IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 6th October 2008, 11:43
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Enti
Момичета, знаете ли за кога записва операции Д-р Георгиев? Дали за догодина или има още шанс за декември примерно?
Ами да..........и аз имах дата за след 4 месеца но ми се обадиха доста по-рано.........в повечето случаи мисля че е така.Но най-добре още утре отиди и си говори на място!
Отговори с цитат
  #232  
Стар 6th October 2008, 12:14
sladka sladka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от madeline
За анатомични той предлага само Вертекс и Арион,а вече е до възмоностите на човек.
Здравей madeline,страхотни гърди.просто са перфектни!аз наскоро бях при Н.Г и избрах 370 на AIRON,но се чудя дали с висок профил или не.но твойте просто са върховни,поздравления!
Отговори с цитат
  #233  
Стар 6th October 2008, 12:22
Enti Enti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Блодаря за отговорите, планирала съм наистина утре да отида на консултация, едно ме притеснява обаче..защо на повечето снимки на гърди, правени от него някакси гърдите седят високо и с не много правилно-кръгла форма. Това от високия профил ли е, оправя ли се с времето и въобще въобразявам ли си? По-скоро ми изглеждат елипсовидни Разбира се има и много красиви гърди, но с това впечатление, което ви описах, оставам аз.
Отговори с цитат
  #234  
Стар 6th October 2008, 12:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Enti
защо на повечето снимки на гърди, правени от него някакси гърдите седят високо и с не много правилно-кръгла форма. Това от високия профил ли е, оправя ли се с времето и въобще въобразявам ли си?
Не съм съгласна, че е така...
http://images20.snimka.bg/004461906.jpg
Виждала си снимки на прясно оперирани гърди-а привсички застават различно...Разбира се че се оправят с времето
Отговори с цитат
  #235  
Стар 6th October 2008, 12:33
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Enti
Блодаря за отговорите, планирала съм наистина утре да отида на консултация, едно ме притеснява обаче..защо на повечето снимки на гърди, правени от него някакси гърдите седят високо и с не много правилно-кръгла форма. Това от високия профил ли е, оправя ли се с времето и въобще въобразявам ли си? По-скоро ми изглеждат елипсовидни Разбира се има и много красиви гърди, но с това впечатление, което ви описах, оставам аз.
В началото стоят така заради отока от травмата на мускула.......след време придобиват кръгла форма....когато говорим за под мускулно........и не само негови пациентки са така,а всички момичета минали през тази операция-при едни е повече при едни е по-малко.(отока)........зависи си от организма...........
Отговори с цитат
  #236  
Стар 6th October 2008, 12:37
Enti Enti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Гвен, това твоите ли са? Страхотни са, чиито и да са
Надявах се да ме оборите, защото искам той да е доктора, преди още да съм се запознала даже с него

Имам и още един въпрос, макар да не знам дали тук е мястото. Степента на профила (нисък, среден..) се определя от това дали има птоза или от желанието на дамата?
Отговори с цитат
  #237  
Стар 6th October 2008, 12:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Enti
Гвен, това твоите ли са? Страхотни са, чиито и да са
Надявах се да ме оборите, защото искам той да е доктора, преди още да съм се запознала даже с него

Имам и още един въпрос, макар да не знам дали тук е мястото. Степента на профила (нисък, среден..) се определя от това дали има птоза или от желанието на дамата?
Това са гърди на три месеца и са даже твърде кръгли за моя вкус...
Профилът обикновено е важен за визията и това, което искаш да постигнеш като ефект; ако има птоза - по-важно е да са кръгли имплантите според мен; анатомичните стоят по-добре предимно при липса на своя жлеза (може някой да иска да ме обори, но така мисля)...
Отговори с цитат
  #238  
Стар 6th October 2008, 17:45
madeline madeline не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Свети Влас
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladka
Цитирай:
Първоначално написано от madeline
За анатомични той предлага само Вертекс и Арион,а вече е до възмоностите на човек.
Здравей madeline,страхотни гърди.просто са перфектни!аз наскоро бях при Н.Г и избрах 370 на AIRON,но се чудя дали с висок профил или не.но твойте просто са върховни,поздравления!
Здравеи сладка,дай ми емаил или ми пиши на лични за да ти дам повече инфо и съвети ако искаш де.................
Отговори с цитат
  #239  
Стар 6th October 2008, 18:32
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

[Имам и още един въпрос, макар да не знам дали тук е мястото. Степента на профила (нисък, среден..) се определя от това дали има птоза или от желанието на дамата?[/quote]

Профилът обикновено е важен за визията и това, което искаш да постигнеш като ефект; ако има птоза - по-важно е да са кръгли имплантите според мен; анатомичните стоят по-добре предимно при липса на своя жлеза (може някой да иска да ме обори, но така мисля)...[/quote]

Аз имам лека птоза, а той определено ми препоръча анатомични... Аз исках кръгли като на Гуендолин, но той държеше на анатомичните...
Отговори с цитат
  #240  
Стар 6th October 2008, 18:35
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Аз исках кръгли като на Гуендолин, но той държеше на анатомичните...
Rзвинявай, ама какво значи "той държеше".... ти сама определяш каква визия и с какви импланти искаш - да, той може да ти даде своята препоръка, но последната дума е твоя, така че...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.