IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 30th July 2008, 15:30
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

а, нищо не разбирам и аз. разбирам, доколкото съм чела тука. и естествен о нищо не съм решила. пък и фактът,че всички новооперирани са с подмускулно ме кара сериозно да мисля за този метод... но няма значение, дилемата си е моя...мисля,че като отида на 2-те консултации, на които съм решила да отида, тогава ще реша окончателно.. просточовекът,който ми се иска да е моя хирург доколкото подразбрах не обича подмускулните.. а той е невероятен професионалист и не бих могла да кажа,че не може или не е могъл да се научи да ги слага подмускулноо, та ще ми е интересо да чуя мнение и доводи..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #872  
Стар 30th July 2008, 15:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
за ментор ли говориш?

аз не съм пипала импланти все още , но знам,че евросиликон са доста твърди. а явно разните " сплескани като картофи гърди" при подмскулното идват от мекия гел. затова чак сега разбирам защо иматолкова безформени гърди при подмускулното.. та кои са по-твърди от евросиликон?
Грешиш лекинко Евросиликон имат с мек гел и с твърд гел (аз съм с мек); PIP са с високо кохезивен гел (тоест твърд гел), А МакГан имат най-голям избор в степента на кохезитет. За Ментор несъм в час..
  #873  
Стар 30th July 2008, 15:32
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ми знам,че ментор са доста твърди. това з аевросиликон не го знаех, гледах там разните му таблици и оня модел 801 ,ма толкоз ми разбира главата и аз какво гледам))))))))))
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #874  
Стар 30th July 2008, 15:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
ми знам,че ментор са доста твърди. това з аевросиликон не го знаех, гледах там разните му таблици и оня модел 801 ,ма толкоз ми разбира главата и аз какво гледам))))))))))
Е точно с него съм аз - идеални на пипане; просто перфектни бих казала, но... с твърдия гел (802) мисля, не се присплескват толкова
  #875  
Стар 30th July 2008, 15:38
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Теда ,ако не е тайна при кой доктор мислиш да отидеш на консултация
  #876  
Стар 30th July 2008, 15:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз съм фенка от едно време на дядо Бояджиев. По причини, нямащи общо с гърдите съм разбрала,че той е изключителен професионалист и иззключително умерен в рисковете човек.
та ще отида пътво при него, а после естествено и при Н. Георгиев,защото ако не при единия, то бих се оперирала при втория. А Ако трябва да съм искренна може би бих се доверила на тепавичарова( засега единствено май от нея няма оплаквания) но т.к нямам 12000 лв, не смятам и да ходя засега при нея.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #877  
Стар 30th July 2008, 15:45
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
за ментор ли говориш?

аз не съм пипала импланти все още , но знам,че евросиликон са доста твърди. а явно разните " сплескани като картофи гърди" при подмскулното идват от мекия гел. затова чак сега разбирам защо иматолкова безформени гърди при подмускулното.. та кои са по-твърди от евросиликон?
Грешиш лекинко Евросиликон имат с мек гел и с твърд гел (аз съм с мек); PIP са с високо кохезивен гел (тоест твърд гел), А МакГан имат най-голям избор в степента на кохезитет. За Ментор несъм в час..
Само незная ако наистина е така че ПИП са били с твърд гел -кое им е твърдото на имплантите? Толкова много са твърди,че чак са меки.. чак са дразнещо меки(или поне за мен са така)
__________________
390/405 надмускулно
  #878  
Стар 30th July 2008, 15:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
ми знам,че ментор са доста твърди. това з аевросиликон не го знаех, гледах там разните му таблици и оня модел 801 ,ма толкоз ми разбира главата и аз какво гледам))))))))))
Е точно с него съм аз - идеални на пипане; просто перфектни бих казала, но... с твърдия гел (802) мисля, не се присплескват толкова
абе току що прочетох в една друга тема мнението на едно момиче за вертекса ( не че ще си слагам какпковидни), но понеже били твърди, се получавали най-много капсулни контрактури...ма не било така при кръглите.. което е пълна глупост, всмисъл,че не знам доколко твърдостта има общо с КК ( което е супер важно ), но ако има такава връзка, то каква е логиката с формата...смятам никаква... или се увеличава риска от твърдостта или не... което звучи ужасно
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #879  
Стар 30th July 2008, 16:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
за ментор ли говориш?

аз не съм пипала импланти все още , но знам,че евросиликон са доста твърди. а явно разните " сплескани като картофи гърди" при подмскулното идват от мекия гел. затова чак сега разбирам защо иматолкова безформени гърди при подмускулното.. та кои са по-твърди от евросиликон?
Грешиш лекинко Евросиликон имат с мек гел и с твърд гел (аз съм с мек); PIP са с високо кохезивен гел (тоест твърд гел), А МакГан имат най-голям избор в степента на кохезитет. За Ментор несъм в час..
Само незная ако наистина е така че ПИП са били с твърд гел -кое им е твърдото на имплантите? Толкова много са твърди,че чак са меки.. чак са дразнещо меки(или поне за мен са така)
Е не са твърди та твърди, просто гелът им е по-плътен от soft cohesive gel, които са най-меките уж...
  #880  
Стар 31st July 2008, 10:16
teodorra teodorra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 38
По подразбиране

гуен,искам да те питам нещо-и аз съм с евросиликон,но как да разбера дали са с твърд или мек гел.на пипане си ми харесват от операцията насам нямам никакви проблеми,само чакам още малко да се наместят имплантите,че гърдите са ми леко натопорчени
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:15.