IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1161  
Стар 30th June 2008, 17:58
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

djidjito_, на ЛС може ли?
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 30th June 2008, 18:02
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

разбира се че може.пиши ми какви са ти данните и какво искаш да постигнеш
Отговори с цитат
  #1163  
Стар 1st July 2008, 05:54
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Момичета-кокичета :P Аз от кила време се опитвам да се свържа със Симеонов, ама без успех.
Чета си тук и сама се образовам и накрая реших да си създам режим. Пиша го тук, за да може да му хвърлите по един поглед и да ме коригирате.
Бях на Дюкан 3 месеца и нещо, обаче трябва да сменя режима. Вече не ми се отразява добре. Тренирам по 5 пъти в седмицата (вече почнах и 6)...2 дни тежести, останалото-кардио! Само дето от една семица съм качила кило и 300 и талията е +2см и вече съм в абсолютна безизходица.

закуска:
кафе с мляко
кисело мляко + 3 с.л. Трици + 1 с.л. Ленено семе
варено яйце
1/2 грейпрут
6 бр. Кашу/бадеми

междинна закуска:
крем с 250 мл.мляко 0.01% / желиран крем
варено яйце

обяд:
салата зеленчуци
печено месо/ омлет
3 бр.маслини

междинно:
200 гр. Нискомаслена извара/ кисело мляко
зеленчук
6 бадема/ фъстъци/ кашу

вечеря:
месо/ омлет
салата
3 бр. Маслини


Благодаря ви предварително :P
Менюто само по себе си е добро, но не става според режима. Количествата, които си написала за закуските са прекалено големи. В по-предишните постове ги има грамажите от листовете, както и принципите на комбиниране. Най-добре е Оги да ти каже според данните ти кога и по колко да ядеш, затова имай търпение и се свържи с него. А до тогава можеш да прочетеш мненията (ако имаш време де, защото са доста..) от темета и според мен ще разбереш за какво става въпрос...
Успех!
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 1st July 2008, 07:27
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Allegra, изобщо не чакай, свързвай се с Оги да ти прави режим, да видиш, че ще се родиш направо. И аз пробвах Дюкан ама да ти кажа честно по-хубаво от нашия си режим няма, момичетата могат да го потвърдят.
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #1165  
Стар 1st July 2008, 08:04
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
закуска:
кафе с мляко
кисело мляко + 3 с.л. Трици + 1 с.л. Ленено семе
варено яйце
1/2 грейпрут
6 бр. Кашу/бадеми

междинна закуска:
крем с 250 мл.мляко 0.01% / желиран крем
варено яйце

обяд:
салата зеленчуци
печено месо/ омлет
3 бр.маслини

междинно:
200 гр. Нискомаслена извара/ кисело мляко
зеленчук
6 бадема/ фъстъци/ кашу

вечеря:
месо/ омлет
салата
3 бр. Маслини

Сега.. нека да започнем едно по едно.

Закуска:
Ако искаш да имаш по-обилна закуска трябва да намалиш вечерята. От това,което си написала,мога да кажа следното:
Избираш или киселото мляко или яйцето. Ако решиши да хапнеш една кофичка кисело мляко, то тогава добави 6 бадема( или два ореха). Ако искаш да ядеш яйце, то тогава може да избираш между едно яйце и зелечуци, аз лично обичам домати и краставици (180 гр и 100гр) и може да добавиш плод(100гр ябълка или 100гр праскова или др) или вместо плод може 1 филийка Бонус. Това последното ти бяха въглехидратите. А ако не искаш плод, ще увеличиш зеленчуците. Та, изредихме протеините и въглехидратите, добави и мазнини (6 бадема или два ореха или 12 фастъка..)

На междинните ядения на мен ми е най-лесно да ям кисело мляко 0,1% (половин кофичка) и 1 орех или 3 бадема.


Обяд:
Зеленчуците са супер, само трябва да определиш количеството. Кажи какви си си набелязала.
Месото- 60гр немазно месо, рибата не я помня колко беше.
Ако искаш омлет- с извара(нискомаслено сирене) или без, как искаш?
Маслиниките са супер като бройка.

Вечеря

Същото..

Ами това е от мен сега
Успех

П.С. И аз откачам като чуя въглехидрати, но плодът е едно, а любимият ми ориз е нещо...друго
[/b]
Отговори с цитат
  #1166  
Стар 1st July 2008, 08:04
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Уф,пратих го два пъти ;(
Отговори с цитат
  #1167  
Стар 1st July 2008, 08:59
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Той не й отговаря от много време, затова с помощта на книгата на Сиърс се опитахме да направим режим сами.... и искахме да си кажете мнението, защото вие сте специалистки с режима....
Относно количествата....Може да ви се виждат в повече, но Алегра тренира по 5-6 пъти на седмица по 1.5-2 часа и тежи 74 кг... Като сметнахме крехката й телесна маса, излязоха, че са й необходими около 100 г. протеини на ден. Това са о. 14 блока. (по 7 г)(следователно толкова блока въглехидрати и мазнини). Засега няма кантарче, с което да определея точните количества, но и това ще стане !

Признавам, че прегледах книгата един следобед отгоре, отгоре, колкото да разбера основните принципи и 100% нещо ми убягва, затова молим вас за съвет.. ... Разбира се, най-добре е Симеонов да й изготви режима, но той е зает явно в момента и няма тази възможност....
Ще ми се да й помогнем да смени режима, защото толкова време (вече 3 месеца) на Дюкан не ми се струва добре...

Хубав, слънчев и заслабващ ден на всички !

П.П. feik, изпреварила си ме ... Благодаря и от свое име !
Отговори с цитат
  #1168  
Стар 1st July 2008, 09:30
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Няма за какво С каквото мога ще помогна
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 1st July 2008, 11:02
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Не е точно по режима, но може и да има полза от този линк : http://www.prevention.com/cda/health...althtracker.do
С негова помощ Allegra, а и който друг иска може да си изчисли колко протеини, мазнини, въглехидрати и витамини е приел с дневното си меню. Аз го ползвам най-вече, за да видя кои витамини ми липсват и да си ги набавя. Поствам го, защото освен малко въглехидрати и повече протеини е важно човек да си набавя и някои основни витамини, за да може да се отделят хормони за самото отслабване, като най-важните са А, Б, Ц, Е. С разнообразно меню би трябвало да си ги набавяте, но да кажем при мен се получава липса на витамин А.. Добре е да изчислите от кои витамини се лишавате и да пиете точно тях, защото като пиете мултивитамини повечето от тях почти не се исвояват. Това ми го е казал лекар
Другото, за което ми се струва полезен сайта е, че може Allegra да си изчисли поетите протеини и въглехидрати (само да има предвид, че доколко видях в режима ви се изчисляват въглехидратите само от по-въглехидратните храни, а те присъстват в почти всички други храни също).
Хубаво е, че ще приемаш маслини и ядки, те са доста полезни.. но за по-добри резултати ти препоръчвам веднъж седмично да хапваш риба(ако ти понася де ). Знам, че тя също спомага доста за отслабване..
Остава само да пожелая на Allegra успех с изпълнението на режима
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 1st July 2008, 11:28
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Allegra, според мен режимът ти въобще не е с голяма закуска, напротив, точно закуската трябва да е най-калоричното ядене за деня. Момичета, тя все пак тренира 6 дни в седмицата, трябва и стабилно ядене. Писала си, че се притесняваш от въглехидратите и мазнините, но не трябва да е така, предимно на протеини за дълъг период от време не става, все пак калориите трябва да ги докараш от някъде. Ако ядеш кисело мляко тип 0.1 или 0.5 %, ясно от къде ти идват проблемите, това мляко има страшно много скрити въглехидрати. Смени системата на трениране, нови упражнения можеш да въведеш, явно си във плато, тялото ти е привикнало на тренировките и на храната. Не намалявай количеството на храната, защото ще си забавиш метаболизма и ще имаш още по-голям проблем със отслабването.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:04.