IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 11th September 2008, 07:55
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте момичета,

Само да споделя нещо с вас на бързо. Лично на мой гръб установих какво означава задържане от ролца от раци Пустата му лакомия, реших,че искам да си променя малко ЧП и вчера на обед изядох един пакет ролца от раци. Резултатът вчера сутринта беше мноооого обнадеждаващ. 74,600, най-накрая психологическата бариера беше преодоляна. НО днес...Ох ужас, отново 75, 400. Това да му се незнае е едно кило.

Както и да е аз обаче имам следните въпроси, в момента няма кой да ми отговори обаче от моите доктори,че ги е хванала липсата.
1. Тъй като съм болна пия лекарства - дали това влияе на метаболизма? 2.Витамините знам, че са разрешения, ща не ща сега ги пия,но притеснението ми е,че в тях има свински желатин, полиоли, захар ( гооворя за твърдата обвивка)
3. Вече съм от месец и нещо на режима, стриктна съм,но не мога да разбера от къде идва това задържане...Май ще премина 3/3 ? Някакви други предложения за засилване на метаболизма?
Отговори с цитат
  #372  
Стар 11th September 2008, 08:53
Аватара на hol_back_girl
hol_back_girl hol_back_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Ето момичета днес е седмият ми ден от Ударният режим!Одържах цяла седмицааа .Ще изкарам 10 дни ударен режим и ще включа 5 дни зеленчуци.Дано да има добър ефект Лек и отслабващ ден на всички
Отговори с цитат
  #373  
Стар 11th September 2008, 12:42
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Привет на всички отслабващи момичета Аз днес съм вече втората фаза-включих и зеленчуци, това значи,че май скоро да не се надявам да сваля килца Но ще стане ясно.
При мен започнаха да ми се прибират паласките макар и кг толкова да не са намалели, което ми дава сили да продължавам напред и да вярвам,че ще успея да стигна до целта.
Успех момичета!!! Радвам се,че ви има и така ме надъхвате!
Отговори с цитат
  #374  
Стар 11th September 2008, 13:02
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Забравих да ви питам - нали може да си направя тараторче с кисело мляко 0.1%, сега съм на ПЗ и млякото и краставиците са режимни?
Отговори с цитат
  #375  
Стар 11th September 2008, 13:29
nalika nalika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте момичета.Да ви се похваля свалих още едно кило.Днес получих книгата с рецептите.Там пише че моще меко прясно сирене.Аз мога да си намеря такова,но домашно и не е обезмаслено.Може ли да се яде такова,защото по магазините не се продава прясно обезмаслено сирене.Иначе вече минах на мляко кисело верея 0,1%.Включих и изварата,но не мога да я ям така и си я готвя с пилешко,без мазнина.Дано вече да съм на прав път.То ще се види по кантара де.Успех на вас с диетата.
Отговори с цитат
  #376  
Стар 11th September 2008, 16:12
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте Дюканки!Имам повод да ви се похваля:след минималното смъкване на500 гр за една поредица от 5/5,след това още една поредица от задържане се бях отчаяла и решила ,че съм нещо дефектна.Реших да пораздвижа заспалия си метаболизъм и направих 3 дни ПЗ със 5 дни ЧП.Така тази сутрин се претеглих и ....О небеса цели 2 килограма надолу!Щях да се гътна без време!Смятам да продължа и занапред по този начин пък каквото сабя покаже.Равносметката е :за 1 месец и 1 седмица съм смъкнала 7,100 кг.На Борти искам да кажа:мила не се отчайвай,вземах пример от теб и Настя,вие ме стимулирахте да започна и да продължавам напред.Битката не е загубена,просто тегли една майна на сладоледа и продължи втора фаза!Настя напълно е възможно да задържаш от лекарствата,до 1 седмица след курса на лечение ще си във форма.Все пак организма е атакуван от Болеста и не може да работи на 2 фронта !Това е от мен зясега пожелавам Ви много усмивки,положителни емоции и отрицателни килца!
Отговори с цитат
  #377  
Стар 11th September 2008, 17:37
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

niki3011, Благодаря ти за подкрепата. Чувствам се засрамена. До сега не съм била "пътеводна светлина на някой"
Отговори с цитат
  #378  
Стар 11th September 2008, 18:18
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Браво niki3011 Смело си се устремила напред,давай все така до целта.
Nastiya ние с теб май си стоим на едно и също място.
Аз виждам,че трябва да се взема в ръце и след малко мисля да се мятам в ритъма на гимнастиката. защото трябва да имам и аз - в кг. А пък дай боже да взема и да сваля някой грам
Долу килограмите
Отговори с цитат
  #379  
Стар 12th September 2008, 00:15
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

Може ли някой да ми каже какво означава означението на месните продукти "слайз" ???
Отговори с цитат
  #380  
Стар 12th September 2008, 06:41
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от niki3011
Здравейте Дюканки!Имам повод да ви се похваля:след минималното смъкване на500 гр за една поредица от 5/5,след това още една поредица от задържане се бях отчаяла и решила ,че съм нещо дефектна.Реших да пораздвижа заспалия си метаболизъм и направих 3 дни ПЗ със 5 дни ЧП.Така тази сутрин се претеглих и ....О небеса цели 2 килограма надолу!Щях да се гътна без време!Смятам да продължа и занапред по този начин пък каквото сабя покаже.Равносметката е :за 1 месец и 1 седмица съм смъкнала 7,100 кг.На Борти искам да кажа:мила не се отчайвай,вземах пример от теб и Настя,вие ме стимулирахте да започна и да продължавам напред.Битката не е загубена,просто тегли една майна на сладоледа и продължи втора фаза!Настя напълно е възможно да задържаш от лекарствата,до 1 седмица след курса на лечение ще си във форма.Все пак организма е атакуван от Болеста и не може да работи на 2 фронта !Това е от мен зясега пожелавам Ви много усмивки,положителни емоции и отрицателни килца!
BLAGODARIA TI!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:21.