IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd September 2008, 20:10
asalea asalea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Преди да си купя епилатор си правех кола навсякъде (сама, на козметичка никога не съм ходила да ми маха космите). И ми бяха оредяли, гладко, супер. Пък и бях доста смела, стискам зъби и дърпам и после има чак след месец.
Ама в епилатора ли беше вината, в мен ли, като почнаха да врастват едни косми - и по краката, и по триъгълника... Ужас! Пък и спрях да си ги махам на най-чувствителните места (само с бръсначка) че мнооооооооого боли...
Аз сега тоя епилатор мисля направо да го хвърля, връщам се към добрата стара кола-маска, ама някой може ли да ме посъветва какво да правя с тези врастнали косми?
Отговори с цитат
  #122  
Стар 5th September 2008, 12:23
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Само Лазерна епилация!!!
Ще се премахнат врастналите косми, защото се унищожават корените им, а след 5-6 процедури се постига траен ефект и може да ходиш на поддържащи процедури 1-2 пъти в годината.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 5th September 2008, 12:52
little_miss_sunshine little_miss_sunshine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Аз преди ходех на кола обаче ми се почуваше нещо като възпаление... и сега си ги бръсна.. , което е доста досадно..
Може ли някой да обясни повече за лазерната епилация? Колко струва, има ли някакви противопоказания и странични ефекти?
__________________
I`m smiling....I think of you...
Отговори с цитат
  #124  
Стар 5th September 2008, 13:08
miira miira не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 109
По подразбиране

аз лично съм била на лазерна не е нещо страшно смисъл мен не ме болеше нямаше никави оплаквания от моя страна само след продцедурата се зачервяватше малко иначе всичко е ок дори не е нужно да има косъмчета за да си правин ,но не трябва да ги скубеш а с бръсначка да ги махаш а за цените сега лично има една промоция ж picasso влез тук http://picasso-bg.eu/
Отговори с цитат
  #125  
Стар 8th September 2008, 16:43
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

В световен мащаб като златен стандарт при трайната епилация е признат Лайт Шиър - диоден лазер произвеждан в САЩ.Цената на единична процедура е относително висока, но се правят много по-малко процедури за постигане на траен резултат и като краен резултат излиза по-евтино.Процедурите се правят през 3 месеца.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 8th September 2008, 19:21
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от asalea
ама някой може ли да ме посъветва какво да правя с тези врастнали косми?
на мен ми помогна Kerapil на LED
не че пак не се образуват подкожни,но са значително малко
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #127  
Стар 10th September 2008, 19:16
Mishonche Mishonche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране

И аз от 2 години си правя кола маска, ненавиждам всякакви косми където и да било освен на главата... принципно издържам на болка, а и после като ми е гладка кожата съм супер щастлива. Някой ден като събера паричкички и аз искам лазарна епилация...

А само да ви се оплача от един месец съм в Германия, правя стаж за 10 месеца и от 2 седмици търся козметик който да прави кола наска и едва вчера намерих един едва, едва и то в съседния град!!!! А и като видях мишниците на съседката ми стана ясно защо няма толкова салони, 'щото няма търсене ГНУС!
__________________
SMILE
Отговори с цитат
  #128  
Стар 11th September 2008, 09:00
Аватара на Be.sun
Be.sun Be.sun не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София
Мнения: 542
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
Цитирай:
Първоначално написано от bibich87
Моята кола маска е винаги на около 3-4сед и се получава перфектно гладко.
а през това време не си ли окосмена?
то все пак за кола маска ти трябват косми
Муцка появяват се по някое време, но са супер тънички и светли и не дразнят толкова. Не може всяка седмица кола, това е абсурд
Отговори с цитат
  #129  
Стар 11th September 2008, 09:59
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

е да ама в началото като започват да никнат пак си боцкат...то добре ама ако имаш екшън вечер тогава и пак бръснача трябва да играе...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #130  
Стар 11th September 2008, 15:10
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

да керапила помага но зависи, ако тръгне да расте подкожно- само ихтиол с памук и лепенка отгоре ... така някоко дни и излиза сам! спасих се така вече веднъж от скалпела
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: интимнаприческа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:53.