IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #911  
Стар 27th August 2008, 14:05
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Стискам зъби и няма да се предам на изкушението..
Отговори с цитат
  #912  
Стар 27th August 2008, 15:14
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Какво мислите за киселото мялко bio still? В синьо розова опаковка е и е много вкусно. Яли ли сте го? Нискомаслено е 0.1 % с фибри
Отговори с цитат
  #913  
Стар 27th August 2008, 15:36
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Какво мислите за киселото мялко bio still? В синьо розова опаковка е и е много вкусно. Яли ли сте го? Нискомаслено е 0.1 % с фибри
ioni, нямам конкретни впечатления от това мляко, само ще ти разкажа една случка. С един познат много спорихме дали млякото по магазините е истинско. Аз от година го купувам от една баба на пазара и го квася сама, така че защитавах тезата, че в мрежата се продават боклуци вместо кисело и прясно мляко.

Накрая, по съвет на един форумец, събрахме пари и поръчахме изследване на доста марки кисело мляко в ХЕИ. Аз така и не съм разглеждала подробно резултатите, но най - общо: в Данон ( съответно "На баба", Активия и т.н. ) млечно-кисела бактерия на практика НЯМА. Повечето млека бяха с трагични показатели, имаше няколко по - приемливи, но няма да ги споменавам.

Едно обаче беше сигурно: колкото по - ниска масленост, толкова по - малко млечно-кисели бактерии

Отговори с цитат
  #914  
Стар 27th August 2008, 16:17
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred

Накрая, по съвет на един форумец, събрахме пари и поръчахме изследване на доста марки кисело мляко в ХЕИ. Аз така и не съм разглеждала подробно резултатите, но най - общо: в Данон ( съответно "На баба", Активия и т.н. ) млечно-кисела бактерия на практика НЯМА. Повечето млека бяха с трагични показатели, имаше няколко по - приемливи, но няма да ги споменавам.
color]
[/b]
hatred
ако не те затруднявам можеш ли да ми кажеш, на лично съобщение, кои марки млека са с най-високо съдържание на бактерии ...много обичам мляко и прясно и кисело, и си взимам на една определена марка, за която съм чувала, че използва сравнително голям брой бактерии, в сравнение с другите млека, но...
Отговори с цитат
  #915  
Стар 27th August 2008, 17:32
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Ако може и на мене на лично А иначе днес малко стъпих в страни (изядох филийка бял хлаб с пастет), но не мисля да се впрягам. Важното е, че вече почти 20 дни се храня здравословно, свалила съм 3 килограма и така. Вие как мислите? Да се впрягам ли?
Отговори с цитат
  #916  
Стар 27th August 2008, 17:40
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

hatred, ако може и на мен
Отговори с цитат
  #917  
Стар 27th August 2008, 17:48
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Вие как мислите? Да се впрягам ли?
и да се впрягаш и да не се впрягае е все тая. определи си режим и 'СВОБОДНИ ДНИ'. например през 14 дни. яж по малко от всичко, което ти се иска. така е по-малко вероятно да имаш задържане в свалянето, а и си е друго като знаеш, че до денят Х остават само няколко дни. така няма да има за какво да се впрягаш и да се чувстваш виновна, например.
успех
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #918  
Стар 27th August 2008, 17:49
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Ако може и на мене на лично А иначе днес малко стъпих в страни (изядох филийка бял хлаб с пастет), но не мисля да се впрягам. Важното е, че вече почти 20 дни се храня здравословно, свалила съм 3 килограма и така. Вие как мислите? Да се впрягам ли?
ами ще се впрягаш, недей...и да се ядосваш и да не се ядосваш няма да промениш нищо...а това е просто една филия с пастет, нищо няма да ти стане от нея ...нали знаеш, организма сам решава от какво има нужда, яло ти се е - изяла си

айде аз да напиша какво ядох днес
закуска: две филийки пълнозърнест хляб "Бонус",пуешко месо, прясно мляко
междинно: грозде и 5бадема+5кашута
обяд: тиквички с ориз, пилешко шишче и диня
междинно: кисело мляко с орехи,бадеми и кашу в него
вечеря: пилешка пържола на скара, салата домати и краставици, филия "Бонус"
Отговори с цитат
  #919  
Стар 27th August 2008, 17:56
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Мерси Цвети Друго си е някой друг да ти каже това, което си мислиш. А менюто ти е супер
Отговори с цитат
  #920  
Стар 27th August 2008, 19:00
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Вие как мислите? Да се впрягам ли?
И аз си мисля, че не трябва да се впрягаш. Ако пък ти е много съвестно, направи си утре разтоварваш ден - само на плодове (доктор Белоева ми го препоръча, ако "съгреша", което си е нормално и допустимо и се чувствам дискомфортно, да си направя разтоварващ ден) Мисля, че не трябва да се вманиячаваме, все пак сме хора, и ние душа носим
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:00.