IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 26th July 2008, 16:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

не знам откъде тръгнаха обидите, не следя темата редовно, но мисля, че не ви подхожда..

Цитирай:
Първоначално написано от boryanska
Сега си имам страхотни цици и с радост си ги показвам, за да дразня жените с яйцата на очи.
голям мотив си имаш, ако е само той бая пари си изръсила, за нещо, дето не е сигурно дали ще подразнят даже..

Всеки може да бъде обиден по не един начин - и тези със силикон и тези без.. Мисля, че темата е зададена достатъчно ясно и обидите не се включват на място...
Отговори с цитат
  #152  
Стар 26th July 2008, 16:33
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Темата започна да придобива пошъл вид.

Хайде да пишем по същество или пък ако е чак толкова трудно, поне да запазим добрия език.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 26th July 2008, 16:33
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

п.с. и няма нужда да идеализираме или да осъждаме едното или другото положение в двете крайности - тук във форума е писано и за достатъчно несполучливи операции на бюст. Вероятно само много стойностен мъж би могъл да ... подкрепи жена в такова положение и да я отпусне за да изпита удоволстие..

С други думи, ако гледаме крайностите може да си със силикон и пак да си недоволна и без него да си на 6.

Ценното на форумното общуване е, че се споделя лично мнение и истинска история. Неприятните квалификации не допринасят с нищо.
Аз съм чувала например, че се губи чувствителността на гърдите понякога и затова попитах. Радвам се много, че има и другия вариант.
за толерантните момичета
Отговори с цитат
  #154  
Стар 26th July 2008, 17:03
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Темата започна да придобива пошъл вид.

Хайде да пишем по същество или пък ако е чак толкова трудно, поне да запазим добрия език.

Sweety е права!

Аз пуснах темата , защото съм раждала жена и ми предстои операция да корегирам разваления си и зле изглеждащ бюст, най-вече от два много тежки мастита.

Не се оплаквам от секса, но понякога даже доста често се срамувам и си създавам комплекси, зададох темата как е било и как е сега след операцията, защото си мисля че възвърна ли си предишният вид на гърдите , комплексът ми би бил отишъл на кино , а сексът би станал ОЩЕ по-страстен!

Моля нека се върнем на темата и не се обиждаме и нараняваме, а да се забавляваме по женски!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 27th July 2008, 11:56
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Моят мъж не ме е виждал гола от почти две години, защото аз не позволявам. Гнусно ми е сама да се гледам, камо ли пък да причиня това на някой друг. Има секс, но той вече е вял, не разрешавам и да ме докосва по гърдите. . - вече не!!! Загубих желание за секс, а преди беше точно обратното.

Така че никой да не ми говори, че не било важно. Някой го беше написал - това е щастие! Надявам се до края на годината и аз да бъда от по-щастливите и този кошмар да свърши!

Причините за изневерите наистина са много, обикновено мъжете са такива в червата, но и запускането се отразява, кой каквото ще да ми говори!
Отговори с цитат
  #156  
Стар 27th July 2008, 13:53
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лилия
Моят мъж не ме е виждал гола от почти две години, защото аз не позволявам. Гнусно ми е сама да се гледам, камо ли пък да причиня това на някой друг. Има секс, но той вече е вял, не разрешавам и да ме докосва по гърдите. . - вече не!!! Загубих желание за секс, а преди беше точно обратното.

Така че никой да не ми говори, че не било важно. Някой го беше написал - това е щастие! Надявам се до края на годината и аз да бъда от по-щастливите и този кошмар да свърши!

Причините за изневерите наистина са много, обикновено мъжете са такива в червата, но и запускането се отразява, кой каквото ще да ми говори!


ЕТО и аз за това говоря и обяснявам.
Напълно те подкрепям всяко едно изречение.
При нас секса си е супер и е като преди, но ако ми се наложи да го правя на лампа, ето тогава ще си умра от срам.
Необичам и да ме пипа по гърдите, защото са меки и гадни в момента, но той не ме слуша естественно, за него били добре(хаааа Глупости на таркалета)

И аз непонасям да гледам гърдите си в огледалото, но понякога почвам да се бъзикам и да се усмивам сама себе си с този бюст, сякаш прикачен ми от друго тяло на стара бабичка.

Но както и да е няма да е за дълго, другият месец живи и здрави ще си възтановя бюста.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 27th July 2008, 14:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="Mycka"]
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
Цитирай:
Първоначално написано от лилия
против съм да си слагам силикон само и само да ми стърчи балкона!
:
Защо ? Много е готино Аз само затова си сложих, а също така и за да са ми по-твърди и пластмасови
хехе-тогава май и ти трябва да се прекръстиш на Барби
Де да можеше всички да имат гърдите на Бабри
Мацка жестоки са ти гърдите Поне аз много ги харесвам
Отговори с цитат
  #158  
Стар 27th July 2008, 15:57
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Томи,не се занимавам повече да отговарям тук на жени/мъже,които са влезли само да се заяждат и обиждат!

За мен темата е приключена!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 27th July 2008, 18:02
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Бебчо аз те подкрепям напълно те разбирам и се радвам за теб ,че ще се подложиш на такава корекция като ти желая безпроблемно и бързо възтановяване ,здраве и да си доволна от резолтата !Когато чета какво си писала все едно виждам себеси ,аз ако го направя ще го направя за да махна от себеси този комплекс ,а що се отнася до подигравките на жени с малък бюст за мен това е пълна глупос !Бебчо успех !
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 27th July 2008, 21:26
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
не знам откъде тръгнаха обидите, не следя темата редовно, но мисля, че не ви подхожда..

Цитирай:
Първоначално написано от boryanska
Сега си имам страхотни цици и с радост си ги показвам, за да дразня жените с яйцата на очи.
голям мотив си имаш, ако е само той бая пари си изръсила, за нещо, дето не е сигурно дали ще подразнят даже..

Всеки може да бъде обиден по не един начин - и тези със силикон и тези без.. Мисля, че темата е зададена достатъчно ясно и обидите не се включват на място...

А аз си мислех , че си слагате цици ,за да "дразните" мъжете , а не жените
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтаналиощепострастенСексътследуголемяванетонаБюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:58.