеки познава нуждите на тялото си и сам преценява кое е добре и кое-не за него.
Не искам да оспорвам мнението ти, по принцип си мисля, че каквато и диета да захване човек, ще лиши за известно време организма си от определена група храни. При всичко положения през този период той е под стрес и се чуди от къде да ги набави, именно за това се обръща към запасите, които сме натрупали през времето и май май на това се дължи отслабването Както и да е, аз не мисля да прекалявам с режимите но ще си достигна целта!!!
Отговори с цитат
  #626  
Стар 1st July 2008, 07:52
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Добро утро на всички.
За мен денят не започна много хубаво, но се надявам,че лошият ми късмет е бил до тук. Искам да се похваля,че днес си нося храна за работа Имам салата от домат,краставица и сирене за обяд (плюс плод). Имам също така две филийки с месо и кашкавал,нося си и ядки Така че смело напред
Хубав ден на всички
Отговори с цитат
  #627  
Стар 1st July 2008, 08:13
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Браво, feik! Това е начина..
Отговори с цитат
  #628  
Стар 1st July 2008, 08:17
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Хе, мерси Тук е пълно с изкушения, отвсякъде се появява нещо, което плаче ИЗПИЙ МЕ ИЗПИЙ МЕ Мисля да се предам на призивите на минералната вода САМО
Отговори с цитат
  #629  
Стар 1st July 2008, 11:55
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Снощи малко прегреших и ме е яд на себе си, защото тъкмо се чувствах прочистена и ми беше леко... и пак си задръстих организма с боклуци. Днес започна задоволително, сега сготвих кюфтенцата с млечен сос, а после ще хапна от тях, дано мине добре денят ми. Успех на всички
Отговори с цитат
  #630  
Стар 1st July 2008, 13:13
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

ледено_sЪрцe,дано разочарованията на всички ни от спазвания режим са по-малко днес..
аз се почувствах супер отпаднала след обяда и пих мляко с нес и кафява захар.. не е по режима, но се надявах да ми помогне, не знам защо сега ми е още по-зле-замаяно и отпуснато.. ужас. Някой може ли да каже как се справя с прималяванията? Хранила съм се днес- сутринта в 8ч ядох кисело мляко с бадеми, към 10ч ядох филийка с месо и кашкавал плюс бадемчета, а за обяд (преди кафето) хапнах салата със сирене и праскова.. Не знам как да си го обясня.. Уф
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:36.