IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 16th October 2008, 14:17
Аватара на Jay
Jay Jay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm
Това е много крайно! Фактът,че имаш дете изобщо не означава,че трябва да заприличаш на мърла и да не ходиш на фризьор,например.
Естествено,че детето е номер едно,но всяка уважаваща себе си жена трябва да има време и за себе си.
говорех за тези които ходят на фризьор всеки ден и прекарват там по 3-4 часа, че и повече.
никой не казва, че жените трябва да се превръщат в робини след раждането, но нехайството на този "вид" жени говори що за хора са.
Отговори с цитат
  #492  
Стар 16th October 2008, 14:19
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jay
Добрите обикновено са срамежливите, тези които за съжаление не са дарени с очевидна красота и не им скачат 60 човека на ден. Обикновено те са добри майки...
Изобщо не мога да се съглася с това. Заобиколена съм от примери, които разбиват теорията ти на пух и прах И смятам, че това е добре.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #493  
Стар 16th October 2008, 14:20
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jay
Цитирай:
Първоначално написано от princesavm
Това е много крайно! Фактът,че имаш дете изобщо не означава,че трябва да заприличаш на мърла и да не ходиш на фризьор,например.
Естествено,че детето е номер едно,но всяка уважаваща себе си жена трябва да има време и за себе си.
говорех за тези които ходят на фризьор всеки ден и прекарват там по 3-4 часа, че и повече.
никой не казва, че жените трябва да се превръщат в робини след раждането, но нехайството на този "вид" жени говори що за хора

са.
Аз съм съгласна с Jay
Отговори с цитат
  #494  
Стар 16th October 2008, 14:24
Аватара на Jay
Jay Jay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Изобщо не мога да се съглася с това. Заобиколена съм от примери, които разбиват теорията ти на пух и прах И смятам, че това е добре.
За съжаление това най-вероятно са приятелките ти, които ти приемаш с всичките им недостатъци, обичаш си ги и гледаш от тяхната гледна точка. Това не е критерий.
Отговори с цитат
  #495  
Стар 16th October 2008, 14:33
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Нямам много приятелки, а единици от тях са майки
Да кажеш, че грозноватата жена е по-добра майка е възмутително. Явно на всички майките ни са грозни, щото едва ли има някой тук да заяви, че майка му е лоша жена. Нито пък майчинския инстинкт се определя от външния вид.
За ваше щастие (на мъжете) има адски много красиви жени, които просто търсят кого да обичат. Това, че една жена е по-ухажвана от друга не я прави по-лоша към партньора й.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #496  
Стар 16th October 2008, 14:36
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Нямам много приятелки, а единици от тях са майки
Да кажеш, че грозноватата жена е по-добра майка е възмутително. Явно на всички майките ни са грозни, щото едва ли има някой тук да заяви, че майка му е лоша жена. Нито пък майчинския инстинкт се определя от външния вид.
За ваше щастие (на мъжете) има адски много красиви жени, които просто търсят кого да обичат. Това, че една жена е по-ухажвана от друга не я прави по-лоша към партньора й.
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #497  
Стар 16th October 2008, 14:40
Аватара на Jay
Jay Jay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Нямам много приятелки, а единици от тях са майки
Да кажеш, че грозноватата жена е по-добра майка е възмутително. Явно на всички майките ни са грозни, щото едва ли има някой тук да заяви, че майка му е лоша жена. Нито пък майчинския инстинкт се определя от външния вид.
За ваше щастие (на мъжете) има адски много красиви жени, които просто търсят кого да обичат. Това, че една жена е по-ухажвана от друга не я прави по-лоша към партньора й.
пропускаш много подробности когато си пускаш менията от рода на това, че говоря за жени, които са станали майки в последните 2-4 години.
Нашите майки са ни гледали в друго време и при други условя (особено материални).
Това за което говоря, е че необикновено красивите жени в ДНЕШНО време са крайно РАЗГЛЕЗЕНИ от слабохарактерни мъже с много пари, което прави жените да се чувстват като ПРИНЦЕСИ, което колкото и да е хубаво, създава прекалено много вредни навици, изгражда стабилен егоизъм и резултата в повечето случаи е трагично майчино присъствие.
чети по внимателно.
Отговори с цитат
  #498  
Стар 16th October 2008, 14:44
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Jay,
Ясно е какво искате да кажете и двамата.Аз лично си позволих да ти коментирам мнението,не защото не го разбрах или не бях съгласна,а защото СПОРЕД МЕН не го изрази по най-правилния начин.И аз лично като майка,която се грижи за себе си се почувствах тъпо.
За много неща си прав,но не съм съгласна,че добротата е обратнопропорционална на външния вид.
Даже понякога грозните и дебели жени са ужасно злобни.
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #499  
Стар 16th October 2008, 14:48
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Jay явно визира жените тип кучки макар че не е нужно една жена да е красива за да е такава. доста разглезени момичета има които даже не са хубави но се имат за голмата работа и това е тръгнало от татко а после си намират и някой батко/чичко и така
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #500  
Стар 16th October 2008, 14:50
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jay
Това за което говоря, е че необикновено красивите жени в ДНЕШНО време са крайно РАЗГЛЕЗЕНИ от мъже с много пари, което прави жените да се чувстват като ПРИНЦЕСИ, което колкото и да е хубаво, създава прекалено много вредни навици, изгражда стабилен егоизъм и резултата в повечето случаи е трагично майчино присъствие.
И аз съм съгласна с това.Специално този тип в повечето случаи са доста превзети и самовлюбени.И пак познавам едно изключение,но то вече си е рядкост.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквиженихаресватмъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:00.