IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 16th July 2008, 15:22
Аватара на P_A_V
P_A_V P_A_V не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Bourgas
Мнения: 135
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Ако човек не се променя, аз сега трябваше да съм монахиня, точно като теб мислех на твоята възраст. Романтика, романтика и пак романтика...
Но всичко е до време.
Съгласна съм - хората се променят под влияние на различни обстоятелства...и наистина доста от нещата са до време...
най малкото неорентираното курве на 20 ще стане ориентирана курва на 50 - това в рамките на майтапа
Биби, добре го каза
Отговори с цитат
  #152  
Стар 16th July 2008, 15:22
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Цитирай:
Първоначално написано от bittersweet^symphony
Относно възрастта, според мен една жена на 20 като си е с кървенски манталитет, такава ще е и на 50. С единствената разлика, че ако на 20 е била малка, мхм, таковата, тогава ще е дърта такава [като дърта е определение не за възрастта, а за другото, да отбележа].
Ако човек не се променя, аз сега трябваше да съм монахиня, точно като теб мислех на твоята възраст. Романтика, романтика и пак романтика...
Но всичко е до време.
Сега пък излезе, че съм монахиня...

Когато мисленето ти е на курва, според мен това е много малко вероятно да се промени [трябва да има някакви много силни външни причини, които да породят един такъв вътрешен катарзис]. Виж, развитието в обратната посока е много по-лесно и често. Както междувпрочем с повечето неща. А романтиката в случая няма нищо общо. Достатъчно романтични малки курвета съм виждала... А въпросният манталитет за мен не се свежда само до броя на партньорите, хич даже...
Отговори с цитат
  #153  
Стар 16th July 2008, 15:29
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране


Благодаря за любезностите, нямам думи...
Отговори с цитат
  #154  
Стар 16th July 2008, 15:39
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2

Благодаря за любезностите, нямам думи...
Не знам къде видя каквито и да е любезности, че чак и лично го прие... Казах ти защо мисля, че щом някой на 20 е с такова мислене, ще е с такова и на 50. И това, че на 20 не е бил с такова, не го застрахова от това, по-късно все пак да залитне в тази посока. Нищо повече. В този смисъл, аз също не съм застрахована... Но пък колежката Станка [образно казано], която вече си е такава... ми и след 20 години пак ще е такава... Само дето вероятно ще е по-обиграна такава, както каза bibi_82. А и сигурно всички са чували изказването "Ама аз вече не съм такава"... Хайде, ако има някой смелчага, който да е повярвал, да си каже, моля. Пък обещавам да си обмисля пак мнението...
Отговори с цитат
  #155  
Стар 16th July 2008, 15:48
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Нещо не разбрах, би ли ми пояснила?
Така, значи според теб, ако един ден ти сложиш рога на мъжа до теб, значи имаш курвенски манталитет? Даже ако дотогава си мислила, че това е грешно.
Или нe?

Всъщност хайде да се прехвърлим на лични, да не спамим темата...

Рийзън, на теб успех ти желая с някоя нова звезда
Отговори с цитат
  #156  
Стар 16th July 2008, 16:05
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Аз пък искам да го питам Рийзън колко истински връзки е имал и колко от тях са завършвали така негативно за него?

Под истински нямам предивд за 3-4 месеца, а повечко...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #157  
Стар 16th July 2008, 16:06
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Абе,така си е,ако една жена си е шавлива на 18-20,тя ще си остане такава доживот!

И да се ожени и деца да има и в манастир да влезе,все тая!

Туй се отнася и за мъжете!
Същото се отнася и за мъжете- ама там мерака и не минава- с тея лекарства дет пуснаха. за 50лв- татко и на 70 може да стане!
Отговори с цитат
  #158  
Стар 16th July 2008, 16:12
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Абе,така си е,ако една жена си е шавлива на 18-20,тя ще си остане такава доживот!

И да се ожени и деца да има и в манастир да влезе,все тая!

Туй се отнася и за мъжете!
Същото се отнася и за мъжете- ама там мерака и не минава- с тея лекарства дет пуснаха. за 50лв- татко и на 70 може да стане!
друг е въпроса коя ще го иска
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #159  
Стар 18th July 2008, 14:43
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Е не всички жени са курви и респективно не всички мъже са идиоти. Друг е въпросът, че свестните мъже и жени са кът. Но все си мисля, че 1 кафе време е достатъчно за един мъж да прецени що за стока има насреща. И обратното е вярно като вземе някой мъж да ми се прави на много свестен и като го погледна в очите и видя как шават и играят, ми идва веднага да го Малко се отклоних, но исках да кажа, че хората не могат достатъчно добре да се прикриват какви са или не го намират за нужно да го правят, ние сме тези, които трябва да знаем какво и къде да гледаме, и да си вадим изводите.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 18th July 2008, 16:49
Аватара на plamitO
plamitO plamitO не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Veliko Tyrnovo
Мнения: 236
По подразбиране

Подхванали сте една тема, която никога не може да се доведе до заключение, удовлетворяващо всички...Всеки един си има собствено мнение и си мисля, че докато една жена чете твърдението, че вс жени са курви тя ще си каже "Аз не съм!!!" и обратното мъжът ще заяви "Аз не съм идиот!!!" ...Просто взаимоотношенията между нас жените и вас мъжете са тоОоолкова прости и същевременно изключително сложни.Много често, ЛИЧНО СПОРЕД МЕН, всички проблеми стават от разминаването на моментните очаквания от страна на двамата т.нар. партньори...срещат се просто в момент, когато двамата търсят съвсем различни неща и въпреки сходството им в характери, интереси и мноого други неща-просто не се получава...Тогава и двете страни търсят вната у другия и не се запитват "Ами ако всъщност аз греша?" Според мен, може и да греша, всичко се свежда до комуникация...нещата трябва да се казват направо -кой какво очаква, за какво е настроен и подобни(въпреки че пишейки се чудя дали съм готова да чуя винаги всичко)...Но за да няма твърдения от рода "Вс жени са курви, а вс мъже - идиоти" трябва да не се преструваме, че търсим нещо, което не можем да предложим или залъгваме човека срещу нас със грешни сигнали...И пак казвам тази тема е такава, че не може да бъде изчерпана напълно и вс си мени мнението ежедневно в крак с нещата, които му се случват...Нищо чудно още като изляза от форума и вече да си мисля нещо друго...
Ми май това е накратко мнението по въпроса...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защовсичкиженисакурвимъжетеидиоти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:31.