IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd September 2008, 17:29
Marto_92 Marto_92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1
По подразбиране брекети ... шини ?

значи на мен проблема ми е само в кучешкия .. малко нагоре и напреде е .. абе кривичак е ... та тея подвижните шини ако ги нося само вечер и през времето което съм в нас дали ще помогне малко .. не ми се носят тези брекети .. изобщо неискам да ги нося ..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd September 2008, 17:48
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Никой не те кара бе пич,то не е насила??
По-голям проблем от кучешкия ти е това ,че не знаеш да пишеш на Български,повярвай ми!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd September 2008, 17:48
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

И аз имах точно едно криво зъбче, носих си скобите само вечер и се оправи за няколко месеца (около 6). Само че това беше преди доста години и беше евтино, а сега зъболекарите много много не си падат по евтини неща... Не съм сигурна дали въобще се правят такива скоби, които могат да се махат. Дано, защото в твоя случай са добър вариант
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd September 2008, 17:53
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4inthemorning
И аз имах точно едно криво зъбче, носих си скобите само вечер и се оправи за няколко месеца (около 6). Само че това беше преди доста години и беше евтино, а сега зъболекарите много много не си падат по евтини неща... Не съм сигурна дали въобще се правят такива скоби, които могат да се махат. Дано, защото в твоя случай са добър вариант
Поинтересувайте се малко повечко..."Скобите" се казват ортодонтски апарат и се прилагат при деца до 12-13 години.След това единствено и само брекети....Това е ортодонтия,не пазара Георги Кирков...нормално е да е скъпо??
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd September 2008, 18:46
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Казвам СКОБИ за да се разберем с човека на нормален език, явно е, че нямам претенция да му обяснявам нещата в същина. Споделям, че съм минала през това и толкова, да знае, че не е нито страшно, нито срамно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd September 2008, 10:29
miira miira не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 109
По подразбиране

аз имам приятелки който носят брекети даже аз мислех да си слагам но ми се наредиха от самосебе си в пубертета и мсиял 4е брекетите ако си сложи6 6те ги нос6 сиг 3 месеца може и повече но ако е смао за този зъб мисля че няма проблем пък и има такива които не се забелязжат но по добре си сложи брекети 6ините 6те ги носи6 доста пове4е няма нищо страшно ще свикнеш пък и времето мианва бързо
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th September 2008, 23:53
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

Marto_92 какво те притесняват брекетите? мислиш ,че някои ще ти се подиграват ли?
не се притеснявай , защото това е едно много ефикасно и съвременно средство за лечение на ортодонтски или чисто естетични проблеми. да не кажа даже , че е много модерно
аз съм на 22г. и нося брекети от година и 2м. и още поне толкова ще ги нося , но това ни най-малко ме притеснява даже си се гордея с тях защото това е презнак , че ме е грижа за здравето ми и за външния вид ест.
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: брекетишини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:34.