IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1271  
Стар 23rd July 2008, 19:14
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borti79
ЕЕЕЕЕЕ момичета здравейте и от мен!Появих се най накрая.Малко по добре сам вече,затова реших да ви драсна николко реда.в мойто състояние опо развалих диетата качих 3 килограма,но сега започвам от начало,таман ми трябват още килца за сваляне.От днес сам новата стара ДЮКАНКА.Надявам се скоро да се поуправя и ще ви пиша по често.Нсам спирала да ви чета всеки ден подкрепям ви всичките и целувки на всички отслабващи красавици.АА още нещо кой ще направи наша страноца на отслабващите да си сложим снимки преди ...по време на ......и след.
за теб мила borti79, радвам се, че се появи пак сред нас Надявам се, че все по-често ще те срещам тук. Целувки и да се пазиш.
Отговори с цитат
  #1272  
Стар 24th July 2008, 08:59
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

желаещи за среща следващата седмица в Бургас?
Отговори с цитат
  #1273  
Стар 24th July 2008, 09:43
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

eхо...мили Дюк-ески и от мен!!
Май сме понамаляли...(старите пушки), но пък новичките ни попълнения са на линя... Е ВСЕ ПАК Е ЛЯТО и моренцето чака да си топнем чисто новите фигурки в него..!!!
Радвам се ,че оптимизма не ви напуска и леките задръжки (в кг.) и кантарчето не ви депресрат....мноого!
ПоЗдрави на всички с редовни минусчета, към които искам и аз да се присъединя от 2-3 дни.....Аз съм човека с най-големите задръЖки на кг. (четейки постовете ви - за 1 мес. -1 само), не съм променяла режима 5/5 (6/6- в зависимост дали съм на гости за да има ПЗ), но от 1 седм. кантара направо ми е любимият уред вкъщи...А си хапвам, все режимни храни - с изключение на малко пърженки и сладолед ( изкушавам се от време на време), затова се изненадах в 5 ЧП през 2 дни по -1!!!....или това на 2 м. и 12 дни от началото...общо свалени -5.5 кг.. Но аз не се отчайвам , а напротив повече ме амбицира, че постоянството дава резултати...нищо че е БАВНО!!
на ВСИЧКИ....(ЩЕ ИЗПУСНА НЯКОЯ ОКО ВИ ИЗБРОЯВАМ)
Отговори с цитат
  #1274  
Стар 24th July 2008, 11:33
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

OFFFFFFF, аз толкова несериозна с яденето напоследък, че.. И ми е толкова криво, че не може да бъде. Снощи пак слдоледи, бисквити...абе мазало!! Цикълът ми закъснява с вече с 17 дни, но и предния път беше така. просто тр пак да придобия железната си воля!!!
Ох, много ме е яд!!!!
Отговори с цитат
  #1275  
Стар 24th July 2008, 22:57
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

allstars и аз като теб съгрешавах ден след ден, но от два дни отново съм на чисти протеини... разбрах едно - най-важното е да не се чувстваш винован- така се изостря кризата още повече и е естествено да ти се ядат такива неща. ако постоянно си повтаряш че си несериозна и нямаш воля наистина ще е така. ВСИЧКО Е В ГЛАВИТЕ НИ. хайде мила, утре като станеш се зареди с положително насторение и осъзнай че МОЖЕШ. защото можеш - ние те знаем. мисли за хубави неща, виж колко положително звучиш в предишния си пост където споделяш за акваспининг - чак ме въодушеви и сега издирвам дали има такова "забавление" и в Бургас. Стискам палци , с теб съм.

azdani ще имаш да взимаш - аз съм тази с най-малко свалени кг. преди десетина дни бях -5кг /за същия период като теб/ но нали попрегреших ... та сега съм +3.... \много е гадно да си на морето и да те е срам да отидеш на плаж... \ най-важното е че не си се отчаяла! браво. аз се бях отчаяла малко но МЕРИ ми вдъхна кураж и сега продължавам напред с голямо вдъхновение.
целувки на всички ...
Отговори с цитат
  #1276  
Стар 25th July 2008, 08:04
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

Здравейте на всички заслабнали Дюкески! Нещо май пак са ни пооредели редиците.Момичета аз реших да не се вманиачавам на тема кг,но за сметка на това гледам мерките си доста стрктно.Не съм съгрешавала въобще и ето че след 5 дни ЧП старите дрешки ми се отблагодариха.Взех да влизам във почти всичките си парцалки от миналата год/почти вс са S/и днес сияя от щастие. А утре отивам да си търся Булчинска рокля.Нямам търпениееееееееееееееееее ее.Много минусчета и усмивки желая на всички!
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
  #1277  
Стар 25th July 2008, 08:17
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

ПУХИ страхотно! честито за новите мерки!
успех в търсенето на булченската рокля. изборът е толкова голям че човек се обърква тотално... незабравяй че най важното е да се чувстваш комфортно в роклята си. когато облечеш ТВОЯТА рокля ще усетиш със сърцето си че това е ТЯ!
Междудругото ... щом вече се вмъкваш в дреки "ЕС" размер е време да си смениш името.... не бива да се казваш вече ПУХИ....



:beavis_and_butthead:
Отговори с цитат
  #1278  
Стар 25th July 2008, 08:21
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Добро утро, момичета.

azdani, много се радвам за промяната в килцата и голеееми поздравления за волята ти. Стискам палци да падат по-лесно вече.

tirra, радвам се, че звучиш по-оптимистично. Наистина най-важното е да не се отказваш.

allstars, и мен ме заинтригува за този акваспининг. Даже очаквай ЛС скоро за повече инфо, може да ходим и заедно.

Пухи, поздравления за хубавите резултати. Иии да си намериш най-красивата рокля!

zozeto, borti79, при вас как върви режима?

Аз да ви кажа, че при мен 3-та си върви добре. През седмицата като си ям нишестените, галите и т.н. килцата варират, но днес след протеиновия четвъртък отново съм си на 57.9 - даже малко под килограмите, с които влезнах в 3-та.

Хайде поздрави на всички, въпреки че доста оредяхме.
Отговори с цитат
  #1279  
Стар 25th July 2008, 09:12
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Поздрави на всички, които се борят с изкушенията и килограмите!

Съвсем от скоро съм на диетата 1 мес.и 4 дни, резултатът е -10 ...
Но загубих апетит. Вече трети ден карам само на кафе сутрин и една кола лайт следобед....! Почвам да се притеснявам.
Моля, споделете случвало ли ви се и на вас? Из форумите четох, че загубата на апетит е нормален ефект, но на мен направо ми става гадно само като си помисля за храна...

Отговори с цитат
  #1280  
Стар 25th July 2008, 09:33
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране

Офф искам да ви се оплача - днес като минах на смесените дни, и хапнах домат и половина, ме заболя стомахът Дали се свиква само на протеините през Чистите дни и сега трудно приема фибрите на зеленчуците незнам- вие как сте в това отношение? И по колко зеленчуци ядете-големи ли са салатките или минимални?
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:48.