IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 10th August 2008, 21:33
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

Lizora РАЗГЛЕДАХ ДАДЕНИЯТ ОТ ТЕБ ЛИНК И МН СЪМ ДОВОЛНА,НО ПРОБЛЕМЪТ Е ,ЧЕ НЯМАМ ПРЕДСТАВА КОЛКО Е ГЪСТА ТАЗИ ТРЕСА ЩЕ МОЖЕШ ЛИ ДА ПУСНЕШ СНИМКИ ИЛИ ПОНЕ ДА КАЖЕШ КОЛКО РЕДА СТАНАХА ОТ ТВОЯТА С КУРИЕР ЗА КОЛКО ВРЕМЕ ПРИСТИГА ПРАТКАТА И ФИБКИТЕ НА КОСАТА ЛИ СА ЗАКАЧЕНИ ИЛИ ТРЯБВА ОТДЕЛНО ДА СЕ ЗАКУПЯТ!МН ТИ БЛАГОДАРЯ
Отговори с цитат
  #192  
Стар 10th August 2008, 21:41
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цените в този сайт са доста добри
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #193  
Стар 10th August 2008, 22:17
Lizora Lizora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране 2 дена

Когато аз си я вземах още нямаха представител в Варна и ми я пратиха с наложен платеж, пристигна за 2 дена. Колкото за гъстотата зависи твоята коса каква е! Ако ти е рядка не се слага много за да не си личи, но ако ти е гъста ще ти трябва повече. Тресата беше около 155-160 см дълга и е двойна, аз я заших още веднъж нарязах я на 3 ленти за отзад 2 малки странични и даже ми остана. Ако косата ти е по рядка може да ти излязат и два комплекта! Клипсите са отделно, но има и готови комплекти с клипси ако те устройва дължината!
Отговори с цитат
  #194  
Стар 11th August 2008, 10:26
Аватара на Бонбонка
Бонбонка Бонбонка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Sofia
Мнения: 36
По подразбиране

Хм, чудя се как купувате коса, която не сте видели/пипнали
След 1 покупка на много кофти коса от склада на Магама (заплете се на първото измиване още, а след третото вече не можеше да се среши), моята фризьорка ми намери коса, която първо пред мен изми и изсуши и чак тогава я взех. Много съм доволна, като коприна е, здрава и лъскава. Направих я на шноли и вечер си я махам. Мисля, че така е най-удобно и щадящо и за собствената коса (не се накъсва, може да се измие и подхрани качествено и тнт) и за екстеншъните (може да се мият и сушат по-рядко от другата коса).
Отговори с цитат
  #195  
Стар 11th August 2008, 11:12
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

Бонбонка от каде мила си закупи тази лъскава и хубава коса?и колко ти струваше?
Отговори с цитат
  #196  
Стар 11th August 2008, 16:46
Аватара на Бонбонка
Бонбонка Бонбонка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Sofia
Мнения: 36
По подразбиране

От фризьорката ми. Струваше 900 лв. и стигна за 3 реда. Ако искаш подробни координати, ще ти пиша на лични, да не става реклама.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 11th August 2008, 17:53
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

ПИШИ МИ,АЗ НЕЩО ИМАМ ПРОБЛЕМ И НЕМОГАТ ДА МИ СЕ ИЗПРАЩАТ СЪОБЩЕНИЯТА НА ЛИЧНИ ПРАТИ МИ И СНИМКА,АКО ИМАШ :P
Отговори с цитат
  #198  
Стар 11th August 2008, 18:36
Lizora Lizora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бонбонка
Хм, чудя се как купувате коса, която не сте видели/пипнали
След 1 покупка на много кофти коса от склада на Магама (заплете се на първото измиване още, а след третото вече не можеше да се среши), моята фризьорка ми намери коса, която първо пред мен изми и изсуши и чак тогава я взех. Много съм доволна, като коприна е, здрава и лъскава. Направих я на шноли и вечер си я махам. Мисля, че така е най-удобно и щадящо и за собствената коса (не се накъсва, може да се измие и подхрани качествено и тнт) и за екстеншъните (може да се мият и сушат по-рядко от другата коса).
Нали ви казах че имат представители в София, Варна и Пловдив, така че може да се види и пипне преди да се купи. За 900 лв. ще ти излязат 18 реда!!!
Отговори с цитат
  #199  
Стар 26th August 2008, 21:26
Аватара на Make up Pro
Make up Pro Make up Pro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Berlin
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Мацки, аз си сложих естеншъни преди седмица. Не ми харесва заащото косата ми е много къса(естествената) и едва ги скрива.
Има едно правило! Рядка коса малко екстеншъни, гъста коса много! Не се отчайвай, ако ти е рядка косата или руса вземи само малко и ги постави по навътре ( поне 3см от там където ти расте косата). Би трябвало да стане и да не сае виждат!!! Успех
Отговори с цитат
  #200  
Стар 28th August 2008, 08:43
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Здравейте момичета! Чета тук мненията ви и се учудвам колко пари давате за тия коси... 900 лв. Има доста по-евтини естествени коси, казвам го защото майка ми търгува с тези коси и много добре знам на какви цени ги взима... Но един съвет - внимавайте дали си взимата 100% естествена коса, това е много важно защото изкуствената коса изглежда добре в началото, но после бързо се прецаква...(ако някой не знае как се разбира дали е естествена може да ми пише А иначе относно метода на закрепване - лично според мен с щипки е най-практично! Аз лично ходя с вградена коса още от преди 5години и съм минала през всички методи направо странно как още ми е останала коса хаха
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:25.