IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 27th August 2008, 22:18
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

PeCinCe, ами не, просто ме домързя да си пиша менютата в един момент. Иначе се опитвам да съчетая здравословно, некалорично и по възможност вкусно, защото всичко, което се базира на крайности, рано или късно е обречено на неуспех. Дори и някой ден да си постигна целта, ще продължавам да се стремя да поддържам правилен хранителен режим. Или поне по моите разбирания правилен.
Отговори с цитат
  #942  
Стар 27th August 2008, 22:18
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Ок Успех, пък аз утре намалявам мюслито.. шом не ми дава мир това мюсли, значи не е в ред
Отговори с цитат
  #943  
Стар 27th August 2008, 22:32
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Мюслито си ти е добре. Внимавай да не стане като с мене - намалиш си яденето малко и после......
Отговори с цитат
  #944  
Стар 27th August 2008, 22:33
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Murder_Doll
На мен вече ми втръсна от това мюсли и утре мисля да си взема корнфлейкс на Нестле. Какво мислите? Подходащ ли е?
Без никаква хранителна стойност е.
Отговори с цитат
  #945  
Стар 27th August 2008, 22:57
mimurka mimurka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Цитирай:
Първоначално написано от Murder_Doll
На мен вече ми втръсна от това мюсли и утре мисля да си взема корнфлейкс на Нестле. Какво мислите? Подходащ ли е?
Без никаква хранителна стойност е.
И аз съм на това мнение. Има и захар и е наблъскано с някакви овкусители. Защо не опиташ да си разнообразиш мюслито? Можеш да си вземеш например няколко вида сушени плодове (фурми, сушени кайсии, ябълки, смокини, стафиди) и да си купиш отделно овесените ядки и да си смесваш. Малко пресен плод, малко сушени плодове, веднъж прясно, веднъж кисело мляко, а защо не и натурален сок? Аз примерно обожаааавам мюсли с много стафиди и кисело млекце, накиснато от вечерта
Отговори с цитат
  #946  
Стар 28th August 2008, 06:51
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Д.р Белоева ни беше направила много приятни мюсли - в стъклена чаша най-отдолу плодов нектар от пасирани праскови, 1/3 от чашата, върху него кисело мляко, около половин кофичка и две лъжици мюсли. Красиво и много вкусно. Използва мюсли Grunch'X, на familiaq в син пакет. В къщи ме домързява да си пасирам плодове и използвам бебешки пюрета, въпреки че сигурно имат калорийки
Отговори с цитат
  #947  
Стар 28th August 2008, 07:28
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Esme Vihronrav
cvety
в менюто ти има много ядки. Те не съдържат ли много мазнини и калории? Чувала съм, че трябва да се избягват
ми аз ям по около 30-35 грама ядки на ден, не мисля че са чак толкова много...да, съдържат мазнини, но от добрите (мисля ), но съдържат и доста протеини и фибри...а и без ядките не мога да постигна необходимия ми калориен прием - около 1500 и за това си ги папкам
Отговори с цитат
  #948  
Стар 28th August 2008, 07:39
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Убедена съм, че в ядките няма нищо, ама нищичко лошо, стига да са сурови. Иначе, при тях с количеството човек трудно може да се олее, все пак са доста засищащи.
Отговори с цитат
  #949  
Стар 28th August 2008, 10:39
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добър ден лейдис, как сте ? Гледам (по мнoгoто страници на темата) добре сте се справили докато ме е нямало. Надявам се да няма много отказали се. Пожелавам ви отслабващ ден и много усмивки. По-късно пак ще пиша
Отговори с цитат
  #950  
Стар 28th August 2008, 12:40
winks winks не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте момичета-някой от вас да е пил NOPASLIM- на BOTANICAl-хомеопатични хапчета за отслабване - извлек от кактуси.От няколко места чувам за тях,а и говорих с една аптекарка и ми ги препоръчаха-ако знаете нещо,моля пишете!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.