IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 3rd July 2008, 17:10
Velizarkaaa Velizarkaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 26
По подразбиране

иееее ще си направя сладолееееед , абе в тия степчета няма ли захар?
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 3rd July 2008, 17:17
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

С подсладители са, sugar free.
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 3rd July 2008, 17:18
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

нямат захар
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 4th July 2008, 00:23
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

здравейте мили ми дюканки,какъв сладолед чета тук я да се стягате какво е това?той няма да се свърши нали така ? :P та аз искам да попитам ЛЕДЕНО СЪРЦЕ как си успяла да си направищ коремчето аз имам много проблеми с него слабея навсякъде но не и там?коремни преси или? имам чувството че имам разщирен стомах...много ме тормози дори смятам да отида на гастроентеролог-не е нормално той че е отпуснат-да ,но да се подува като бременна ставам хич не е приятно...има ли някой със подобен проблем и как се справя с него?
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 4th July 2008, 05:58
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от leito
здравейте мили ми дюканки,какъв сладолед чета тук я да се стягате какво е това?той няма да се свърши нали така ? :P та аз искам да попитам ЛЕДЕНО СЪРЦЕ как си успяла да си направищ коремчето аз имам много проблеми с него слабея навсякъде но не и там?коремни преси или? имам чувството че имам разщирен стомах...много ме тормози дори смятам да отида на гастроентеролог-не е нормално той че е отпуснат-да ,но да се подува като бременна ставам хич не е приятно...има ли някой със подобен проблем и как се справя с него?
Аз имам същия проблем. Както ти казваш, чувствам се като бременна, пуфтя, тежко ми е и направо се скапвам. Хем сега спазвам режима стриктно, не ядем подуващи храни, обаче моята пупа си се подува.
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 4th July 2008, 07:19
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

leito, и аз това казвах, че съм му стегнала мускулите, ама пак си имам килограми за сваляне... на мен си ми е такава структурата просто, никога не мога да изчистя напълно, дори да съм минимални кг.
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 4th July 2008, 11:25
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

аз като съм в седнало положение изглеждам че съм неква в корема все едно четвърти месец бременност
а иначе изправя ли се е един чак ми завиждат за туй коремче, ама диети не ми се нравят почти ввсеки ден стимулирам коремните мускули
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 4th July 2008, 11:48
_Debelanka_ _Debelanka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Ей, какви ги вършите тука с пуканки и сладолед???? Още малко ви остана, не удължавайте агонията дет се вика Хайде оща малко воля и цоп в трета.
Аз съм още 100 гр.-, малко, но от сърце дет се вика.
За корема и аз се чудя. Не забелязвам да ми се подува и с 00 нямам проблеми, просто винаги съм си била редовна, но пуста талия не ще да спада. Като започнах режима талията ми беше главозамайващите 123 см. След -30 кг (5,8 кг. свалих преди Дюкан) е намаляла до 104-108 см в различните дни. Има мацки, Алегра за теб говоря , които имат направо феноменални резултати като съотношение свалени килограми:свалени см, но уви аз явно няма да съм от тях. Правя и коремни преси (напоследък не толкова), ходя да плувам, когато мога, но уви талията хич "ни ибава" да спада. Ще му мисля като това ми стане основен проблем, за сега имам прекалено много излишни килограми, за да се тревожа и за това. Ако някой има "чудотворна" рецепта обаче няма да се разсърдя да я сподели на всеослушание
Оффффффффф един свири в съседния блок на гайда всеки ден и сега пак почна да ме точмози. Най-лошото е, че едно си знае и едно си бае )))))))))))) Ще искам на шефа вредни да ми плаща, че да имам за психоаналитик

Приятни почивни дни на всички и повече воля, на който му липсва !
__________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wb3MfmB/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...fmB/weight.png

Начало 17.03.2008 г.
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 4th July 2008, 12:32
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

hello,Момичета!
Искам да ви споделя постижението си - първа вечер без пуканкиииииииии
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 4th July 2008, 12:47
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

айде момичета някой няма ли предложение по въпроса ми за редуването 1/1 след 5/5?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.