IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 7th August 2008, 17:48
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
така като гледам и аз проявявам някои от симптомите на натрапчиво хранене Не разбирам... От друга страна си мисля, че голяма част от жените в определени ситуации отговарят на тези симптоми..
и аз така мисля.
Отговори с цитат
  #172  
Стар 8th August 2008, 17:34
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

LaskovaA, писах ЛС
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 26th August 2008, 13:00
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Отговори с цитат
  #174  
Стар 26th August 2008, 19:33
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Момичета.. знам, че има специален форум за това, но... влизам тук от много време и тук се чувствам спокойна и сигурна..
Искам да попитам момичетата, които вече се лекуват или са се излекували, как са събрали кураж да говорят за това.. Аз.. притеснявам се даже да произнеса думата диета или режим на хранане на глас, защото някой може да разбере, че съм слаба и .. знам ли.. Имам нужда от помощ, а нямам сила да ида и да си я поискам.. А пък все още имам малко разсъдък и знам, че не е нормално да треперя докато ям и да гълтам без да дъвча и да не спирам да мисля за ядене и.. да се гледам в огледалото и да се мразя..Просто.. Не знам какво да направя.. Докато го пиша това плача и.. съм сигурна, че ако трябва да го кажа на глас и да гледам някого в лицето.. няма да мога и да продумам..
Отговори с цитат
  #175  
Стар 26th August 2008, 19:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Мисля, че си направила първите крачки вече, PeCinCe - първо си признала пред себе си, а после си споделила с форума..
Отговори с цитат
  #176  
Стар 26th August 2008, 21:30
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Моля.. някой, който се бори с хранително разтройство, да ми пише ЛС.. Благодаря
Отговори с цитат
  #177  
Стар 20th November 2008, 18:11
gizmo gizmo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте на всички!Разтревожен съм отностно приятелката ми и реших да споделя какво съм наблудавал, за да видя какво бихте ми казали вие.Незнам как да започна,и се опасявам че е свързано с булимия.Наскоро ми се стори,че повръща след като вечеряхме.Това вече на няколко пъти го констатирам.Но проблема е че ситуацията е доста различна от всички останали ,за които аз съм чел.Значи ,не винади отива да се усамоти в банята веднага след ядене, а се случва и след половин дори 1 4ас.А аз съм чел че при булимията веднага оптиват да върнат поетата храна.Мисля че само вечер става това ,не както пише в всички статии за това,веднага след поемане на храна.Освен това не е раздразнителна в такава степен както четох в тая тема.В добри отношения е със семейството си,няма колебания в килограмите,не е обсебена от диети,спортуване и всякакви подобни вманиячавания.Чак незнам какво да мисля.Дали това е булимия или просто отделен случаи илюи начален стадии на булимия ...наистина наезнам.Очаквам да ми помогнете с мнения.Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 20th November 2008, 21:05
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

не си ли опитвал да поговориш с нея, да я попиташ защо го прави?
Отговори с цитат
  #179  
Стар 21st November 2008, 00:10
gizmo gizmo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Ами аз съвсем наскоро ми направи впечатление и реших да посъбера малко информация и тогава да приказвам с нея.
Отговори с цитат
  #180  
Стар 17th December 2008, 22:49
_pobeda_ _pobeda_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 28
По подразбиране булемия

И аз имам булемия... чувствам се ужасно с тази мисъл и съм още по- депресирана и от мисълта, че трябва да сваля 10 кг до предстоящия ми бал. Как можа да ми се случи и това, нестига че цял живот се измъчвам с диети и отслабване! Сега от къде да започна, как да се справя, искам да отслабна, но искам и да се отърва от тази булемия... Ужасно съм подтисната и непрекъснато плача, чувствам се като зависим маркоман... И още по- лошото е че хората около мен не вярват, че не мога да се владея, а ме мислят за лакума... Майка ми пощурява като и спомена, че имам булемия, а сестра ми казва- спри да мислиш само глупости и започни да се храниш нормално. А никой не си дава сметка колко трудно е това... Как да се справя? Дали да не си купя накакви антидепресанти?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПомощБулимия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:02.