IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2271  
Стар 12th October 2008, 19:17
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Ще ти стискам палци myrti6a .Не е ли рано все още да се гледа за недостатъци.И мен лично много ме притеснява момента с пазенето,имам много палав малък племенник и незнам как ще се опазвам от него
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #2272  
Стар 12th October 2008, 19:26
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

и аз си стискам палци!не издържам от любопитство вече.искам да го видя и да го разгледам най-накрая!и се надявам че е отток иначе не ми се мисли!!!
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
  #2273  
Стар 12th October 2008, 19:45
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Отток ще е,ще видиш А аз като гледам какво ме очаква и мен се чудя откде я измислих тази операция
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #2274  
Стар 12th October 2008, 19:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Деца, престанете да се притеснявате от ринопластиката.През жовота ми до сега съм минал през 5 операции и ринопластиката е най-леката!
Още ми става гадно като си припомня за хернията.Може би защото ме бяха зашили само с 5 шева на 10 см разрез и защото 3 дни върху раната ми стоя торбичка с пясък (да не се отворила раната).Спомням си, че на 3-тия ден се опитах да стана и да отида до мивката, която беше на 3 метра от мен.Ходил съм до там 1 минута!На 8-ми ден ме изписаха от болницата, а аз още не можех да ходя като хората.Като си помисля, че и това е нищо в сравнение с друго, което преживяват някой хора не ми се мисли.Отивате, упояват Ви, поспивате си малко и ако решите или на другия ден си отивате или си поспинквате още един ден и тва е.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #2275  
Стар 12th October 2008, 23:58
zinnat zinnat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Деца, престанете да се притеснявате от ринопластиката.През жовота ми до сега съм минал през 5 операции и ринопластиката е най-леката!
Още ми става гадно като си припомня за хернията.Може би защото ме бяха зашили само с 5 шева на 10 см разрез и защото 3 дни върху раната ми стоя торбичка с пясък (да не се отворила раната).Спомням си, че на 3-тия ден се опитах да стана и да отида до мивката, която беше на 3 метра от мен.Ходил съм до там 1 минута!На 8-ми ден ме изписаха от болницата, а аз още не можех да ходя като хората.Като си помисля, че и това е нищо в сравнение с друго, което преживяват някой хора не ми се мисли.Отивате, упояват Ви, поспивате си малко и ако решите или на другия ден си отивате или си поспинквате още един ден и тва е.
Много си прав ! И аз съм страхливец, но имам кураж...Така че ще стискам зъби и това е, не че ще мога да ги стисна де
  #2276  
Стар 13th October 2008, 07:59
suri suri не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nia-66
аз се виърнах и се чувствам мн добре.вчера ме оперираха днеска ме изписаха.всичко мина мхого леко.даже нямах гадене след упойката.
здравей, много се радвам за теб, и бъди спокойна ще видиш че ще се е получило нослето което си искала. Бързо възстановяване
  #2277  
Стар 13th October 2008, 08:14
suri suri не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 79
По подразбиране

здравейте на всички, може ли да ми кажете приблизително след колко дни след операцията може да излизаш, без да шокираш околните. Защото аз утре имам час за насрочване на операция и като гледам как вървят нещата ако все пак успея да се вредя през декември да получа ново носле, интересуваме дали да си правя планове за нова година или ще трябва да си стоя вкъщи
  #2278  
Стар 13th October 2008, 08:20
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

здравей на мен след като доктора ми махна гипса си излизах без проблем това стана след 14 дни само дето малко ще ти се бели нослето но с малко мазен крем нещата се оправят
  #2279  
Стар 13th October 2008, 08:24
andjelina78 andjelina78 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 34
По подразбиране

аз излязох веднага след като се прибрах в града в които живея,тъи като имам малко дете и немога да даржа и него затворено в нас.всички ме гледаха много странно дори чувах зад гърба си реплики от сорта че мъжа ми мее пребил че сам катастрофирала и подобни но изобщо не ми пукаше и така си ходех докато ми махнаха гипса
  #2280  
Стар 13th October 2008, 08:36
suri suri не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 79
По подразбиране

много ви благодаря за отговорите, тогава да се надявам утре да получа час за декември. пък нека хората си говорят каквото искат, аз си представях, че освен отоците имаш и огромни кръвоизлеви и очитете също са червени и подути, защото не знам къде гледах снимки на хора след ринопластика, но направо косите ми се изправиха от гледката.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:32.