IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 30th July 2008, 21:25
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

здр Марта80
ами ок съм като изключим че мн ми се хапва нещо сладичко ама няма как ще се отслабва, а до колкото с кг не съм се мерила още но смятам в неделя да го сторя и ще пиша какви са резолтатите
и благодаря че се интересуваш от това
ти как си? как са килцата, бягатли ?
успех и на теб
Отговори с цитат
  #222  
Стар 31st July 2008, 10:58
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране диабет

Момичета, в описанието на карбослим има ли забрана да се пие при диабет? Или при други забоявания?
Отговори с цитат
  #223  
Стар 31st July 2008, 16:27
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравей Марияна, погледни в официалния сайт състава и там на отделните съставки пише как влияят. Погледни на "мопал:, според мен карбослим дори е полезен при диабет. Но все пак бих те посъветлала да се консултираш и с лекар, защото това не е шега работа.
Чочи те за съжаление не бягат толкова бързо, ама Аз продължавам да си пия 2 по2 карбослим и се надявам за морето да посваля още някое кило
Отговори с цитат
  #224  
Стар 31st July 2008, 17:05
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Марта80 знам че ще успееш и се надяма и аз да съм свалила някое килце, още повече защото се оказа че и аз заминавам след три седмици и трябва да се стегна повече от към диетата
Отговори с цитат
  #225  
Стар 1st August 2008, 15:00
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Здравейте и от мен Момичета. Аз да се похваля свалих още един килограм. Много съм доволна, защото напоследък все по-трудно свалям.

Относно протеиновата диета и НВД, Марта, те са едно и също. Освен това в повечето зеленчуци няма въглехидрати(изключая доматите)

Чочи изборът ти е перфектен, това е най-добрия(и ефикасен) начин да отслабнеш. Не знам каква точно ти е диетата и не мога да ти дам конкретни съвети, освен да гледаш да се разнообразяваш. Като пише например месо и зеленчуци не е задължително да ядеш само варено месо и сухи зеленчуци. Винаги можеш да си направиш една салата с риба тон например. Или месото да е запечено, влагай въображение за да не ти е трудно да си спазваш диетата.

Още един съвет от мен: Ако ти се яде сладко, позволявай си един(ама наистина само един) път на седмица сладки неща и то имам предвид ШОКОЛАД, СМЕТАНА, каквото обичаш. Само недей да прекаляваш и ги яж (по възможност) до обяд.

Във всяка една хубава диета имаш по един ден, в който можеш да си позволиш от "забранените" неща, с цел стимулиране на метаболизма.

Друго не пренебрегвай съвсем и мазнините. Но гледай да приемаш само растителни и то предимно от маслини и ядки(но не семки).

Ако си напишеш точната диета мога да ти дам и някои рецепти : )

Успех и добре дошли на новите ни приятели
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #226  
Стар 1st August 2008, 16:27
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Ами при мен нещо зациклиха нещата.ДокатоКарбослим го благославях сега нещо имам чувство че не действа.Допреди седмица не ми се гледаше храна,след това бях на екскурзионно в планината и не го пих една седмица.Почнах го пак,ама ефект никакъв,по цял ден само се чудя какво да хапна.
Има ли други такива като мен??????
Отговори с цитат
  #227  
Стар 1st August 2008, 16:50
Dilyana Dilyana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте и от мен. След толкова положителни отзиви реших и аз да опитам Карбослим, но не виждам никакъв ехект от него дори напротив чуството ми за глад се усилва и ако не хапна нещо ми става лошо. За мен това е поредното плацебо и страшно сажелявам за пропиляните 42 лева. По добре да ги бях използвала за нещо по полезно.
Отговори с цитат
  #228  
Стар 1st August 2008, 20:09
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте
Ей Роги, колко се радвам да те видя отново. Виж според мен се е получило следното нещо на планината си се прочистила и си се заредила с енергия и е нормално да ти се е отворил апетита. Плюс това и на мен ми се случва някой път като пак да ми се прияжда. И от други чух, че като го почнеш пак ти трябва малко време и после пак ще ти намали апетита.
Диляна, ти колко време го пи и по колко. Ако си го пила кратко време и само по две на ден е нормално да не си му усетила ефекта. Все пак не е чудо и при всеки започва различно бързо да действа. Ако имаш още малко от него те съветвам да го пиеш по две сутрин и две вечер и малко търпение, наистина не действа при всеки еднакво бързо.
Е това е от мен момичета.
Отговори с цитат
  #229  
Стар 1st August 2008, 20:25
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mila_kirilova
Чочи изборът ти е перфектен, това е най-добрия(и ефикасен) начин да отслабнеш. Не знам каква точно ти е диетата и не мога да ти дам конкретни съвети, освен да гледаш да се разнообразяваш. Като пише например месо и зеленчуци не е задължително да ядеш само варено месо и сухи зеленчуци. Винаги можеш да си направиш една салата с риба тон например. Или месото да е запечено, влагай въображение за да не ти е трудно да си спазваш диетата......................
Ако си напишеш точната диета мога да ти дам и някои рецепти : )
много ти благодаря за подкрепата честно казано ми е трудно с тази диета ама за сега я спазвам мн стриктно дори се храня повече от 3 пъти на ден за мое най голямо учудване и също така се наливам с колкото може повече вода на ден , и няма да казвам как пишкам после много ще съм благодарна ако имаш някоя идея да разнообразя наистина малко храненето
реших да започна с диетата на Пиер Дюкан вече съм на нея 5ти ден (ударен режим) ............... http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9266
успех!
Отговори с цитат
  #230  
Стар 2nd August 2008, 08:56
anito3 anito3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Mnogo shte vi bada blagodarna ako mi pratite telefon za porachka na super slim. Edin moi poznat lekar-nevrolog mi kaza che negov pacient e otslabnal 20kg. s tezi hapcheta.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:06.