IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 9th September 2008, 08:40
nalika nalika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте момичета,тъй като съм начинаеща в тази диета нещо от много четене се обърках.В книгата пише да се яде колкото и когато поискаш от разрешените храни,а в сайта,който ми посочвате по-горе пише млякото да е до 250 гр.дневно.Някъде пък четох че може плодови кисели млека стига да са обезмаслени,а в книгата това не го намирам-моля помогнете ми за да правя нещата правилно.Поръчах си и книгата с рецептите,дано това да ми помогне.
Отговори с цитат
  #342  
Стар 9th September 2008, 10:59
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте всички! искам да обърна внимание на налика
Аз съм изчела цялата книга, както и френския сайт на Дюкан. Живея във Франция и много по лесно намирам всичко написано в книгата и в сайта. Проблема в БГ обаче е че няма голям избор нито на сирена, а още по малко на млека. И плодовите млека са разрешени, но тези които препорачва Дюкан за съжаление ги няма в БГ. Те са с малки парченца плод и са 0,0% затова могат да се ядат по 2 на ден от тях! И нещо друго важно, пий си на воля мляко, навсякъде Дюкан казва че не трябва да се ограничаваме, а точно обратното. Така че хапвай всичко което е режимно на воля!

И исках да ме посъветвате момичета за нещо. не мога да се справя с тези 5/5 и явно ще ги променя на 3/3 нали няма проблем имайки предвид че имам да свалям само 10кг. В книгата пише, че ако имаш да сваляш до 10кг, може да се намалят дните на 3/3 или на 2/2?
Успех на всички в това трудно понякога начинание!!!
Отговори с цитат
  #343  
Стар 9th September 2008, 12:55
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Момичета, днес ми е 7 ударен ден и за първи път ядох смляно ленено семе с трици и кисело мляко.Кажете ми кога започва да действа това ленено семе???
Отговори с цитат
  #344  
Стар 9th September 2008, 12:58
mishi mishi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: sofia
Мнения: 17
По подразбиране здравейте дюканки

аз да ви се оплача. от 10 дни не съм мръднала на кантара. за един месец отслабнах 8 кила и сега застой - нито надолу, нито нагоре....започвам да се чудя ще сваля ли и останалите 12
__________________
Да превърнем мечтите в реалност!!!!!!!

http://lines.akusherstvo.ru/lineika/379345.gif
Отговори с цитат
  #345  
Стар 9th September 2008, 13:14
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте
И аз реших от днес да се включа в групата на Дюканките
Набавих си необходимите продукти, включително и овесените трици, които не ми се струват толкова ужасни
Надявам се да постигна поне половината от вашите усилия
Успех и на всеки следващ, който ще се включи
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #346  
Стар 9th September 2008, 13:51
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

mishi недей губи вяра, трябва да се подкрепяме тука и взаимно да си даваме кураж за да постигнем целта към която сме тръгнали. Аз също малко се обезверих като,че ли, но си казах,че ще продължа напред и рано или късно ще има ефект и при мен,както и при всички други.Дръжте се момичета Ще станем елегантни мацки
Отговори с цитат
  #347  
Стар 9th September 2008, 18:03
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Джейн,относно лененото семе - в триците ли го слагаш и по колко слагаш?Нормата е до 2 с.л на ден,Не бива да се превишава защото съдържа цианид /по вече от 80-100 гр./При мен започна да действа на следващия ден!Нямах болки и спазми като при по-вечето разхлабителни,Задължителн веднага след приема му изпий 2 чаши вода за да може да започне отделянето на слузно вещество от семето,иначе няма ефект.
Отговори с цитат
  #348  
Стар 9th September 2008, 21:22
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Момичета искам да ви попитам нещо относно овесените трици.
По принцип в книгата пише, че можем да ги смесваме с вода или кис. мляко, но трябва ли да престояват известно време?
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #349  
Стар 9th September 2008, 23:31
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

мацки чуствам се ужасно събрали сме с евкъщи направих какви ли не вкусотийки и аз не мога да ям от тях но пия водка страх ме е какво да направя всички викат наздраве.....много ли е страшно?
Отговори с цитат
  #350  
Стар 10th September 2008, 08:52
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Добро утро момичета .Аз днес пак няма с какво да се похваля , нещо все си стоя на едно място стана от 3 дни, дано вече да започна да свалям пак.А си спазвам съвсем точно диетата.Днес съм 8 ударен ден и съм свалила само 4кг. Да ви кажа засега даже и тези 4кг не си личи , че са се махнали от мен.
niki3011 сутрин половин кофичка кисело мляко 0.1%+3с.л. овесени трици+1с.л. смляно ленено семе ги смесвам, изчаквам малко докато се пооправя и ги ям. Днес се надявам да имам ефект вече.Аз може и затова да не свалям кг,защото имам проблем с 00.
Незнам как ще се справям по-нататък вкъщи с изкушенията.Защото като готвя разни вкусотийки само се облизвам,ама все още не съм се поддала и издържам,но докогааааа То поне да имам спад в кг и така ще имам стимул, а то....


Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:14.