IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th August 2008, 12:46
Maui Maui не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране Моля за съвет-глутамин

Здравейте,искам да ви попитам тъй като досега не съм взимал никакви добавки как да пия глутамина.Купих си на оптимум нутр. и ме интересува в какви дози да го взимам,тъй като не съм сериозно занимаващ се с фитнес а упражненията си ги правя вкъщи тоест лицеви само.Правя по около 140-150 лицеви общо разделенни на серий сутрин и вечер с различно поставяне на ръцете всеки ден от 3 месеца.И тъй като почнаха мускулите ми да не издържат,а и да се орефа малко реших да взимам глутамин.Решил съм да го пия всяка сутрин след лицевите 5гр. и вечер след лицевите още 5гр.Това правилно ли е?
Много ще съм благодарен ако някой ми даде правилен съвет.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th August 2008, 13:14
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Правилно е, но няма да има особена разлика със и без глутамин. Като цяло не знам дали от 100 лицеви на ден ще ти притрябва допълнителен прием на глутамин, но няма да ти навреди, така че все тая, щом си го купил
Всеки ден ли ги правиш тея лицеви ? Понеже това ще да е причината за умората, а не липсата на някое вещество, мускулът трябва да почива и не можеш да натоварваш една група повече от 2 пъти седмично в продължение на 3 месеца, иначе резултата го виждаш. Още по-малко пък 10-те грама биха ти помогнали за какъвто и да е релеф на корема или изобщо, за релеф прави кардио и пий л-карнитин.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th August 2008, 13:27
Maui Maui не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Благоаря за отговора.Да всеки ден ги правя...иначе за Л-карнитина си мисля че от него ще топя килограми а аз съм 72 в момента.Преди 3 месеца бях 80 но с хранителен режим който си наложих (само пилешко и риба) успях да сваля и в момента съм си слабичък кажи речи Иначе за кардиото си прав......Значи меко казано съм се прецакал с глутамина,но не се и учудвам като неразбирам така става Някакъв съвет какво да взимам за да не качвам килограми а само да оформя тялото? Илии без да се потиш в залата нищо не става
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th August 2008, 13:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Какво да не качваш, мускули ли Тренирай си, но първо намали тренировките. Прави лицевите най-малко през 1 денонощие. Дори е най-добре да има поне 48 часа между 2 еднакви тренировки в твоя случай. От л-карнитина няма да свалиш килограми, които нямаш Той ще ти помогне само за мазнините, а от тях така или иначе никой не се нуждае (освен сумистите ). Тялото не може да се оформи без да се преразпредели някой килограм, как го виждаш ти Мускулът не може да приеме друга форма, може просто да натрупа повече маса в определени части и така да изглежда по различен начин.
Не си се прецакал с глутамина, пий си го, както казах той само може да помогне. Най добре 2-3 пъти в седмицата си прави лицевите и 2 пъти тичай по 20-30 минути ако можеш или карай колело, но повече време.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th August 2008, 13:04
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Добре е карай така!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd September 2008, 09:46
MMARETOO MMARETOO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: БЛАГОЕВГРАД
Мнения: 7
По подразбиране

http://iponbg.com/
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th September 2008, 14:25
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Моля за съвет-глутамин

Цитирай:
Първоначално написано от Maui
Здравейте,искам да ви попитам тъй като досега не съм взимал никакви добавки как да пия глутамина.Купих си на оптимум нутр. и ме интересува в какви дози да го взимам,тъй като не съм сериозно занимаващ се с фитнес а упражненията си ги правя вкъщи тоест лицеви само.
Какъв е глутамина на прах или на капсули ?
Ако е на капсули от 1, 000 мг. , се пие по една капсула преди и една капсула след тренировка .
Ако е на прах по една чаена лъжичка преди и/или след тренировка .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъветглутамин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.