IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 27th September 2008, 10:52
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте момичета
При мен нещата се ослужняват. Първите 4 дни, на които бях на чп+з задържах, но днес се премерих и съм смъкнала едно килце
Утре ще се премеря пак и пак започвам чн+з (днес ми е 5ти ден на чп).
А пък milamila_77 не се тревожи, това е нещо нормално да задържаме, а и нали знаете не е хубаво да сваля изведнъж килцата - бавно, но славно
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #492  
Стар 27th September 2008, 12:35
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

здравейте момичета, не съм писала от много време тук и днес като влязох и изчетох какво сте написали не се сдържах да споделя моя опит за да ви окуража. започнах този режим на хренене на 4. 02 и за 6 месеца свалих 30 кг и да ви кажа освен килограми всички около мен казват че съм свалила поне 10 години и това особено ме радва все пък съм на 42
освен това всички приятели ми казаха да стана рекламно лице на дюкан
/е това е шега естествено/
сега съм в трета фаза и за всички които се притесняват искам да кажа в нея свалих още 2 кг без да съм се стремила към това и от започнатите 92 сега съм почти 60 кг
няма нищо страшно спазвайте нещата както требва без особено да прекалявате, ако нещо прегрешите стига да не е системно на следващия ден си продължавайте диетата все едно не е било и нещата ще се оправят
успех на всички
Отговори с цитат
  #493  
Стар 27th September 2008, 17:05
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте момичета,чета Ви всеки ден и се радвам на успехите Ви.Marry,Върнах се назад и прочетох цялата ти хронология и честно да си кажа съм изумена.Ти си герой,а най-хубавото е това,че и през трета фаза продължаваш да смъкваш.Включвай се по-честичко за да ни вдъхваш кураж на нас от втора фаза.Имаме нужда от него.Нали знаеш,че когато някоя задържа винаги я окуражаваме и повтаряме,че е нормално,но когато на теб самия ти се случи почват съмненията ,че нещо се е прецакало.Целувки на всички.
Отговори с цитат
  #494  
Стар 27th September 2008, 17:33
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

е не се чувствам герой, дори аз самата още не си вярвам че съм отслабнала толкова много, но е факт и най вече хубавото е, че не съм се сбръчкала и увиснала просто всичко си се прибра както преди години когато тежах колкото сега
на всички искам да кажа, че няма начин да не отслабнете стига да спазвате режима стриктно, не е необходимо да се храните скучно и еднообразно тези осем вида храни + зеленчуците дават много възможности просто си трябва малко фантазия, време и желание да си забъркате разни гозби
иска ми се да пратя снимки но се оказа, че нямам нови а само снимки преди и една две не много добри сегашни, но мисля че се видят доста хора ще се окуражат и нахъсят да продължат
Отговори с цитат
  #495  
Стар 27th September 2008, 19:24
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

Вярно е това, че трябва да вложим фантазия и да си сготвим нещичко ама на мен определено ми липсва фантазия относно манджите / и не само за режимните , а и за нормалните /
Днес направо изпаднах в депресия - цял ден се чувствам гладна и неможах да измисля какво да си направя да ям
Ще откача вече - сега за вечеря се натъпках с една огромна салата от два домата и половин краставица / доматите бяха бая големи / подправена с винен и балсамов оцет и малко обезмаслено сирене. За десерт изядох едно подсладено кисело мляко и сега немога да дишам
И ако до утре сутринта не отида по голяма нужда да изхвърля всичкото това нещо + още двете кисели млека през деня и млякото с трици / версията на мляко с ориз / на закуска......... ужас. Направо се омлечих тия дни.........
Аз пак много се заоплаквах но сама съм си виновна
Отговори с цитат
  #496  
Стар 27th September 2008, 23:26
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Здравейте мацки ПОМНИТЕ ЛИ МЕ..(хахахахаха).Днес се завърнах от бг .Бях там за 10 дни и разбирасе какъво ми се случи +4 кила(ужассс)От утре да знаете пак ще съм новата стара дюканка и моля не ми се смейте ......Просто исках да пробвам от всичко,като не съм хапвала бг продукти от миналата година и сега се уляхх.СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИО ДА ВЛЯЗА В РИТАМ...
Отговори с цитат
  #497  
Стар 28th September 2008, 07:06
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране Здрасти

Здравейте на всички !!!
Не съм се вясвала тук от 100 години и едвали някоя от Вас ме помни, но ето ме отново тук! Поздравявам всички за невероятните успехи, които сте постигнали. Надявам се някоя от Вас да се сети да ми се скара след като Ви напиша на какво дередже съм. За да Ви напомня за себе си .... На 24 Юни се захванах с Дюкан, като започнах от жестоките 116кг. Бях яко мотивирана и за 40 дни с режима свалих 14кг. После дойде отпуската и отидох на почивка в Испания. Едвам успявах да задържам фронта и малко се поотпуснах - сладолед, хляб, пържоли и мезета, салати, плодове ...... страшна работа. Като си дойдох бях с +2кг. После отидох на море и от движението нагоре надолу ги смъкнах, но и до ден днешен волята ми ме предава. Бях влязла в някакъв ритъм за няколко дни, но после с мъжа ми се изпокарахме, изпаднах в една гадна депресия - само рев и ...... ядене. Хубавото е, че от цялата тая галимация качих само 1кг. Сега съм 103.5кг и сами виждате, че ми трябват още много да свалям.
МОЛЯ ВИ, ПОМОГНЕТЕ МИ ДА СИ ВЪРНА МОТИВАЦИЯТА.

Предварително благодаря.

Цитирай:
Първоначално написано от borti79
Здравейте мацки ПОМНИТЕ ЛИ МЕ..(хахахахаха).Днес се завърнах от бг .Бях там за 10 дни и разбирасе какъво ми се случи +4 кила(ужассс)От утре да знаете пак ще съм новата стара дюканка и моля не ми се смейте ......Просто исках да пробвам от всичко,като не съм хапвала бг продукти от миналата година и сега се уляхх.СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИО ДА ВЛЯЗА В РИТАМ...
Аз се чудех къде ми се изгуби, а ти си била в БГ. Много ми се искаше да се видим, но не знаех, че ще се прибираш. Както и да е ... може пък другото лято да ти дойда на гости в Майорка. Надявам се да си изкарала супер тука и сега да си по-спокойна и весела. Целувки
Отговори с цитат
  #498  
Стар 28th September 2008, 07:35
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте девойки!Сън не съм спала да видя кой какво пише.Борти и Зози ,споко бе момичета,на всеки може да се случи да прегреши.Признат грях- половин грях,всичко е поправимо,вземате се в ръце и продължавате смело напред.Поне килограмчетата са качени от хубави емоции(с изключение на 1 кг. от Зози).Включвайте се по-честичко и ние ще помагаме кой с каквото може.Усмихнат и слънчев ден желая на всички,аз отивам да се трудя.
Отговори с цитат
  #499  
Стар 28th September 2008, 07:48
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте момичета
Аз днес се събудих в добро настроение и готова да се метна на кантарчето, за да видя какво е положението при мен. Тъй като минаха първите ми 4 дни на чп+з и 5 дни на чп се метнах сутринта, да видя колко съм свалила. Цял 1.200 Така че, си подновявам линийката и днес ще си хрупам зеленчуци

borti79 и zozeto не се тревожете, всеки от нас се изкушава да си хапне от хубавите стари и калорични манджи, но продължавате напред и няма да се тревожите. Тук няма да ви упрекваме, а ще ви подкрепяме. Така че, напред момичета до победата.
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #500  
Стар 28th September 2008, 11:41
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, момичета и от мен...
Днес изпратих моята половинка в командировка една седмица и определено това ми е по-добро за режима Няма да има кой да ме изкушава поне. Ганярът му с гадняр мъкне у нас всяка вечер я шоколад, я пасти ...Ама той няма проблем с външния си вид. Хапва си момчето. Аз да не съм от стомана, че да го гледам отсреща като пукал и да не въздишам често. Но не, аз съм твърда.... Сега съм доволна, поне седмица спокойствие.
Смених си вече линийката, днес кантарът отчете 72 кг...Доволна съм, още по-доволна ще бъда ако видя 60 и нещо , но хайде да не бъдем максималисти из веднъж . Оставям ви вече с моите бъртвежи, много целувки на всички и най-вече минусчета.

П.С. Върти ми се една идейка в главата за среща на дюканките от района на Бургас или Пловдив, че аз се моткам из тези два града....Ако има желаещи да вземем да се организираме, а? Ние с Тирра вече се видяхме на живо. Голямо сладурче е ще знаете...Ама къде се изгуби и тя из форумните редици....Хайде вече - лек и успешен ден...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:19.