IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 10th September 2008, 09:18
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Не се притеснвай толкова leito.
Я наздраве!

Малко ще разбуташ метаболизма и току виж си отбелязала и някой минус
Отговори с цитат
  #352  
Стар 10th September 2008, 10:17
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Дюканки, аз тия дни съм много сърдита и ядосана на моя кантар. Хич няма да го погледна няколко дни, ей така да си стои неизползван, няма само с него да се разправям Ако следващия път ми покаже -кг ще му се отсърдя. Голямо безобразие


Отговори с цитат
  #353  
Стар 10th September 2008, 10:18
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Искам да ви попитам за овесените трици. Как си ги приготвяте - нямам предвид под формата на палачинка или някакво друго ястие, ами ако ги ядете просто леко разкиснати във вода или мляко?
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #354  
Стар 10th September 2008, 10:58
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте мили дюканки!!! marykerry виж на стр 13-14 там доста се говори за това как да се хапват триците и лененото семе. Няма смисъл да се повтаряме.
Аз имам едно въпросче Вчера говорих с една приятелка и тя ми каза че, диетата на Дюкан не била добра, защото се задържали много киселини в стомаха и това вреди на организма. Аз още не съм се ровила да проверявам, но ако някой знае нещо по въпроса нека сподели!
И не на последно място, не се отказвайте и отчайвайте мили начинаещи дюканки! И на мен ми идва да си пусна кантара през прозореца, защото откакто почнах П + ПЗ съм само с -2кг, което е нищо. Но трябва да сме търпеливи и рано или късно ще достигнем желаното тегло!
Отговори с цитат
  #355  
Стар 10th September 2008, 11:51
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Относно това,че диетата на Дюкан вреди на организма и задържа киселини нямам представа дали е така. Много неща гледам са се изписали в нета против тая диета на Дюкан,може би това са разни диетолози,които Дюкан им изяжда хляба и те освен да го критикуват друго няма какво да направят, иначе ще останат без работа.
СМЕЛО НАПРЕД МОМИЧЕТА!!! Ако някоя от вас прочете за минуси на тая диета нека бъде така любезна и ги сподели с нас.
Отговори с цитат
  #356  
Стар 10th September 2008, 13:02
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте момичета!Не знам кой ""голям мозък "" го е казал това за киселините,но в защита на режима ще посоча няколко неоспорими факта които наблюдавам при мен! 1/От малка имам гастрит,от около 2 години имам и наченки на колит.Независимо какво ядях страдах от болки в стомаха,понякога толкова силни ,че ми е идело да се просна насред улицата!Излизаха ми киселини по повод и без повод!Дори само хляб да съм яла! 2/В горната част на ушите имах себорея която от време на време се изостряше доста неприятно! 3/От дълго време денят ми започвяше с двойно силно кафе и 2-3 цигари,след което обядвах чак когато ми пристържеше зверски и то с нещо под ръка,я бейкролс,я форнети,я солети и разни други боклуци! Та сега откакто съм на режима нито ме боли стомаха,киселините изчезнаха още от първия ден,а преди 3 дни установих,че и себореята почти я няма!Но най хубавото от всичко е това че вече имам режим на хранене-нещо което го няма при мен още от детската градина!Започвам деня си със закуска от най естествените храни които човек може да си представи-кисело мляко и трици.Чаааак след това кафе с цигара!Е,мили момичета това са неоспорими факти от моя живот на Дюканка,ако някой може да ме опровергае да го направи сега или завинаги да замълчи!И още нещо-сега съм по-жизнена и по-дива и щастлива откогато и да било!Извинявайте ,че бях мвогословна,но Това са фактите.Засега чао от мен и ВИ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО МИНУСЧЕТА И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ !
Отговори с цитат
  #357  
Стар 10th September 2008, 16:28
Аватара на joana68
joana68 joana68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: UK
Мнения: 40
По подразбиране

Zdraveite, ne sam se vklu4vala, za6toto nqma s kakvo da se pohvalq. Ot sedmica i ne6to kato sam zakovala kantara na 82kg i ne marda i tova e. Hranq se po rejima, ama zasega samo 2kg...
Ina4e vi 4eta i se radvam na uspehite vi. Priqten den na vsi4ki i mnogo barzo postigane na jelanite rezultati.
Отговори с цитат
  #358  
Стар 10th September 2008, 16:44
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране ТАКА Е!

niki3011

Точно това е! Много правилно си го казала и забелязала.
Не само храната но и режима са от значение, а навика да се храниш сутрин, обед и вечер, ще ни остане за винаги...
Отговори с цитат
  #359  
Стар 10th September 2008, 17:00
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Joana 68 не се притеснявай,всички малко или много търпим някакъв застой.Факторите са много,но щом си усърдна няма начин да не мръдне стлелката.Мери си мерките на талията и ханша-понякога те се сменят по бързо от стрелката на кантара,поне при мен го забелязях.Ние сме с теб!
Отговори с цитат
  #360  
Стар 10th September 2008, 17:46
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте отново! Пак ще питам нещо глупаво - може ли да си позволим пилешки дробчета или пилешки кренвирши?
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.