IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1171  
Стар 14th July 2008, 23:29
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

zozeto аз от 15 дни ...не съм мръднала на "кантарни показания" ...но не го приемам за трагедия ... рано или късно ще мръдне знам си
Отговори с цитат
  #1172  
Стар 14th July 2008, 23:37
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Здравейте мацки!

Зо, искам да ти кажа, че това, което описваш за ПЗ задържането е характерно за повчето жени на този режим. Не се косИ за килото - това е вода.

Аз например, имам друго усещане за себе си- имам чувството, че слабея като съм на ПЗ, защото ям основно зеленчуци, яйца и месо. Верно е, че ям огромни салати, обаче когато съм само на П си правя дюкански тортички, кремчета и т.н. за разнообразие и сега не знам дали свалям. Е, разбира се, че се надявам да е така, защото спазвам указанията и гледам да не прекалявам с триците, ама все ми се струва "пресъпно" да ям кексче или торта с кола лайт и да слабея

Все пак не се отчайвам, защото последния път като се теглих, най-сетне минах границата под 60, което за мен беше важно. Сега пак имам малки притеснения да се кача на кантара, но съм решила да се тегля на всеки 5 дни, преди всяко П и преди всяко ПЗ. Ха да видим. Иначе, като цяло съм свалиа, но... имам още до финала.

Аз пия мнооого вода. Не забравяй и ти!

npp, много ме радват оптимизма и вярата ти. Само така се действа! Все се каня да те питам, ти за колко времре постигна тези чудесни резултати?

Аз все разпитвам хората, за да си направя извод какво да очаквам, въпреки че знам, че за всеки е индивидуално в зависимост от организма, от това колко има да сваля и как спазва режима и т.н.... ама все пак... горе-долу да знам какво мога да очаквам.

Мислите ли, че втория месец мога да сваля още 4кг например?


Поздрави на всички!
Отговори с цитат
  #1173  
Стар 15th July 2008, 05:53
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

прр и лъвица благодаря ви за утешението.
Сега влизам в много куца фаза, защото трябва скоро да ми дойде, подула съм се като плондер и се чувствам като слон. Само се моля да задържа фронта, защото по време на цикъл като ме напече един глад, става страшно.
Отговори с цитат
  #1174  
Стар 15th July 2008, 07:03
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Относно ПМС-то, от каквот съм на този режим, не се подувам почти никак и даже не освирепявам така. Наблегни на месцето и наистина мнооооого вода. Ще мине бързо, ще видиш
Отговори с цитат
  #1175  
Стар 15th July 2008, 12:40
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте, скъпи момичета!

lilito_84, честито и от мен, мила! Много щастие и любов!

Доста време не съм писала, но от това лято+отпуска ми е едно такова мързеливо...
Значи като за начало искам много да ми се скарате Вече повече от месец си го карам лежерно режимчето - не съм прегрешавала, но съм само на ПЗ! Особено след отпуската и морето така ме мързиии .. и да работя, и за дни на ЧП да се настройвам.. и да спортувам.. Е вече от вчера почнах 5 дни ЧП!
Резултатите са около -1,5 кг, т.е задържам си с леееко отслабване Интересното е, че по дрехи и размери съм някъде на около 7-8 кг от целта, а като кг са повече.. но продължавам!!
selvaggia, ти скъпа сигурна ли си, че има какво още да сваляш? 'Щото да си изгубим всички прелести заради още някой и друг кг надолу...
zozeto, лъвица, резултатите ви са чудесни! Нещата ще станат бавно и постепенно, не се стремете към светкавично отслабване, знаете че ще бъде нетрайно!
Endilana, Nyssa, Kraska, браво на вас! Вече сте манекенки Бегом към бутиците, намаленията почнаха!
Allegra желая ти най-вълнуващи преживявания в N.Y. и ще чакаме снимки!
На всички много целувки - azdani, borty,npp,Debelanka, divina, lieto, tarantulka85 и всички останали
Отговори с цитат
  #1176  
Стар 15th July 2008, 13:06
Is Is не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и от мен,

Аз ви чета всеки ден, но тъй като нямам с какво да се похваля и не пиша. Задържам си 3-те свалени килограма вече 2 седмици и половина, но хубавото от цялата работа е, че полите и панталоните ми падат и всеки ми казва "Много си отслабнала" . Аз искам още и още само да стигна 58 и ще се чувставам идеално, за целта имам нужда още от 5кг минус . Стискайте ми палци.

Също искам да честитя на всички с хубави новини, ей наистина е прекрасно да поотслабнеш малко, самочувствието си оказва огромно влияние върху настроението и всичко останало.

Успех момичета, с вас съм, радвам се, че го има този форум и , че всички сме от един отбор.
Отговори с цитат
  #1177  
Стар 15th July 2008, 20:02
polinda86 polinda86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

хай на всички да ви кажа чесно,след раждането бях 93кг.и за два месеца смъкнах на 57,доста инат и диети това е.Обаче сега се поотпуснах и ка4их 3 кг.които са фрапиращи за мене.Един съвет несе качвайте на кантара-той е враг,постепенно става на психи4еска основа и по този на4ин не отслабваш грам дори да не яде6 с седмици.и да се теглиш всеки ден нямя да има резултат,айде чао.
Отговори с цитат
  #1178  
Стар 15th July 2008, 20:48
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

За 3-дневен ударен режим, колко кг е възможно да сваля най-много и най-малко за моите "мерки" - 17г., 47кг. , 164см - знаейки, че излишните ми кг са 4 ? Чела съм книгата и все се каня да я почвам диетата, ама се поддавам на лесни изкушения, а сега искам да сваля малко за един повод. В книгата пишеше, че за сваляне под 10 кг, 3-дневния ударен етап е най-подходящ и след него може да се премине към 2-ия смесен.
Моля някой, който го е изпитал да ми каже мнението си - до сега съм забелязала, че качвам и свалям кг за отрицателно време.
P.S. Наясно съм, че е вредно и нямам много за сваляне - просто не се чувствам добре така
Мерси предварително
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #1179  
Стар 15th July 2008, 21:15
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maroon
За 3-дневен ударен режим, колко кг е възможно да сваля най-много и най-малко за моите "мерки" - 17г., 47кг. , 164см - знаейки, че излишните ми кг са 4 ? Чела съм книгата и все се каня да я почвам диетата, ама се поддавам на лесни изкушения, а сега искам да сваля малко за един повод. В книгата пишеше, че за сваляне под 10 кг, 3-дневния ударен етап е най-подходящ и след него може да се премине към 2-ия смесен.
Моля някой, който го е изпитал да ми каже мнението си - до сега съм забелязала, че качвам и свалям кг за отрицателно време.
P.S. Наясно съм, че е вредно и нямам много за сваляне - просто не се чувствам добре така
Мерси предварително
Скъпа, това което искаш да направиш на тялото си е престъпление!!! какво толкова имаш за сваляне та ти дори си под нормата. не си играй! опасно е. дано ме послушаш. съветвам те от най-добри чувства.
Отговори с цитат
  #1180  
Стар 15th July 2008, 21:25
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

tirra, благодаря ти за съвета - очаквах такъв отговор, но качих тези 4 кг чувствително в областта на краката и дупето и не е най-малкото естетически съразмерно с останалата част на тялото ми. Всеки, който ме види започва с това - "Напълняла си...". Много ми е дискомфортно вече...
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:27.