IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1201  
Стар 18th July 2008, 21:13
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

maroon, сега като на аватара ли са ти килограмите, защото може банално да ти звучи, но наистина нямаш какво да сваляш, даже си малко слабичка.
Отговори с цитат
  #1202  
Стар 18th July 2008, 21:18
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
maroon, сега като на аватара ли са ти килограмите, защото може банално да ти звучи, но наистина нямаш какво да сваляш, даже си малко слабичка.
сегашното ми състояние е, ама целулита не прощава...
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #1203  
Стар 18th July 2008, 21:31
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Я си виж личните съобщения.
Отговори с цитат
  #1204  
Стар 19th July 2008, 07:30
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Момичета, изпитвам стария си ужас от кантара и не се качвам и толкова. Мисля, че не свалям , въпреки всичко.
Вече не знам от мялкото ли е от подсладителите и есенциите и степчетата ли... ама гледам да ги намалявам. В ПМС съм, ям повечко зеленчуци.
Отговори с цитат
  #1205  
Стар 19th July 2008, 07:38
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ Искам да ви попитам по колко зеленчуци хапвате по време на смесените ви дни?Ограничавате ли количеството? Аз например си ям -колкото искам-хрупам корнишончета и хапвам малки доматечета като ябълки и салатите ми са големички Па к ли протеиновите храни трябва да преобладават и в Смесените дни!? Мерси предварително
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
  #1206  
Стар 19th July 2008, 09:53
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

Здравейте мацки!Май във форума нещата пак се поразмърдаха,явно през седмицата всички са много заети.Аз да се похваля;днес ми попадна кантар под ръка и се претеглих -1 кг още.И така рекапитулацията е :след 2 месеца на режима съм общо -7 кг.Мисля че свалям тези кг така бързичко,защото и бързо ги качих/за 8 месеца/.Иначе съм карала 5/5 като последната седмица направих 3/7 и метаболизма се е разнообразил малко. Обаче преди месец се появи друг проблем-целулита и се увеличава със страшна сила.Моля ви дайте идеи какво да правя,преди това съм нямала почти никакъв!
Борти 79:какво става с тебе,притеснявам се
Нпп:благодаря
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
  #1207  
Стар 19th July 2008, 10:10
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Здравейте, момичета!

Само да кажа, че в 3-та не е чак толкова страшно, колкото си мислех. Вярно е, че идва голям апетит, но се свиква. Включих вече плодове и Бонус, утре ще ям и пълнозърнести макарони или там каквото намеря в магазина. В сряда ще ми е първата гала и така. Дотук добре.

Пухи, това за целулита е доста странно, защото по принцип с този режим той намалява заради водата. Какво количество вода пиеш на ден?

tarantulka85, и аз си хапвам зеленчуци на корем, без да се ограничавам.

лъвица, аз пък съм на мнение, че е добре да се мерим през ден, например, точно за да видим кое как се отразява на организма ни. Така че освен когато има период на много голямо задържане, не мисля, че е толкова удачно да бягаш от кантара. Аз поне си се меря през ден. Щом си в ПМС е ясно защо ти се струва, че не свалям. Особено в комбинация с много зеленчуци - просто задържаш вода в момента според мен.
Отговори с цитат
  #1208  
Стар 19th July 2008, 10:15
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Nyssa, точно обратно - задържала съм и даже "качила", когато бях само на П (може би ям много) и аз го отдавах на десертчетата, въпреки че строго спазвам прпорции и указания и са режимни. Предишния път, когато бях на ПЗ пак хапвах много зеленчук, но на края на петия ден бях 59.4, тоест свалила бях кило о нещо, коеот си върнах почти цялото в П дните.
Чудя се дали да сменя пропорцията от 5/5 с някаква друг, но не знам... нали това е най-доброто всъщност.
Мисля си, че за ден два не се сваля нищо и за това не се тегля, но като ми свърши цикъла, май ще почна да се тегля редовно. Проблемът е, че не мога да се отърва от ужаса на кантара. Така се потискам, че направо не ми се мисли.
Отговори с цитат
  #1209  
Стар 19th July 2008, 10:30
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

лъвица, ами явно наистина си е до организъм. При повечето схемата 5/5 е най-ефикасна, но при теб явно не е така. Може би трябва да намалиш дните на П за сметка на дните на ПЗ щом си забелязала, че дори качваш при първите. Порбвай да раздвижиш схемата и ще видим дали ще се почувстваш по-добре. Стискам палци!
Отговори с цитат
  #1210  
Стар 19th July 2008, 10:38
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

Nyssa пия по 4-5 литра вода на ден,но аз пиех по толкова и преди режима,просто тялото ми си я иска.Горе-долу 3 шишета от 1.5л на ден минерална вода.Нямам обяснение за случая,освен че не тренирам нищо/на 2 седмици 1 път плуване и това е/.Обичам много волейбола ,но нямам време Въобще живота ми в момента е доста залежал.
Лъвица-защо не пробваш да смениш режима малко за разнообразие.Все пак организма доста привиква,особено ако от дълго време го спазваш.При мен подейства веднага -1 кг за 10 дни
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:38.