IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 17th July 2008, 14:52
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

Borti 79,здравей мила.Аз съм нова тук ,но само по изказани мнения,иначе следя форума от 2 месеца.Незнам какво точно ти се е случило,но ако искаш да споделиш или имаш нужда от подкрепа и аз съм насреща.Ще се радвам да помогна.Помни че винаги след лошото идва хубаво,и само смело напред.Всичко ще се оправи!Една голяма целувка и от мен!
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 17th July 2008, 22:49
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здрвейте момичета ...не съм писала отдавна ..
ама тези дни не ми стига ОГРОМНАТА КАМАРА с работа ...но и да си призная ми харесва да "разхождам" ...почти новата си фасада из улиците ...
Виждам че има нови попълнения ..... на който бих казал адавайте момичета режима действа

на Ветеренките ...много усмивки и целуФки

тези дни като заседна ...ииииии обещавам ще дам пълен отчет и ще ръся мозъци и БЦУ ( безкрайно ценни указания) ...

Nussa ...браво мила за влизането в трета фаза ... едно обаче да ти напомня "като дърта мърморана" ...трябва да я изкараш до край ..!!!!!

Пухи...добре дошла

maroon...абе дете ( позволявам си това обръщение понеже има дъщеря на 20год и го казвам с най мили чувства ) .... самочувствието ти на 4 кг на дупето се основава ...я мила просто спри газираното сладкото хляба ..и вземи да ходиш всеки ден на фитнес ...и на бас че ще ги свалиш ...за същото време за което ще ги свалиш с режима на дюкан но лежейки си на леглото или седейки на кафетата
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 18th July 2008, 08:41
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Добро утрооо! Как е настроението в този петъчен ден?

npp, знам аз, че трябва докрая да я направя. Вече съм си направила график в кой ден да ми е галата, нишестените храни и т.н. Много е вълнуващо. Не искам да ви дразня, но вчера дори ядох..ябълка.

tirra, нямаш никакъв проблем. Каквото ви е интересно, питайте. Ще се радвам сега или по-късно, ако мога да помогна с нещо, въпреки че и на мен още ми е малко мъгла тая трета фаза, ама...

Endilana, честито гаджосване. Да те слуша много ти пожелавам.

Красиии, при теб как върви 3-тааа?

на всички нови. Безпроблемно сваляне на килцата ви пожелавам.

Хайде, до по-късно от мен.
Отговори с цитат
  #1194  
Стар 18th July 2008, 10:16
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

здравейте..... Дюк-ески мои!!!!
И аз набързо да прелетя приз форумчето, че все нямам време.....
на всички новоприсъединили се към нас....успех желая!!
На всички с нови СНАГИ И ГАДЖЕТА .... ЧЕСТИТООО!!!
tirra скъпа, пак май сме си заедно и аз съм около -5 за 2 месеца.....(ама ти защо казваш 3 )
И аз да се похваля, след ДЗверското задържане, от 2 дни и при това на ПЗ ...кантарчето е мръднало...с - 0.500 кг....НАПРАВО нерероятно!!!
, прегръдки....и на всички ви....
npp, tirra, selvaggia,Endilana, Nyssa, leito, Краси, Елица, lilito_84, borty ,Debelanka, divina, zozeto, лъвица,................ще ме извинят останалите, нали съм със амнезия..
Весела ваканция....
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 18th July 2008, 12:58
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Опииии как сте момичета, гледам нещо напоследък не сте много активни. Ще ви се карам, за да успеем трябва да сме всички заедно. Ако не беше този форум, аз доникъде нямаше да стигна.

И такааам аз да споделя.... мерси за овациите за гаджето - за момента всичко е тоооооолкова розово,че чак не ми се вярва. Ама хайде да не говоря много много, че ще урочасам нещата.

Нещо друго обаче взе да ме притеснява. Продължавам да отслабвам. Сега ще кажете - бели кахъри, ние тука всички се опитваме да отслабнем пък ти се оплакваш. Но аз съм в 3та фаза и искам да си задържам... не е нормално това нещо. Ето например целевото ми тегло беше 59 и като си го достигнах си минах лекичко в 3та фаза и всичко беше ок. Даже бях качила килце и половина по едно време, но го нормализирах. Днес обаче се качвам на кантара (по обед, след като съм закусила, обядвала и хапнала между храненията, с дрехи) и 58.7. Миналата седмица ме изкара 59.0 и пак не беше сутрин и бях хапнала солидно, но поне беше без дрехи. Знам, че е въпрос на някакви си 300 гр, но пък съм и облечена, което е още поне 500 гр.... Не знам направо. Дайте съвет. Иначе си тренирам както преди. Следвам режима почти изцяло (само дето си пиивам винце повечко). Нон стоп меля нещо.... а и не искам да отслабвам повече. Хората и сега ми казват, че съм много слаба пък ако и още сваля съвсем ще омършавея...Дайте съвет

Поздрави на всички ви, няма да казвам имена да не забравя някого, хайде моите съратнички по 3та фаза да споделят при тях как минава

на новите
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #1196  
Стар 18th July 2008, 13:37
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране Re: Аз мога!

Цитирай:
Първоначално написано от Пухи
Borti 79,здравей мила.Аз съм нова тук ,но само по изказани мнения,иначе следя форума от 2 месеца.Незнам какво точно ти се е случило,но ако искаш да споделиш или имаш нужда от подкрепа и аз съм насреща.Ще се радвам да помогна.Помни че винаги след лошото идва хубаво,и само смело напред.Всичко ще се оправи!Една голяма целувка и от мен!
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!!!!!! НАИСТИНА ИМАМ НУЖДА..
Отговори с цитат
  #1197  
Стар 18th July 2008, 17:28
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

привет,как сте ? аз мисля от утре да не ям никакво кисело мляко просто прекалявам много с него хапвам си по 3 кофички,поне за една седмица да го спра вие какво ще ме посъветвате? организмът вече направо ми плаче за слатко,само мешам степчета...нали няма да е зле да го спра за известно време?
Отговори с цитат
  #1198  
Стар 18th July 2008, 17:42
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

azdani :oops:" tirra скъпа, пак май сме си заедно и аз съм около -5 за 2 месеца.....(ама ти защо казваш 3 ignorance ) " - кво се чудиш - АМНЕЗИЯ , СКЛЕРОЗА - всичко е от режима......
Отговори с цитат
  #1199  
Стар 18th July 2008, 19:50
polinda86 polinda86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

leito да ти кажа чесно аз ям кисело мялко по 2 кофи4ки всеки ден от 6 дена,значи започнах диетата бях 61кг.висока съм 1.70, сега последно се мерих в4ера ве4ерта 58,нее от млякото,гаранция,сигурно правиш друга грешка нз. ти си знае6.Аз лично ям по 2 пъти на ден,по простата причина че не съм гладна много,но не пропускам ядене без кисело мялко.и да ви питам вси4ки интересува ме едно нещо ве4е 6 дена съм на 1-вия етап не мисля че е много като дни,мисля да го прявя поне още 2 дена,а въпросът ми е колко дена да правя 2-рият етап?
Отговори с цитат
  #1200  
Стар 18th July 2008, 21:04
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от npp
maroon...абе дете ( позволявам си това обръщение понеже има дъщеря на 20год и го казвам с най мили чувства ) .... самочувствието ти на 4 кг на дупето се основава ...я мила просто спри газираното сладкото хляба ..и вземи да ходиш всеки ден на фитнес ...и на бас че ще ги свалиш ...за същото време за което ще ги свалиш с режима на дюкан но лежейки си на леглото или седейки на кафетата

npp, за съветите ти , ама нищо ново не ми казваш(аз съм факир на тая тема )- не ям хляб, газирано пия без захар - пробвала съм без газирано 7 месеца - нищо не се промени, по кафета само от време на време, не съм нон стоп там ; танцувам всеки ден, ама в тая жега никой и нищо не може да ме вкара във фитнеса. Ако ми е наистина скучно веднъж седмично се настанявам на велоергометъра под климатика и пред тв-то, ама е мн досадно... Честно казано предпочитам да прочета нещо - книжка, списание, нещо по кандидат-студентския ми конспект
тва за самочувствието не ти се получи особено мило, ама и честно казано няма мн резон в него :P
Чао за сега, мацки, успех на отслабващите , аз май винаги ще си варирам
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:59.