IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #961  
Стар 29th August 2008, 10:47
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Engel, как се радвам да те видя тук отново!!!!
В Бг ли си, къде си?!?!?!? Надявам се всичко да е наред с теб!!!!!
Allegra Здравей мила, добре съм! Благодаря, че попита Ти как си ? Разкажи ми нещо ново, похвали се! Как върви режима? Справяш ли се още? Нали щеше да минаваш само на смесения режим?
Иначе аз вече съм си в БГ Преди 2-3 дена си дойдох, работих малко в Англия на полето (поне се стегнах бая, то фитнес по 8-9 часа на ден дори и по 12 часа се е случвало, тичай нагоре надолу по безкрайните полета) и малко парички да изкараме Да ти се похваля не съм надебеляла изобщо, макар че докато съм на работа, ядях само Сникерс и Милкиуей, и чат пат Прингълс, защото нямаме почивка през работния ден и такива ти глупости. Сега в момента си правя пречистване и се връщам към нормалния си начин на хранене, нищо чудно и малко да отслабна, защото и поради смяна на климата нямам изобщо апетит пък и заради жегата. И така, спирам да пиша, че се отплеснах много. Радвам се да съм отново тук сред вас и да се стараем да се мотивираме и подкрепяме за всичко, най-вече за храненето Чакам отговора с нетърпение

ioni, Благодаря все пак, но аз не съм точно създателката, а просто "продължителката" хаха Моя е втората тема, която е продължение на първата, не че ще съм против Ледено сърце да ме счита за една от създателките Майтапя се, но найстина благодаря Пожелавам ви отслабващ и весел ден дами и да внимавате
Отговори с цитат
  #962  
Стар 29th August 2008, 13:03
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Събрахме се стария отбор. Особено, след като един от най-активните и полезни участници в темата се върна. Момичета, искам да отбележа, че преди време мярнах нашата съфорумка Engel от разстояние и смея да твърдя, че скромничи доста тук, защото изглеждаше завидно , направо зашеметяваща мацка Хайде, чакаме с нетърпение твоите менюта и съвети.
Отговори с цитат
  #963  
Стар 29th August 2008, 13:17
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

А такаааааа и защо не се обади като ме видя? Щяхме да си кажем какво сме яли и да пием едно кафе, няма нищо страшно. Ти направо обаче ме засрами сега с тези комплименти.. Мойте менюта обаче от другата седмица, защото сега заминавам на вила и няма да имам възможност да ги поствам. Целувки
Отговори с цитат
  #964  
Стар 29th August 2008, 22:17
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте на всички. Значи благодаря и на Ледено сърце Килограмите са ми същите като преди няколко дни - за 20 дни на диета и спорт от 55-56 килограма вече съм 52.5, а корема ми е с 2 сантиметра по-малък Днес ядох само два пъти Нещо нямах апетит, а и станах късно и това ми обърка режима. Утре ще се постарая да не е така. Ето я храната:

закуска - мюсли с прясно мляко

обяд - гюведже (домати, чушка, сирене, вода, малко салам, малко масло, подправки) и 3 филийки Бонус

вода - около литър

движение - ходене пеша

Успех на всички други отслабващи. Надявам се скоро и вие да се похвалите с първите резултати.
Отговори с цитат
  #965  
Стар 30th August 2008, 03:29
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Чета какво сте правили и се срамувам от себе си. Вчера ми беше Ден на нездравословното хранене (ДНХ)
Уж денят се познавал по сутринта. Моят се позна по обяда. По морални причини и съпричастност няма да ви изреждам какво и в какви количества погълнах, но като видях накъде отиват работите, реших като ще е ДНХ, да е ДНХ и продължих в същото темпо до вечерта.
Но днес и утре ще компенсирам, приготвих си дини и праскови
Отговори с цитат
  #966  
Стар 30th August 2008, 07:29
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Ох какво да ви кажа за американките... много ама много са дебели аз като седна в 4ас няма зна4ение по какво мнозинството от моми4етата в стаята са с наднормено тегло. Надеждата ми е 4е те ядат само пица и паста и затожа са такива. Доста се плаша от факта 4е храната в щатите е генно-модифицирана и 4е тожа може да ми се отрази... Лягам си да спя така 4е просто набързо си написжам менюто утре ще про4ета 4аст от темата защото от доста отдажна не съм 4ела

Меню:
1. закуска: 1 филийка с топено сирене и банан и кафе
2. кафе
3. обяд: зеленцукова супа, варени зелен4уци, 1 яйце, и някаква салата с леблебия (не ме питаите за коли4ества просто сипвах нещо и после изяждах 4аст от него)
4. плодова салата (ягоди и боровинки)
5. варен ориз, варени зелен4уци, маслини, салата с леблебия, салата зеле, ииии издънката -- сладолед

Фитнес (1 4ас): кростренажор и пътека
Отговори с цитат
  #967  
Стар 30th August 2008, 10:48
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Една позната, живееща в САЩ, се изказа, че там се е появила нова раса
Отговори с цитат
  #968  
Стар 30th August 2008, 15:44
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Здравейте, момичета
Последните два дни не съм писала никакви менюта, защото съм нямала никаква възможност да хапна цял ден (буквално никаква) и съответно умирайки от глад се хврълях на първия срещнат боклук.. Не съм стояла на едно място, за да мога да си нося нещо от вкъщи абе... кофти. Чувствам се съответно супер зле и физически и емоционално и се радвам, че най-накрая дойде уикенда) Днес станах много късно и с такова удоволствие си изядох мюслито.. нямате идея Исках да ви препоръчам мюслито на Др Йоткер.. По-скъпо е от обикновеното (доста по-скъпо), но е страхотно на вкус и е с повече плодове вътре..
Иначе четох темичката с тайните на всяка една за отслабване и си припомних преди 4 години бях отслабнала много като ядях само домати със сирене и не по-късно от 17ч.. Сега няма как да го направя, понеже ставам сутрин в 6ч и някак.. не ми се ядат домати, а и съм на работа до 17ч, но мисля, че 18-18:30 е лесно постижимо..Помня, че някой беше казал, че няма такъв магически час, след който човек да започва да отслабва, но.. аз съм убедена, че ще има ефект, защото като са ми правили изследвания, които трябва да са на гладно и се правя рано сутрин, лекарката ми е препоръчвала да не ям след 18ч, за да се пречисти организма
Клаудия, успех с борбата с килограмите или по-скоро с ненатрупването им и ние си знаем, че българките сме най-хубави.. Едни колеги ми бяха казали, че българките в техните компании ( те също бяха в Щатите, но на бригада) се отличавали.. Стискам ти палци и погледни това:
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Както написах в друг пост, няма доказателство, че генно-модифицираните храни са вредни за човека, това са свободни теории
Всъщност според мен дори хората не знаят за какво става въпрос. Например зеленчуците. Всички сме чували по новините как дадена реколта бива унищожена от болести по растенията. Ето тук идва модификацията. На клетъчна основа се модифицира ген, който участва в изграждането на ДНК-то и в зависимост от това кои гени се променят, например растението няма да се разболява от дадена болест ИЛИ плодът ще бъде по-издръжлив на променливите условия на времето.

Естествено по-консервативните хора няма да го примат може би... никога. Но земята така или иначе в момента не може да изхранва населението си, а то расте. Естествено, когато се докаже, че модифицираните гени са вредни за здравите хора и аз ще говоря друго, но сега съм просто неутрален, а говорещите против тях говорят на изуст Много по-вредни и доказано вреди са цигарите и алкохолът в големи количества, наркотиците, радиацията... Но не знам защо за храните се захващате
Engel,много се радвам да те видя и много ще се радвам да помагаш на всички нас..
Йони, поздравления, че си поддържаш ритъма и не се отдаваш на изкушенията
А на Esme Vhronrav искам да кажа- споко, всеки има такива дни, няма да се предаваме, нали
Отговори с цитат
  #969  
Стар 30th August 2008, 16:17
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

1 седмица на море и тука станало много весело... Нямам време за четене сега, но в понеделник и аз се връщам... Много на всички...
Отговори с цитат
  #970  
Стар 30th August 2008, 16:21
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

margarita_ilievа чакаме те
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:57.