IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 16th July 2008, 13:52
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Булшинството от вас са за изневярата (или поне я смятат за нещо нормално) и в същото време, когато някой им изневери проклинат целия свят. Не мислите ли, че за да изисквате нещо от някого, трябва първо да го изисквате от себе си. Имам чувството, че за вас любовта е някакво състезание или надхитряне, или кой ще прецака пръв другия, за да не бъде прецакан самия той.
Не смятам, че не са останали честни и верни хора, които ценят човека до себе си.
Ами аз не съм "За" изневярата,ако има нещо което не мога да понясям са нечестните взаимоотношения. Но тя съществува, просто не знам-но според мен хората така вече започват и да възпитават децатата си- да го приемат за даденост- видиш ли има много по-лоши неща. Но не е така! Ето за- това жените стават курви а мъжете идиоти, щото хем искат курви -хем не! Абе сложни са нещата- но за всяко действие си има причина и следствие
Отговори с цитат
  #122  
Стар 16th July 2008, 14:09
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MiCskillZ
Reason-e жените които си хващаш, просто още не са се нардвали на животеца, а ти искаш сериозни връзки... Аман от нарочвания и избледнели стереотипчета начи....
Кви нарочвания, кви 5 лева-всичко си е до човек, възгледи и характер, не до възраст.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #123  
Стар 16th July 2008, 14:17
Аватара на P_A_V
P_A_V P_A_V не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Bourgas
Мнения: 135
По подразбиране

Просто животът е такъв .... на никой не му е приятно да му изневерят, но понякога в името на връзката си, решава да прости и да продължи напред. А хората изневеряват по куп различни причини.
Като се замислиш.... всичко това е адски гадно Но за съжаление е част от действителността и е около нас. Друг е въпроса дали човек ще реши да се отдаде на изкушението или ще му устои. За мен лично, всеки може да устои стига да знае, че си заслужава. Искам да прегърна всички, които са устояли в живота си
Отговори с цитат
  #124  
Стар 16th July 2008, 14:17
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Аааамаха ко ми се нахвърляте за тая възраст начи, някаде да съм споменал години, казах, че не са се наживяли още, може да си на 100 и да не си се наживял... А до стереотипчетата имах в предвид щом някой не ще да бъде с някой друг хаде да е Курва или Идиот щот не видиш ли човека от среща също е ЧОВЕК и има предпочитания... ей за такива 5лева става дума
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #125  
Стар 16th July 2008, 14:22
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

MiCskillZ, лично аз не познавам човек, който да се е наживял...
Като е човек и има други предпочитания си има и нормален начин да се прекрати една връзка, ама не...трябва да се крием, да лъжем, той е балък и няма да ме хване...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 16th July 2008, 14:23
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Знаете ли, чета ви и си мисля, че може би аз живея в някакъв друг свят, който не прилича на вашия. Булшинството от вас са за изневярата (или поне я смятат за нещо нормално) и в същото време, когато някой им изневери проклинат целия свят. Не мислите ли, че за да изисквате нещо от някого, трябва първо да го изисквате от себе си. Имам чувството, че за вас любовта е някакво състезание или надхитряне, или кой ще прецака пръв другия, за да не бъде прецакан самия той.
Не смятам, че не са останали честни и верни хора, които ценят човека до себе си. Моята компания например сме няколко двойки, някои вече семейни, сред които няма подобни проблеми. В работата сред колегите си също не съм чувала за подобни интриги. Може би зависи от средата, в която се движи човек, но така като ви слушам определено се мисля за късметлийка
Това на планетата Земя ли е? май наистина е в някакъв друг свят...
И как по-точно разбра, че приятелите ти и колегите ти не изневеряват на половинките си?
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #127  
Стар 16th July 2008, 14:24
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Бе ти си си прaв, от първия ти път ти схвaнaх мнението, aмa който трябвa, мaй не схвaнa.
Не може дa искaш дa е лудa и рaзврaтнa мaцкa в сексa и после дa си мислиш, че не е нормaлно дa ти изневери, еми то е естествено.
Пък и дa, много мрaзя някой дa слaгa етикети ей тaкa, щото нещо не му изнaся.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 16th July 2008, 14:26
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
MiCskillZ, лично аз не познавам човек, който да се е наживял...
Като е човек и има други предпочитания си има и нормален начин да се прекрати една връзка, ама не...трябва да се крием, да лъжем, той е балък и няма да ме хване...
добре да приемем, че наживял съм имал в предвид, че не се е наживял на "СВОБОДНИТЕ ВРЪЗКИ", не е готов за "СЕРИОЗНА"....
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #129  
Стар 16th July 2008, 14:28
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Перефразиран въпроса ми в началото може да изглежда така:
-Съществува ли понятието "Сериозна връзка" в днешно време?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 16th July 2008, 14:31
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Перефразиран въпроса ми в началото може да изглежда така:
-Съществува ли понятието "Сериозна връзка" в днешно време?
Определено ДА
Не се отчайвай, който търси намира!
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защовсичкиженисакурвимъжетеидиоти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:54.