IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1261  
Стар 22nd July 2008, 18:09
polinda86 polinda86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

а от къде се купува това парафиново олио,и звучи твърде гадно
Отговори с цитат
  #1262  
Стар 22nd July 2008, 18:37
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране :)

Здравейте на всички!!!!

Не съм се вясвала от няколко дни, обаче покрай мен е някаква бясна какафония.

1-во искам малко да посмъмря /без да ми се сърдите/ всички онези, които са се отдали на изкушенията си. Момичета !!!! Моля Ви се недейте така. Дюкан го е казал: "СКОРО ВСИЧКИ ХРАНИ ЩЕ БЪДАТ ВАШИ!" И на мен ми текат лигите по сладкото и мекия топъл хляб, ама стискам зъби и си викам .... хм, я по-добре да не го ям това сега, за да не съжалявам после. Защото преди, когато прекалях с някои храни, после се чувствах адски гузна и виновна към тялото си.

2-ро поздравления на всички, които успяват да устискат фронта и жънат успехи. С Вас съм и Ви подкрепям.

3-то днес кантара мина под заветните 105кг, което значи че ударих първите си свалени 10 кг. Аз съм на режима от 28 дни. Е това ако не е добър резултат!!! Направо ще се спукам от кеф

Целувам Ви мои прелестни Дюкески и ви желая още мнооогооо свалени килца.
Отговори с цитат
  #1263  
Стар 22nd July 2008, 18:44
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

polinda плодовото мляко не е за предпочитане.Прави си мляко+степче,хем е режимно,хем е вкусно,хем е като плодовото.Млякото трябва да е нискомаслено -0.1%,като Култура или Верея.А относно книгата да хубаво е да я прочетеш/10-12лв/ако имаш възможност,ако не прочети още веднъж началните стр във форума,защото там е сегментирано най-важното.Хубаво е да получиш възможно най-много информация.Доколкото си спомням Дюкан пишеше,че тази диета трябва да се спазва 1-2 пъти в живота.Все пак диетата трябва да се познава за да не си навредиш без да искаш!
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
  #1264  
Стар 22nd July 2008, 19:08
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

Zozeto SUPER ,бравооооооооооооооо!Страх отен резултат и мн стимулиращ!
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
  #1265  
Стар 22nd July 2008, 19:32
polinda86 polinda86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

добре Пухи,мерси ти за съветите които ми даваш ,аре лека на всички
аз лягам
Отговори с цитат
  #1266  
Стар 22nd July 2008, 21:36
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polinda86
а от къде се купува това парафиново олио,и звучи твърде гадно
от аптеката - това е течен парафин . струва 90ст или 1лв. добре е да си го набавиш защото има и разхлабващ ефект. така пише татко Дюк в книгата си.
Отговори с цитат
  #1267  
Стар 22nd July 2008, 22:24
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

как сте мацки аз съм супер слабея си , но някак си в огледалото все същата си се виждам а кантарчето отчита добри резултати, да попитам само от това парафиновото по колко се слага до сега не съм го използвала но тъй като отивам на моренце и ми се ще да се поразнобразя и ще си наготвя от тук туй онуй на ПУХИ да кажа да си купи на eveline 3D за целулита ухае прекрасно и мисля че беше 7-8 лв.аз си го взех от кауфланд...за мен има ефект поне може да опиташ...цункам ви всички
Отговори с цитат
  #1268  
Стар 22nd July 2008, 22:29
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

забравих смятате ли че съм алчна като вече искам да съм 50 килограма така и така бързо ги свалям висока съм 160-161...така че мисля че ще са тамън защото сега ми остават 2.5килца до заветната цел но не изглеждам като 55 килограмова не знам защо може би фитнесчето ще поуправи нещата?
Отговори с цитат
  #1269  
Стар 23rd July 2008, 08:00
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

ехо!Здравейте!
Аз бързам да ви кажа, че снощи бях на акваспиниг в спартак и адски много ми хареса. Повече от час въртиш педалите във водата а не усещаш изобщо как се натоварваш. Препоръчвам ви го горещо, за лятото, а и за през останалото време на годината е просто супер. Утре ще си взема карта и почвам абсолутно сериозно! Най-готиното е,че комбинарано с диетата, 2П - са -1 кг!!! А скоро кантарчето не беше мърдало!
хайде, успех иии спортувайте!
Отговори с цитат
  #1270  
Стар 23rd July 2008, 09:22
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

ЕЕЕЕЕЕ момичета здравейте и от мен!Появих се най накрая.Малко по добре сам вече,затова реших да ви драсна николко реда.в мойто състояние опо развалих диетата качих 3 килограма,но сега започвам от начало,таман ми трябват още килца за сваляне.От днес сам новата стара ДЮКАНКА.Надявам се скоро да се поуправя и ще ви пиша по често.Нсам спирала да ви чета всеки ден подкрепям ви всичките и целувки на всички отслабващи красавици.АА още нещо кой ще направи наша страноца на отслабващите да си сложим снимки преди ...по време на ......и след.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:47.