IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 8th September 2008, 18:37
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
а ако се постави по-дълбоко грануломът може би няма да е такъв ужасен проблем или бъркам?
мога да ти отговоря конкретно за мен. известно време след инжектирането на силикона нямах никакви твърди образувания, но един ден случайно си напипах отвътре устата и усетих нещо твърдо-просто се беше образувал вече гранулом. придаваше допълнителен обем и в профил устните ми бяха доста издадени напред. не знам дали при всеки се получава така.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 9th September 2008, 08:55
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikitta_pl
Цитирай:
Първоначално написано от trigers
а ако се постави по-дълбоко грануломът може би няма да е такъв ужасен проблем или бъркам?
мога да ти отговоря конкретно за мен. известно време след инжектирането на силикона нямах никакви твърди образувания, но един ден случайно си напипах отвътре устата и усетих нещо твърдо-просто се беше образувал вече гранулом. придаваше допълнителен обем и в профил устните ми бяха доста издадени напред. не знам дали при всеки се получава така.
аз искам да питам след колко време след поставянето на силикона се получава гранулом.аз имам само 2,5мл.общо в двете устни слагах го преди 2-3 месеца,а устните ми след отока не са мръднали и са меки,все едно няма нищо вътре,но трябва да сложа още,защото от единия край ми е по малко,но така си беше от начало но лекаря каза да не ги тъпчем от първия път с много силикон,да ида втори път само да допълним.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 9th September 2008, 09:25
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Данис, това е индивидуално.
Може да се случи след година или пет или десет...
Отговори с цитат
  #134  
Стар 9th September 2008, 10:09
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

quote]аз искам да питам след колко време след поставянето на силикона се получава гранулом.аз имам само 2,5мл.общо в двете устни слагах го преди 2-3 месеца,а устните ми след отока не са мръднали и са меки,все едно няма нищо вътре,но трябва да сложа още,защото от единия край ми е по малко,но така си беше от начало но лекаря каза да не ги тъпчем от първия път с много силикон,да ида втори път само да допълним.[/quote]
това е неприятното при силикона-постоянно трябва да се запълват хлътвнията и неравностите. и аз бях така-тъкмо от едната страна стане добре, от другата обаче остават по тънки устните. и това запълване не се знае докога ще е. а това, че са ти меки устните ми е доста странно, защото моите от доста по-малко количество станаха твърди, даже трудно ги свивах, трудно правех физиономии възможно най-голямата ми грешка беше това, че си сложих силикон в устните но явно при всеки е различно. всичко давам да си върна старите устни, но май няма да стане... а на тебе Danis, кой ти инжектира силикон
Отговори с цитат
  #135  
Стар 9th September 2008, 12:50
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

д-р Дисански Гр.Габрово,ами много сам доволна от метода на поставяне на силикона,не боде цялата уста а леко в страни не в устните вкарва иглата и изтегля,много е болезнено този метод,но оток имах само 2 дена,а още същия ден можех да се храня нормално а с х.киселина имах проблем с устните 1 седмица.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 11th September 2008, 14:49
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

а няма ли някаква упойка, защо да е болезнено?

а това , че са ти меки устните ми звучи много добре...
Отговори с цитат
  #137  
Стар 12th September 2008, 13:50
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

На мен ми ги правеха с упойка..
Отговори с цитат
  #138  
Стар 14th September 2008, 11:40
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

е за един зъб слагат упойка да го пилнат само ...а за боцкане не...а ако мръднеш примерно представяш ли си
Отговори с цитат
  #139  
Стар 14th September 2008, 13:47
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

слагат само този крем,с който леко изтръпват устните но болката си я усещаш.
а и с х.киселина са ми я слагаха с този крем,това аз не го разбирам за упойка.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 27th September 2008, 20:30
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Момичета, нямате ли желание, тези, които сте със силикон в устните, да направим темичка, подобна на тази в "мамопластика", за да могат всички да придобият представа за устни със сликон, както в другата тема в Мамопластика, да се казва кой е доктора, кога е правена манипулацията, колко кубика има поставени горе и долу и снимки (най-вече!), защото съм убедена, че има срашно много момичета, които искат да си сложат, но не могат да придобият ясна представа, понеже нямат цялостен поглед върху нещата.

Има ли желаещи за подобно нещо?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дайтеинформациязапоставянетонасиликонустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.